на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Знак Національної Пам’яті урочисто відкрито в с.Блюдники

     У день пам’яті Героїв Крут в с.Блюдники відбулося урочисте відкриття Знаку Національної Пам’яті. Вшанувати світлу  пам’ять нескорених Героїв Небесної сотні  та тих, хто поклав своє життя за незалежність України, зібралися керівники району,  представники місцевої влади, духовенства, жителі села та учнівська молодь. Пам’ятний знак, який виготовлений за сприяння батьківської громадськості, педагогічного колективу,  випускника місцевої школи Володимира Футерка, сільського голови Івана Кузіва, встановили на подвір’ї  Блюдниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.Дошку освятив місцевий священик о.Михайло Лаврук.

Переглядів: 1024 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     «Це ж треба мати сатанинський намір, чаїть в собі невиліковний сказ, щоб тяжко так знущатися над нами, та ще й у всьому звинувачувати нас!» - слова Ліни Костенко, як завше, влучно ілюструють реалії сьогодення. Адже стрижнем пропагандистської кампанії Кремля є створення паралельної реальності та імплантування її у свідомість реципієнтів як єдино правильної. Натомість правда декларується як злочинна вигадка «ідіотів-укропів», які вже чверть століття хворіють на манію величі, вигадуючи казочки про давнє походження своїх етносу й мови. 

Переглядів: 788 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В районі представлено нового голову райдержадміністрації

     26 січня в залі засідань Галицької районної ради зібралися депутати районної ради, представники духовенства, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації району. Мета зібрання – представлення чергового нового голови районної державної адміністрації, яке було анонсоване на 15:30.Розпорядження про призначення на цю посаду Ярослава Бартківа з’явилося на офіційному сайті Президента України ще в суботу, 24 січня.

Переглядів: 1071 | Коментарів: 1 Детальніше >>

До уваги інститутів громадянського суспільства (громадських організацій)!

     Ініціативна робоча група з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Галицькій районній державній адміністрації спільно з інформаційно-аналітичним відділом апарату районної державної адміністрації наголошує, що до закінчення терміну прийому документів  залишилось всього 12 днів, відповідно - 10 лютого 2015 року прийом документів буде  завершено.

Переглядів: 658 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Візит голови НРУ до Галича

     23-24 січня голова Народного Руху України Василь Куйбіда перебував з робочим візитом на Івано-Франківщині. 24 січня  зустріч голови НРУ Василя Куйбіди з місцевими рухівцями відбулася у Галицькій міській раді. Після спільної молитви та благословення отця-мітрата Василія Завірача вступне слово виголосив голова районної організації НРУ Володимир Федорняк.У плідній зустрічі, після глибокого аналітичного виступу Василя Куйбіди, взяли участь у обговоренні голова Краєвої організації НРУ Ігор Шумега, депутати районної ради від НРУ та рухівці району. 

Переглядів: 783 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Хвала тим, хто серед нас

     У неділю,25 січня, до Маріямпільської школи з далеких та близьких доріг прийшли її випускники на вечір-зустріч. Оргкомітет вирішив підтримати ініціативу обласної організації «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка і приурочити зустріч поважній даті (75 років від  дня народження) випускника школи, професора кафедри ендокринології  Івано-Франківського національного  медичного університету, академіка Академії наук вищої школи України, доктора медичних наук, члена Національної  спілки краєзнавців, голови громадської організації «Комітет з відродження Маріямполя» Володимира Івановича Боцюрка.

Переглядів: 922 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«З мережі часу»

     Галичанам Любов Бойко відома як завідувач інформаційно-видавничого відділу Національного заповідника «Давній Галич», літературний редактор, член Спілки журналістів України, поет, голова районного літературно-мистецького об′єднання «Нащадки Митуси».Нещодавно в газеті «Галицьке слово» було надруковано її нові поезії, присвячені трагічним подіям на Сході України. А сьогодні я хочу запропонувати увазі читачів першу прозову книгу «З мережі часу» пані Любови, яка вийшла друком 2014 року.

Переглядів: 792 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відбувся обласний семінар-практикум

     21-22 січня 2015 року у м. Косові відбувся обласний семінар-практикум для працівників молодіжних структур «Молодіжна політика на Прикарпатті: основні пріоритети діяльності», участь в якому від Галицького району взяла головний спеціаліст сектору молоді та спорту районної державної адміністрації Наталія Френдій. Розпочався семінар нагородженням структурних підрозділів молоді та спорту районних державних адміністрацій та МВК.

