на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Працювати на благо громад

     7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Свято започатковано Указом Президента України 11 років тому, “враховуючи велике значення місцевого самоврядування для розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності”. Напередодні, 6 грудня, в Івано-Франківському обласному музично-драматичному театрі ім. І.Франка відбулася урочиста академія за участю керівників представницької та виконавчої влади Прикарпаття.

Переглядів: 1698 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Я не бачила тієї весни, як цвіли яблуні…»

     «Журналіст не повинен пливти за течією, але він і не може ставати греблею, яка перегороджує потік»

     Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина» відзначило поважний ювілей. 30 листопада 1991року  телеканал,  обірвавши «Останкіно», вийшов у ефір. І з того часу «Галичина» транслює свої телепрограми щоденно. Минуло рівно 20 років. Що змінилося? Чого вдалося досягти? Над чим ще необхідно працювати? Відповіді на такі запитання кореспондентові «Галицького слова» дала незмінний директор телеканалу впродовж всього його існування – Ольга Бабій.

Переглядів: 2037 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Хай благословенним буде день»…

     Рядками із цього вірша О. Ліуша розпочався вечір-бенефіс, присвячений творчій діяльності та з нагоди 60-річчя від Дня народження Омеляна Миколайовича Ліуша.
На сцені ВІА «Горлиця», який перкрасно виконав пісню О. Ліуша «Пісня про Кінашів», яку аматори присвятили Омеляну Миколайовичу, бо він є керівником цього ансамблю 35 років, для нього пише пісні, а ансамбль їх виконує. Мінялися учасники ансамблю, але він існує і сьогодні. Ансамбль «Горлиця» виконав твори О. Ліуша «Заграй мелодію, скрипалю», «Хай співають з нами гори», «Перелаз, мій перелаз», «Горлиця».

Переглядів: 2612 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Український Рубікон

     У вихідні спокійно і з посмішкою Україна перейшла рубікон недовіри до влади. І пішла в нове майбутнє. Влада зробила вигляд, що нічого не відбувається. Невелика втрата – перейшли без неї.
Фінал першого етапу Всеукраїнської акції “Фронту Змін” “Україна проти Януковича” в суботу на Михайлівській площі Києва показав, що протести в країні вийшли за рамки кухонь і локальних акцій. Кількість українців, які перестали боятися, досягла критичної позначки. Тепер боятися буде влада. І в суботу це стало очевидним.

Переглядів: 1874 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Футболісти святкують

     Урочистості з нагоди нагородження футбольної команди «Факел» с. Комарів – лідера другої групи чемпіонату першості Галицького району, відбулися в сільському клубі 4 грудня.
Від імені райдержадміністрації та районної ради із заслуженим першим місцем футболістів привітав голова райдержадміністрації Григорій Івасишин. Похвали удостоїлися не лише футболісти, а також і тренер команди на громадських засадах Василь Масляк.

Переглядів: 1728 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відбулося засідання комісії з надзвичайних ситуацій

     Про передачу водопроводів Більшівцівської районної лікарні та Маріямпільської сільської ради на баланс РКП «Галичтеплосервіс»,  про створення пересувних пунктів обігріву на території району, про затвердження плану роботи районної комісії з питань ТЕБ та НС на 2012 рік  та про визначення приміщення для тимчасового зберігання небезпечних відходів, що містять ртуть, йшлося на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та  надзвичайних ситуацій 6 грудня 2011 року під головуванням першого заступника  голови райдержадміністрації Володимира Бродовича.

Переглядів: 2115 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Хід у відповідь

     Цими днями з Республіки Польша повернулася делегація, очолювана першим заступником голови районної державної адміністрації Володимиром Бродовичем.
– Ми відвідали місто Львувек Шльонскі у відповідь на візит польської делегації до нашого району, – розповідає Володимир Франкович. – Метою поїздки було обговорення напрацювань щодо співпраці між Галицьким районом та Львувецьким повітом. На першому етапі перемовин піднято питання співпраці у гуманітарній галузі, зокрема культурі, освіті, спорті та молодіжній політиці. А вже надалі ми опрацьовуватимемо економічне співробітництво, стосунки між підприємцями, сферою виробництва тощо.

Переглядів: 1443 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Обласна рада визначилася з переможцями

     За підсумками другого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, проведеного Івано-Франківською обласною радою, серед кількох десятків проектів  переможцями визнано п’ять місцевих рад Галицького району.

Переглядів: 1418 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Незалежній Україні бути!

     Рівно двадцять років тому український народ консолідувався навколо одного питання, однієї мети: сказати «так» незалежній Україні і цим самим виявити повноту свого вибору.
1 грудня 2011 року з ініціативи начальника відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків із громадськістю та засобами масової інформації апарату Галицької районної державної адміністрації Ярослава Поташника у читальній залі центральної бібліотеки міста Галича відбулась конференція, присвячена 20 річниці від дня проведення Всеукраїнського референдуму. У конференції взяли участь заступник керівника виконавчого апарату Галицької районної ради Мирослав Бобрис та голова районної організації партії «Народний рух України» Володимир Федорняк, а також учні 6(10) та 7(11) класів Галицької гімназії.

Переглядів: 1770 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Мощі Святого Великомученика Меркурія у с. Вікторів

     4 грудня, в неділю, на свято Введення в Храм Пресвятої Богородиці, в с. Вікторів у храм Успіння Пресвятої Богородиці Української Автокефальної Православної Церкви прибули мощі Святого Великомученика Меркурія (день святкування – 7 грудня) – покровителя сімейного благополуччя, заступника дітей-сиріт і дітей, які позбавленні батьківської ласки при живих батьках, охоронця від нападів різної нечистої сили.

