на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
«Кривава субота» збурила українську спільноту в усьому світі

     О 4 годині ранку на 30 листопада бійці спецпідрозділу “Беркут” жорстоко розігнали мирну акцію протесту на майдані Незалежності, у Києві. Десятки людей були поранені, десятки затримані. Найстрашніше те, що це були звичайні студенти, молоді люди, які мирно, нічого не порушуючи, відстоювали своє право жити у європейській країні, за європейськими нормами.

Переглядів: 904 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     30 листопада, 4 година ранку. Люди досі не покинули Майдан Незалежності. Вони гріються біля вогню, п’ють чай, жартують і співають українських пісень… Мітингувальники поводяться мирно, жодного натяку на штурм чи насилля. Раптом неподалік від вулиці Інститутської з’являється загін силовиків – у масках, камуфляжах, зі щитами. Їх багато, чоловік двісті. Попереду крокує мужчина в цивільному і горлає у мегафон: «Негайно звільніть територію! Тут встановлюватимуть новорічну ялинку!» Провокація. Про що мова? Яка ялинка о четвертій ранку?!

Переглядів: 812 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З турботою про ближніх

     Галицький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) повідомляє про відкриття в м. Галичі (вул.Коновальця, 13) Банку речей «Турбота для соціально незахищених верств населення».

Переглядів: 921 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галичани на Євромайдані

     5 грудня у місті Києві, на Майдані Незалежності, відбулися виїзні збори депутатів Галицької районної ради, на яких прийнято резолюцію, текст якої подаємо нижче.

Переглядів: 859 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День холодний дихає теплом

     Міжнародний день інвалідів щорічно відзначають третього грудня. В цей день у приміщенні пункту видачі гарячих обідів та продуктових наборів Галицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було організовано зустріч за інтересами для людей з обмеженими можливостями.

Переглядів: 965 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Працевлаштування соціально незахищених верств населення

     З 1 січня 2013 року набрав чинності Закон України “Про зайнятість населення”, який визначає правові, економічні й організаційні засади реалізації державної політики у сфері зайнятості населення, а також гарантії держави стосовно реалізації права громадян на соціальний захист від безробіття та права на працю.

Переглядів: 2603 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Інвалідів захищає закон

     Понад 500 мільйонів людей у світі є інвалідами.  Міжнародний день інвалідів, відзначає і наша держава. Мета даного заходу – привернення уваги до проблем тих, хто став інвалідом від народження, в дитинстві чи під час дорослого життя. За останні роки чисельність інвалідів в Україні, на жаль, зросла більше, ніж на півмільйона.

Переглядів: 941 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Хресна Дорога»

     На одній із древніх дзвіниць міста Львова, на її куполі, в глибокій задумі під Хрестом сидить засмучений, пригнічений Ісус у подобі простої людини. І тільки небайдужа людина, роблячи на собі знак Хреста, здійме очі ввись і побачить те, що зворушить її серце, відчує велику любов Божого Сина і недмінно почує слова, звернені до всього людства, до кожного із нас: «Зупинись, перехожий, подумай, чи є більша печаль, як моя?»

Переглядів: 1410 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень творчості у Галицькому ЦДЮТ

     Саме над творенням  такого світу працює Галицький районний Центр дитячої та юнацької творчості. Тут  уже близько 60 років діти та молодь мають можливість займатися улюбленою справою.
Заклад створено у  50-х роках   ХХ ст. для дітей міста як  Будинок піонерів. 19 вересня 1990 року змінено назву  на  Будинок школяра. З 17 травня 2008 року    це Галицький районний центр дитячої та юнацької творчості.

Переглядів: 1179 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Переможці та призери

     Нещодавно у Більшівцівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся конкурс фотографій «Мальовнича Галичина». Члени гуртка «Історичне краєзнавство» (кер. Ганна Слободян) представили 32 фотографії. Найкращими журі визначило роботи гуртківців Андрія Довгана, Христини Боднар, Марії Костюк.

Переглядів: 802 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Мистецтво Галицького краю»

     Мальовниче село Поділля разкинулось на пагорбі, вздовж якого змійкою в’ється маленька річка Уїздівка. Односельчани дуже пишаються своїм селом, складають про нього вірші, пісні. Поділля унікальне старовинною архітектурою. На території населеного пункту залишились напівзруйнований римо-католицький костел, будинок старої польської школи, стара ґуральня, також стара дзвіниця біля церкви Успіння Пресвятої Богородиці, яка збудована 1899 року.

Переглядів: 941 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Презентація в мистецькій галереї

     Десять років для історії – мить. А для навчального закладу, та ще й створеного зовсім недавно з чистого аркуша паперу,  десять років – це шлях становлення, виживання, розвитку, самоствердження та самовираження. У цьому, впевнена, мали змогу переконатися всі ті, хто 22 листопада  2013 року взяв участь у святочній академії з нагоди відзначення першого ювілею Галицької гімназії.

Переглядів: 918 | Коментарів: 0 Детальніше >>

головне управління статистики в Івано-франківській області інформує

     Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності Галицького району за січень-вересень 2013 року склали 653,9 тис.дол.США, імпорту – 2406,5 тис.дол.США. Проти рівня відповідного періоду 2012 року обсяги експорту зменшилися на 12,7%, імпорту –  у  2,6 раза.

