на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
В Делієвому освятили новий тваринницький комплекс

     Третього грудня 2014 року, відповідно до української традиції, відбулося освячення свинокомплексу ТзОВ «Даноша» в с.Делієве Галицького району. Як повідомлялося раніше, офіційне відкриття цього об’єкту відбулося 20 листопада за участі громади, представниківобласної та районної влади, а також керівництва ТзОВ «Даноша». 

Переглядів: 941 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Чимало відбулося за доволі короткий час. Спершу Україну сколихнув Майдан. Де-юре, за усіма політологічними характеристиками, його важко назвати революцією у її первинному вигляді, адже зміна уряду відбувалася завдяки мирному протесту, а не збройному повстанню. По суті, такий самий метод спротиву українці обрали й раніше, під час Помаранчевої, теж начебто революції.

Переглядів: 1001 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Щорічна дилема – ставити живу чи штучну ялинку?

     Ось-ось розпочнуться новорічно-різдвяні свята.  Триватимуть вони, за українською традицією, від Миколая до Стрітення. Невід’ємним атрибутом цих свят є ялина, у Карпатах – ялиця, а на більшості теренів України – сосна. Громадські екологи, як завше, закликають віддати перевагу штучним красуням і зробити внесок у збереження лісів, охорону природи. То чи справді штучна ялинка є панацеєю для збереження навколишнього середовища?

Переглядів: 905 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Забезпечити ефективне енергозбереження

     11 грудня 2014 року перший заступник голови райдержадміністрації Назар Сокіл провів зустріч з керівниками промислових підприємств району. Темою розмови  була ситуація, що склалася в районі через запровадження ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Графіків аварійних вимкнень, у зв’язку з виникненням дефіциту потужності в енергосистемі України

Переглядів: 902 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До уваги страхувальників!

     Відповідно до пункту 3.10 Порядку віднесення страхувальників до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду їх економічної діяльності ( у тому числі, основний), затвердженого постановою правління виконавчої дирекції Фонду від 30.11.2010 року №30, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань  в Галицькому районі  просить  до 26 січня 2015 року подати до робочих органів Фонду  (за адресою: м. Галич, вул.Шевченка,11)  відомість розподілу чисельності працівників та річного фактичного обсягу реалізованої продукції за видами економічної діяльності за 2014 рік

Переглядів: 866 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

     Указом Президента України № 945-2006 від 10 листопада 2006 року на підтримку ініціативи громадських організацій і Міністерства праці та соціальної політики запроваджений День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, яке тепер відзначається 14 грудня. Саме у цей день було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. 

Переглядів: 918 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» повідомляє!

     Гостра нестача вугілля на теплових електростанціях спричинила дефіцит потужностей в енергосистемі України. У зв’язку з цим ПАТ «Прикарпаттяобленерго» звертається до споживачів скоротити споживання електроенергії в години пікових навантажень: з 8:00 до 11:00 години ранку та з 17:00 до 21:00 години вечора.

Переглядів: 974 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький районний відділ УДСНС в області закликає мешканців дотримуватися правил пожежної безпеки

     Попри всі застереження рятувальників, з настанням осінньо-зимового періоду в області зросла кількість пожеж та загибелі людей на них, що  не може не викликати  занепокоєння.  Загалом, з початку року  на Прикарпатті виникло 1573 пожежі, у вогні загинуло 35 мешканців краю. За словами начальника Управління ДСНС в області Володимира Чернецького, причини нещасних випадків  у житловому секторі залишаються незмінними з року в рік. 

Переглядів: 900 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В Управлінні СБУ в Івано-Франківській області відбулося навчання з антитерористичної тематики

     27 листопада 2014 року координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Івано-Франківській області проведено командно-штабне навчання, під час якого учасники оволоділи навичками організації роботи оперативного штабу з управління антитерористичною операцією на об’єкті, керування силами та засобами під час здійснення антитерористичної операції. Мета навчань – оцінка ефективності сил та засобів, спрямованих на протидію терористичним проявам на стратегічних об’єктах регіону, виявлення проблемних питань, які потребують узгодження та подальшого врегулювання, вдосконалення координації дій усіх правоохоронних органів області та органів державної влади, включених до державної антитерористичної системи.

Переглядів: 1029 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Обговорено питання встановлення твердопаливних котлів

     11 грудня 2014 року в першого заступника голови райдержадміністрації Назара Сокола відбулася нарада щодо здійснення робіт із встановлення твердопаливних котлів в ряді закладів району. Зокрема, у котельні РКП «Галичтеплосервіс» у м.Галичі та с.Задністрянське, а також Новомартинівській загальноосвітній школі.