Переглядів: 2574 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Україна, в якій я хочу жити»

     З 19 листопада 2011 р. по 20 січня 2012 р. на теренах Прикарпаття Івано-Франківська обласна молодіжна громадська організація «Молоді регіони» за підтримки народного депутата України Василя Чуднова проводить регіональний конкурс дитячого малюнку «Україна, в якій я хочу жити».
Мета конкурсу:

Переглядів: 4081 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Науковці «Давнього Галича» взяли участь у XVI Міжнародних Могилянських читаннях

     Однією з форм роботи науковців є участь у різноманітних конференціях з метою поширення інформації про власні дослідження, обмін досвідом. Вже традиційно науковці Національного заповідника «Давній Галич» беруть участь у Міжнародних Могилянських читаннях. Цього року науковців Заповідника з давнього Галича очолював заступник генерального директора з наукової роботи, кандидат історичних наук Семен Побуцький. Нашими земляками виголошено доповіді на тематику охорони сакральної спадщини, релігійної ситуації періоду середніх віків.

Переглядів: 1773 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Засідання школи сучасного керівника ДНЗ

     У базовому компоненті дошкільної освіти України та державному стандарті початкової загальної освіти проголошено пріоритетність компетентнісного підходу до розв’язання основних завдань дошкільної та початкової ланок освіти. Ці документи покликані забезпечити поетапне становлення дитячої особистості, її фізичний, пізнавальний, соціальний, естетичний розвиток, набуття нею певного практичного досвіду, необхідного для використання у майбутньому житті.

Переглядів: 1822 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Від світу інформаційних технологій до світу почуттів

     25 листопада 2011 року на базі Залуквянської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Галицького МНВК відбувся ІІ етап І Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Переможцями районного етапу олімпіади стали учениця 10 класу Залуквянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вікторія Вовкович та учениця 11 класу Більшівцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Анастасія Курляк.
Хочу повести мову про те, що справді Івано-Франківському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти слід щиро і тепло подякувати за прекрасний підбір олімпіадних завдань. Процитую вступ до завдань учнівської роботи:

Переглядів: 1729 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День краєзнавства у Крилосі

     У рамках Дня краєзнавства Крилосівською сільською бібліотекою було проведено історично-літературну мандрівку княжим Галичем «Днесь, Галиче, честь твоя!», до участі в якій долучилися вчителі та учні місцевої школи, працівники районної централізованої бібліотечної системи, мешканці села Крилос.

Переглядів: 2187 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Центр зайнятості інформує

     Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування па випадок безробіття» на власників підприємств, установ, організацій або уповноважені ними органи незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, а також фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників покладено обов’язок подавати виконавчій дирекції Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття відомості про прийняття на роботу працівників.

Переглядів: 1975 | Коментарів: 0 Детальніше >>

При пожежі загинула людина!

     26 листопада 2011р. на ПЗЧ СДПЧ-22 м. Галич поступило повідомлення про пожежу житлової будівлі на одній із вулиць с. Дубівці. 77-річний власник гр. С. був госпіталізований в реанімаційне відділення Галицької ЦРЛ з діагнозом – опіковий шок 2-го ступеня та термічні опіки голови, шиї, спини, верхніх та нижніх кінцівок. Через декілька днів від отриманих травм гр. С. помер.
Причина виникнення пожежі та нещасного випадку стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів  зі сторони загиблого.

Переглядів: 1477 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Риба, виловлена браконьєрським способом, значно подорожчала!

     Івано-Франківська держрибоохорона неодноразово наголошувала на необхідності дотримання рибалками вимог Правил любительського і спортивного рибальства. Свідомість рибалок-любителів, їхнє сумлінне дотримання Правил є запорукою невиснажливого користування багатствами природи, збереження біологічного різноманіття фауни нашого краю, та й, зрештою, свого доброго настрою і вдалого відпочинку.

Переглядів: 1632 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Перевищення швидкості ДАІ фіксуватиме «на ходу»

     Незважаючи на позитивну динаміку зменшення кількості ДТП, ситуація на дорогах України все ще залишається складною. За 10 місяців 2011 року в аваріях загинули 3670 людей і більше 30 тисяч отримали травми. Найбільша кількість дорожньо-транспортних пригод, які призводять до трагічних наслідків, трапляються саме через перевищення водіями безпечної швидкості руху. Більшість таких аварій відбуваються на заміських дорогах.
Автоаварії, які трапляються через порушення швидкісного режиму, характеризуються, як правило, тяжкими наслідками - значною кількістю травмованих та загиблих людей. Щоб запобігти таким ДТП, наряди ДАІ посилюють контроль за дотриманням водіями швидкісного режиму і, починаючи з 15 грудня 2011 року, використовуватимуть вимірювачі швидкості.

Переглядів: 1706 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Урок плавання

     Останнім часом про уроки фізичної культури мало що згадується  приємного. Не всі навчальні заклади мають відповідне обладнання та інвентар, а про такі уроки плавання годі й мріяти.
На щастя, Бурштин має плавальний басейн, де відтепер проводитимуться і уроки плавання  не тільки для школярів міста, але й району. Плавальний басейн „Дельфін” почав діяти після реконструкції, що тривала близько чотирьох місяців. Його відкриття відбулося на День незалежності
Днями тут проводився  районний семінар вчителів фізичної культури. Урок по навчанню учнів плаванню проводив вчитель Бурштинської гімназії Богдан Полозяк. На занятті було 56 вчителів фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів району. Метою семінару було не лише побачити практичне заняття з плавання, а і  ознайомитись з планом почергового проведення уроків плавання з учнями загальноосвітніх закладів району, який представив головний спеціаліст районного відділу освіти Іван Йосифів.

Переглядів: 2550 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net