Переглядів: 937 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дар життя

     Кров – це життя, і доти, поки вона тече по судинах, людина живе. Не дивлячись на те, що в усьому світі ведуться енергійні пошуки штучної крові, донорська кров до цих пір залишається унікальним лікувальним середником. Кров  – найцінніше, чим одна людина може поділитися з іншою, це  – дар життя . Ваше рішення про донорство може врятувати життя іншому, і навіть кільком, якщо кров розділять на її компоненти.
Переливання крові, її компонентів та препаратів – ефективний метод лікування багатьох захворювань і має широке використання у лікувальній   практиці.

Переглядів: 983 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День, який змінив усе життя

     Тепер він вільний, тепер йому скрізь двері відчинені, тепер він може вчитися, може собою розпоряджатися як чоловік, бо перше він був ніби раб безсильний та безсловесний, якого могли бити, кривдити, продати. Яка переміна! Переміна!
Вчора  – грубошкірий майстер Ширяєв, а нині  – великий мистець Брюллов, учора  – нужденне горище й громадка нещасних челядників, і лайка, і журба про кусок хліба, а нині  – зали Академії і товариство високоосвічених, гарних людей, і надія на славу.

Переглядів: 1105 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Цікаве зі спогадів про Т. Г. Шевченка

     Навесні Карташевські виїхали за границю, а мене віддали Кулішам. Вони жили в Стрельні на дачі. Погано мені було, бо заставляли воду носити і поли (підлоги) мити. Я ходила в дірявих черевиках і обірвана. Тарас   Григорович  приїздив   сюди  на    пароході    щодня.    Здалеку видко, як іде.
Я раз сижу на крилечку та співаю пісню: «Де мій милий чорнобривий коня напуває...». А він (Шевченко) підкрався та й каже: «А де ж твій милий?» Я нічого не знала... Я тоді жила в Стрельні з Кулішихою, і було мені дуже погано, а він прийде й пожалує.

Переглядів: 1238 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Учениця Бурштинської гімназії зайняла перше місце у конгресі „Живи, Земле!”

     Нещодавно у м.Івано-Франківську відбувся   VII обласний екологічний  конгрес «Живи, Земле!», у якому взяла участь учениця 10 класу Бурштинської гімназії Наталія Філь. Вона захищала свою наукову роботу «Дослідження впливу якості питної води на рівень захворюваності населення м.Бурштина».  Не міліє наукове життя міста, талановита молодь знаходить тут підтримку і можливості для творчого розвитку та вдосконалення .Учасниця зайняла I місце і була нагороджена дипломом Івано-Франківського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Переглядів: 1393 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Порядок видачі повторних свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану

     Повторна видача свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану, оригінал якого було вкрадено, загублено, пошкоджено чи знищено, та повторна видача свідоцтва у разі внесення змін до актового запису чи його поновлення здійснюються відділами державної реєстрації актів цивільного стану, дипломатичними представництвами і консульськими установами України на підставі актового запису цивільного стану за заявою особи, щодо якої складено запис, батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, представника закладу охорони здоров’я, навчального або іншого дитячого закладу, де постійно перебуває дитина. 

Переглядів: 1734 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Атестація робочих місць

     На підприємствах, в організаціях, установах  незалежно від форм власності та господарювання, де технологічний процес, використовуване обладнання, сировина та матеріали є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів, що можуть несприятливо впливати на стан здоров’я працівників, а також на їхнє потомство як тепер, так і в майбутньому, проводиться атестація робочих місць за умовами праці.

Переглядів: 1978 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Бюро УГКЦ з питань екології закликає підтримати Молитовну ініціативу «Молитва за Україну, за Божу волю і мир для нашого народу!» «Коли за нас Бог, то хто проти нас?» (Рим 8, 31)

     Зважаючи на суспільно-політичну ситуацію в Україні і заклик Блаженішого Святослава, Глави УГКЦ, до вірних Церкви і людей доброї волі до безперервної молитви за уприсутнення Божого миру, звільнення від кайданів зла та шлях у краще майбутнє, звертаємось з відповідним проханням до церковної екологічної спільноти, наших колег – релігійно свідомих державних природоохоронців і представників екологічних громадських організацій в Україні та поза її межами.

Переглядів: 2381 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Розпис храму

     У Залуквянському храмі Верховних Апостолів Петра і Павла ведеться розпис стінопису. Перший розпис храму (після його зведення у 1992 році) не був якісним і не відповідав певним канонам. У ті часи не було достатньо митців, не було варіантів, щоб вивчити це краще і тому робота не була виконана ідеально, розповів настоятель храму отець Василь Завірач. Тож зараз його проводять професійні художники , які є спеціалістами зі стінопису.

Переглядів: 1704 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Новини спорту

      22 листопада у спортивних залах м. Галича проходив Чемпіонат області з волейболу.
Учасників змагань привітали начальник Івано-Франківського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України М. СТЕФАНКІВ, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту О.  ЧАБАК та головний суддя змагань І.  МИКУЛЬСЬКИЙ.

Переглядів: 1478 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net