Переглядів: 742 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Роздуми про почуте

     Стою на зупинці, чекаю маршрутку… Поруч ще декілька людей. Понурі, мовчазні, думками десь далеко… Їхні погляди - дратівливі, видають внутрішню стурбованість, невдоволення… Думаю, що останні новини про активне пересування російських військ на Сході держави, повідомлення про обстріли житлового масиву Маріуполя та загибель його мирних мешканців, активна фаза четвертої хвилі мобілізації, зростання цін, курсу валют, якісь особисті проблеми є якраз основними причинами цього похмурого настрою…Мою увагу привертає голос чоловіка середнього віку.

Переглядів: 837 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Незабутній день українського бійця

     Ми дуже часто сьогодні говоримо про сумне, та чомусь забуваємо про добрі справи, котрі мають бути почутими. Це не історія про виграний мільйон чи початок нового телешоу… Це коротка бесіда з людиною, котра поєднала в собі дві сторони сьогоднішнього життя в Україні - воєнну та мирну.Про героя нашого інтерв’ю я дізналася у вересні, коли мій син вперше переступив поріг ДНЗ «Дзвіночок» м.Галича. 

Переглядів: 901 | Коментарів: 0 Детальніше >>

На Прикарпатті засуджено воєнкома

     Набув чинності вирок Надвірнянського районного суду Івано-Франківської області, яким визнано винним працівника Надвірнянсько-Богородчанського об’єднаного військового комісаріату у отриманні неправомірної вигоди від призовника за звільнення останнього від призову.Працівник військкомату, відповідальний за організацію та проведення військового призову у районі, потрапив у поле зору співробітників Управління СБУ в Івано-Франківській області влітку 2014 року. Невдовзі його було затримано на «гарячому» при отриманні 1000 доларів США у гривневому еквіваленті від місцевого жителя за непроходження ним строкової військової служби у ЗС України (начебто за станом здоров’я). 

Переглядів: 791 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День відродження храму

     10 лютого 2015 року церква Різдва Христового у місті над Дністром відзначатиме 25-ліття повернення у лоно Української Греко-Католицької Церкви. З нагоди ювілею відбудеться Свята Літургія за участю високоповажних гостей. Галич святкуватиме День відродження храму. Чимало галичан пам’ятають той урочистий день, адже були безпосередніми учасниками цієї історичної події. 

Переглядів: 940 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дослідження історії села Шевченкове в роки Другої світової війни

     У сучасному суспільстві школа відіграє надзвичайно важливу роль у формуванні особистості. Середня освіта  служить тим життєвим стартом, який у майбутньому допомагає вчорашнім школярам знайти своє місце в житті. Роль вчителів-предметників у цьому процесі є важливою, адже часто саме на звичайних уроках під час виконання невеликих дослідницьких завдань ми працюємо з тими, хто творитиме наше майбутнє завтра. Історія серед інших наук гуманітарного профілю має багатий інструментарій для виявлення обдарованої молоді.

Переглядів: 951 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спорт – запорука здоров`я

     Зниження показників фізичного розвитку дітей і молоді нині характерне для багатьох країн; світова громадськість вбачає в цьому антропологічну загрозу для людства, яку ставлять в один ряд із загрозою світової війни, поширенням тероризму, екологічними катаклізмами тощо. Особливу стурбованість викликає стан здоров’я підростаючого покоління. Адже багато хлопчиків і дівчаток уже народжуються, а потім ростуть кволими й немічними. Навіть невеликі фізичні навантаження їм не під силу.

Переглядів: 976 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Турнір пам`яті Василя Ватащука

     У традиційному волейбольному турнірі, присвяченому пам’яті ветерана спорту  Василя Ватащука, котрий за життя був палким прихильником цього виду спорту, втретє перемогу здобула команда с.Вікторів.Як і п’ять років поспіль, вшанувати пам’ять ветерана спорту зголосилося вісім команд (с. Бринь, с.Вікторів, с.Залуква, с.Комарів, с.Крилос, с.Мединя). Після хвилини мовчання викладач Івано-Франківського коледжу фізичного виховання, суддя міжнародної категорії Володимир Мельничук дав старт на волейбольний турнір. 

Переглядів: 830 | Коментарів: 0 Детальніше >>

4 лютого – Всесвітній День боротьби проти раку

     Мета проведення відповідних інформативних заходів щодо даного захворювання  в усьому світі - це підвищення обізнаності людей про рак як один із найстрашніших і згубних захворювань нашої сучасної цивілізації. Залучаючи увагу до запобігання, виявлення та лікування даного захворювання, можна домогтися відповідних результатів, а в деяких випадках - і повного одужання. Зараз у світі серед чоловіків найбільш поширений рак легенів (16,7% випадків), який найчастіше у більшості випадків (23,6%) закінчується летально.

Переглядів: 676 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Перелік найпростіших укриттів (підвальних та інших заглиблених приміщень) Галицького району

     Перелік найпростіших укриттів (підвальних та інших заглиблених приміщень) Галицького району на випадок  евакуації  населення під час виникнення надзвичайних ситуацій

Переглядів: 1268 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net