на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Велич Алеї Героїв, яка духовно об’єднує місто

     Алея Героїв Небесної Сотні, що облаштовується у Галичі за ініціативи місцевих учасників Майдану, вже тішить мешканців міста першими рисами своєї величі. Сповнені романтики  та дизайнерської краси ліхтарі тягнуться до неба,  наче хочуть своїм майбутнім світлом зігріти наших земних героїв, котрі полягли за гідність Батьківщини та кожного із нас.

Переглядів: 566 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Галицьке слово» прозвучало у Києві

     Це було вчора, 10 грудня 2015 року, в ході Всеукраїнської конференції  редакторів комунальних друкованих засобів масової інформації «РЕФОРМА КОМУНАЛЬНОЇ ПРЕСИ ЯК ВЕКТОР ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ. ДОРОЖНЯ КАРТА ТА ПЕРШОЧЕРГОВІ КРОКИ».

Переглядів: 631 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Нагородження футбольних команд та окремих гравців Калуського району

     20 листопада у залі Калуського районного будинку культури відбувся святковий захід з нагоди закриття футбольного сезону-2015. Зокрема, відбулося нагородження футбольних команд та окремих гравців Калуського району. 

Переглядів: 570 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Життя без насильства, або чим вища культура сім’ї, тим гуманніші в ній стосунки

     На жаль, насилля щодо жінок дуже поширене в світі. Стосується воно і наших жінок, які стикаються з цим в соціальному питанні, а також і в правовому.

У 1999 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насилля щодо жінок. Щонайменше кожна третя жінка зазнала насилля з боку чоловіка. 

Переглядів: 732 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Кому дістався «Шкіряний м`яч»?

     4 грудня 2015 року на стадіоні ВФСТ «Колос» у м. Галичі відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. 

Після урочистого відкриття в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» пройшли фінальні районні змагання на приз «Шкіряний м’яч» серед футбольних команд загальноосвітніх шкіл району. 

Переглядів: 640 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Звучало добро у дружньому колі

     4 грудня 2015 року члени молодіжної ради с. Задністрянське та учні Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст. у рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» та з нагоди Міжнародного дня інваліда завітали з благодійним концертом до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Довір’я», що в місті Бурштин.

Переглядів: 600 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Знов зацвітуть сади, онук продовжить діда…

     Старий Майстер звів кам’яний будинок. Став осторонь і милується. «Завтра в ньому оселяться люди», — думає з гордістю. А в цей час біля будинку грався Хлопчик. Він стрибнув на сходинку й залишив слід своєї маленької ніжки на цементі, який ще не затвердів.

Переглядів: 837 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Серцем завжди молодий

     Роман Олексійович Німий – непересічна особистість,  активний громадський діяч, багаторічний політв’язень, заступник директора Музею визвольних змагань ОУН-УПА і взагалі дуже чуйна, толерантна особистість. 

Переглядів: 552 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Коли згарище змушує думати…

     Чи має рацію Байден?
Жадаючи миру, ми віримо навіть казковим прогнозам про те, що він ось-ось наступить. Тому не полишаємо надії навіть на Мінські домовленості. До кінця цього року їх вимоги повинні були виконати і Україна, і Росія. Якщо говорити чесно та відкрито, то обидві сторони цього не зробили. Україна -тому, що не може  діяти у напрямку, який у результаті буде вигідним для країни-агресора. А Москва й не збиралася робити кроки на користь України. 

Переглядів: 637 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Коли орієнтація на громаду робить впевненою владу

     Жалибори - невеличке село, й мешканців у ньому небагато. Але усі вони, певно, щасливі, бо живуть саме тут і відчувають, що найближча до них влада, яку уособлює Марія Щепанська, переживає за людей.

Переглядів: 808 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Виховуємо патріотів змалечку

     До Дня Збройних сил України в Галицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (директор Савчук Марія) відбувся національно-патріотичний захід «Герої нашого часу». Цього разу наймолодші учні приймали гостей та готували концертну програму. Вихованці 2-А класу разом зі своєю вчителькою Мирославою Духович зуміли створити атмосферу доброзичливості та тепла. 

Переглядів: 563 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Івано-Франківська область завершила спорудження фортифікаційних споруд на сході України

     На сході України завершено всі роботи зі спорудження десяти фортифікаційних споруд, які виконували представники Івано-Франківської області.

Переглядів: 518 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Разом з учнями люди ВОЛІ у Бурштині привітали захисників вітчизни

     З нагоди Дня збройних сил України  6 грудня представники партії «ВОЛЯ» у Бурштині разом з учнями ЗОШ № 3 привітали учасників АТО, ветеранів війни в Афганістані та вояків УПА. Вони організували свято «Козацьке коло».

Переглядів: 631 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Милосердя – коли ти поруч…

     Папа Римський Франциск оголосив про початок Року Милосердя, який розпочався 8 грудня 2015 року, коли католики всього світу відзначають Непорочне Зачаття Пресвятої Богородиці, та триватиме до 20 листопада 2016 року.

Переглядів: 596 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У дітей – спільні інтереси

     Як повідомили в організаційно-інформаціному відділі Галицької РДА, в рамках відзначення Дня спільних дій в інтересах дітей 9 грудня 2015 року дирекцією Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (директор школи В.Назаренко) організовано зустріч учнів 7-11 класів із заступником начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації О.Кучинською. З нагоди 26-ої річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини темою бесіди-диспуту учні обрали запитання: «Чи захищені Ваші права?».

Переглядів: 516 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«МРІЯ» завершила збір врожаю

     Агрохолдинг «МРІЯ» завершив збір врожаю, закінчивши обмолот найбільш пізніх культур. Так, компанія зібрала кукурудзу з площі 12,4 тис. га та сою з площі 19,17 тис. га. Валовий урожай «МРІЇ» у 2015 році було зібрано з понад 120 тис. га, він склав близько 320 тис. тонн. 

Збиральна кампанія в Агрохолдингу затягнулась внаслідок несприятливих погодних умов. Через вимушену двотижневу перерву необмолоченими залишалось близько 500 га площ. «МРІЯ» успішно завершила збір урожаю, як тільки це дозволила погода, та закрила сільськогосподарський сезон.

Переглядів: 525 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net