Переглядів: 943 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Книга знайде свого читача

     Вдумливими читачами і найкращими критиками нових творів, видань є, безумовно, бібліотекарі. Бо хто, як не вони, знають ціну друкованого слова, розуміють красу поезії, вміють відрізнити зерно від полови. Вже не вперше перед бібліотечними працівниками Галицького району, які 4 грудня зібрались у читальній залі центральної районної бібліотеки, виступили учасники творчого об’єднання «Нащадки Митуси».

Переглядів: 919 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пошановувачі української пісні

     У великій залі Бурштинської дитячої музичної школи зібралося чимало пошановувачів української музики, серед яких - батьки, учні, викладачі, всі ті, хто любить українську пісню, мелодії рідного краю. Юні музиканти подарували слухачам  приємні хвилини спілкування з музикою. Звучали українські народні пісні у перекладі для різних музичних інструментів. 

Переглядів: 902 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Церква намагається зробити світ кращим: екологічні місії у м. Галич

     В п’ятницю, 5 грудня, у м. Галич відбулися екологічні місії, які проводяться Бюро УГКЦ з питань екології від початку осені в усіх єпархіях та екзархатах, маючи за мету в контексті стратегії Церкви «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» через поширення екологічного вчення Церкви спричинитися до оживлення християнських громад і позитивних змін у суспільстві, роблячи їх місцем реальної присутності Творця та життя Пресвятої Трійці. На запрошення місцевої церковної та державної влади разом з о. Михайлом Дзулем, екореферентом Івано-Франківської архієпархії, до проведення місій долучився також п. д-р Володимир Шеремета, керівник Бюро УГКЦ з питань екології.

Переглядів: 846 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Хроніка спортивного життя

     Заснування школи в с. Бринь датується 1858 роком. Це була однокласова початкова парафіяльна школа, в якій навчалось не більше 20 дітей. Пізніше, на початку двадцятих років ХХ ст., в селі споруджено нову школу, в якій було чотири класи. Навчання учнів проводив один вчитель, але уроки фізкультури, як такі, в ті роки в школі не проводились. Відліком спортивного життя школи можна вважати середину сорокових років, коли на посаду вчителя праці і фізкультури прийшов Сірко П.Ф. Учні школи почали брати активну участь у районних спортивних змаганнях. 

Переглядів: 1006 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Бовшів просить дітей своїх...

     Бовшів – село з багатовіковою історією. Його жителі споконвіків серцем, душею і конкретними діями відгукувались на події, які хвилювали світ і Україну.Як почалася Визвольна війна України? Козацьку державу життям і смертю будували селяни із Бовшева. Серед Легіону Січових Стрільців було чимало його мешканців. Бовшів віддав на Голгофу України в середині ХХ століття своїх найкращих дітей…

Переглядів: 1123 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вирує спортивне життя в Деліївській школі

     5 грудня пройшли традиційні змагання між 10-11 класами, присвячені Дню української армії. Цього року відбувся розширений формат змагань, у яких взяли участь вчителі.Особливістю цьогорічних змагань стало те, що бажання продемонструвати свою силу, спритність та вправність виявили і вчителі-жінки. Головний суддя змагань - Ігор Галюк. Разом з юнаками 11 класу та капітаном команди, вчителем історії Олегом Кліщем, змагалися вчитель фізики Іван Накрук, вчитель математики Ольга Дівончук, вчитель української мови та літератури Ольга Скоропанюк. 

Переглядів: 968 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Військово-спортивне свято педагогів

     6 грудня 2014 року,в День Збройних Сил України, на базі спортивного комплексу м.Галича проведено І районну спартакіаду серед педагогічних та керівних працівників загальноосвітніх навчальних закладів району.Військово-спортивний захід розпочався із виконання національного Гімну, хвилиною мовчання за загиблими, які поклали душу і тіло за волю України.Змагання організовано радою районної профспілки працівників освіти і науки (голова Петраш І.С.) Особиста першість серед освітян проводилась з трьох видів спорту: кульова стрільба, шашки, настільний теніс. 

Переглядів: 908 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Незабутнє Шевченкове слово

     «В минулім часі не кажіть про нього…». Усний журнал під такою назвою відбувся у приміщенні Галицької районної дитячої бібліотеки , а  5 грудня - у фойє Національного заповідника «Давній Галич». Захід підготувала організація «Союз українок»,  представники  якої (Беззуб`як  П. Ф., Верещак Є. П.) залучили до його підготовки учнів Галицької гімназії. 

Переглядів: 5495 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Дань пам’яті про події річної давності

     У неділю, 7 грудня, галичани, які прийшли на Богослужіння у храм Різдва Христового, були приємно вражені подарунком від учасників дитячого церковного хору «Божа любов» с. Красне Надвірнянського району. Хор під керівництвом регента Ірини Єремин-Попадюк супроводжував відправу Служби Божої отцем-деканом Ігорем Броновським і парохом греко-католицького храму с.Красне отцем Іваном Бойком. Нас, галичан, вразив не лише чудовий багатоголосий спів хористів. 

Переглядів: 830 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З «Кобзарем» назавжди

     У рік славного Шевченкового ювілею так часто беру до рук старенький, дуже понищений «Кобзар». Він ще і ще раз переконує мене в тому, що Шевченко - особистість, яка була, є і буде вовіки сучасником кожного українського покоління, адже слово його звернене «до мертвих, і живих, і ненароджених в Україні і не в Україні» (нашого цвіту - по всьому світу, особливо зараз).То як потрапив «Кобзар» до нашого музею і яка його історія? Якось (а було це кілька років тому) зайшов до музею колишній директор школи ПилипенкоЄвген Якович.

Переглядів: 897 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Сторінка з нашого життя

     Нещодавно на базі Бурштинського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету відбулося засідання методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації в Івано-Франківській області. У його роботі взяли участь  головний спеціаліст відділу професійно-технічної, вищої освіти і науки Департаменту освіти і науки Івано-Франківської  ОДА  Самійло О.Д., заступник голови Галицької РДА Гордійчук Л.І., начальник Галицької районної служби в справах дітей Думан Е.О.,  директор Галицького районного центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді Слюзар Л.Л., капітан міліції ОУ ГКМСД Бублінський В.М.

Переглядів: 882 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В області завершилося обговорення програм претендентів на посади голів РДА

     З метою забезпечення відкритості та прозорості при визначенні кандидатур відповідно до статті 8 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» розпорядженням голови були створені комісії з представників облдержадміністрації та громадськості області, які спільно з райдержадміністраціями з 4 грудня організовували такі слухання. Активну участь у них взяли депутати відповідних районних рад, сільські, селищні, міські голови, керівники місцевих осередків партій, керівники підприємств, організацій та установ району, представники громадськості. 

Переглядів: 883 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відкритий лист працівників Галицької центральної районної лікарні до Галицької районної ради

     Працівники Галицької центральної районної лікарні глибоко стурбовані тими подіями, які останнім часом розгортаються довкола самої лікарні і, зокрема, головного лікаря Мирона Матейка. Безпідставно звинувачуючи його в нібито корупційних діях, керівники районної ради не приводять в якості доказу жодного факту таких дій. Замість того, щоб створити компетентну комісію з числа представників правоохоронних органів, громадських організацій, засобів масової інформації, медичної громадськості і розібратися в ситуації, очільники районної ради розвернули в суспільстві справжню інформаційну істерію навколо нашого керівника.

Переглядів: 1263 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Профілактика ВІЛ/СНІД

     Протягом останніх років істотного покращення в епідситуації  щодо    ВІЛ/СНІДу  не  спостерігається.Більше того, стає помітною негативна тенденція. Зокрема, зростає кількість хворих на СНІД, збільшується кількість  вперше  виявлених ВІЛ-інфікованих. Хворіють найбільше працездатні та репродуктивні верстви населення. Більшість випадків реєструється у населення віком 25-49 років,а саме 63,9 %. 

Переглядів: 941 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

     26 квітня 1986 року на ЧАЕС сталася найбільша в історії атомної енергетики аварія, яка від внутрішніх детонацій знищила 4-ий блок АЕС, і радіоактивні елементи йоду, стронцію і цезію поширилися на північну частину України, Білорусію, Прибалтику, Польщу, Швецію, Фінляндію й інші країни. З району Чорнобиля евакуйовано 175 тис. населення; кілька тижнів пізніше евакуйовано дітей шкільного віку з Києва та інших населених пунктів. Чорнобильська катастрофа спричинила великі людські жертви. 

Переглядів: 852 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Всесвітній день боротьби з ХОЗЛ

     У світі ХОЗЛ (хронічне обструктивне захворювання легень) 65 млн чоловік. В Галицькому районі 285 хворих на ХОЗЛ. Протягом  2014 року вперше виявлено 35 хворих.Характерна ознака ХОЗЛ – ураження дрібних бронхів та руйнування тканин легень, що призводить до обмеження швидкості повітряного потоку. При цьому,  хворому стає важко дихати. Серйозне навантаження відчувають й інші органи.

Переглядів: 902 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net