на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Традиційний конкурс імені Миколи Сокола визначив кращі колективи

     21 грудня 2014 року  в Народному домі м.Галича відбувся конкурс духовної пісні імені Миколи Сокола. В пам’ять про людину, якій підкорялися оркестри і хори, уже шістнадцятий рік поспіль проводиться традиційний конкурс хорових колективів та виконавців. У цьогорічному заході виступило 28 учасників з усього району. Це культурно-мистецьке дійство покликане популяризувати жанр духовної пісні, тож його початок благословили отець Володимир Кузюк та отець-мітрат Василь Завірач.

Переглядів: 649 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Наближається Новий рік, і хоч-не-хоч подумки підсумовуєш пережитий, те, що в нас було! Революція гідності – спроба покінчити з кровожерами в лавах істеблішменту та розпочати нове життя як європейська держава. Незавершена досі. Втрата Криму – із вини влади та воєначальників. Тепер півострів ризикує перетворитися на мілітарну базу Кремля, оснащену ядерними боєголовками. Москва боїться Криму, боїться люду, який заледве проковтнула, проте не зазомбувала остаточно. Війна, якій кінця-краю не видно. 

Переглядів: 738 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Проіндексовано пенсії

     У Законі України «Про індексацію грошових доходів населення» зазначено про індексацію  як про механізм збільшення розмірів доходів з урахуванням інфляційних процесів.Індексація грошових доходів населення відбувається тоді, коли величина індексу споживчих цін перевищує поріг індексації – 101 %. Індексації підлягають грошові доходи у межах прожиткового мінімуму, встановленого для відповідних соціальних і демографічних груп населення. 

Переглядів: 996 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицькі „спрощенці” сплатили майже 4 млн грн єдиного податку

     За січень-листопад поточного року до місцевого бюджету району надійшло 3,8 млн грн єдиного податку. Левова частка цієї суми - від приватних підприємців району, якими сплачено 2,8 млн грн єдиного податку. 

Переглядів: 751 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З 1 січня зміниться звітування з РРО

     З 1 січня 2015 року звітування про використання реєстраторів розрахункових операцій знову зміниться. З вказаного терміну набуває чинності вимога, відповідно до якої до Системи зберігання та збору даних РРО Державної фіскальної служби України всі електронні контрольно-касові апарати будуть зобов’язані відправляти копії кожного фіскального чека та кожний Z-звіт. 

Переглядів: 739 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Федералізація чи децентралізація?

     Останнім часом державними та недержавними інституціями Російської Федерації, окремими силами всередині країни актуалізовано тему федералізації України та проводиться відповідна підривна робота, передусім в інформаційному просторі. Прихильники федералізації інколи наводять аргументи, що у минулому за це виступали Михайло Драгоманов, Михайло Грушевський, Сергій Подолинський. 

Переглядів: 736 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Заміна звичайного паспорта на біометричний – право, а не обов’язок

     З січня 2015 року міграційна служба розпочне оформлення громадянам біометричних паспортів для виїзду за кордон.Чи складно буде отримати новий документ і які переваги він надасть своєму власникові, про це кореспондент газети дізнавався у керівника УДМС в області Сергія Саїва.

Переглядів: 1781 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Польща обіцяла українцям п’ятирічні візи, але консульства не виконують доручень Варшави

     Польське МЗС рік тому зобов’язало консульства і візові центри, щоб ті видавали українцям якомога більше п’ятирічних віз і широко пропагували таку можливість в українських ЗМІ. «Однак на практиці це рішення Варшави не виконується, хоча є позитивні зрушення», – заявляє польський журналіст Якуб Логінов , редактор порталу “Порт Європа” і власкор “Дзеркала тижня” у Кракові.

Переглядів: 719 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Економія споживання електричної потужності та енергії – нагальна проблема сьогодення!

     Взаємовідносини споживачів електричної енергії і енергопостачальних організацій регулюються Законом України “Про електроенергетику”, нормативними документами Кабінету Міністрів України, Правилами користування електричною енергією (далі - Правила) та Договором про постачання електричної енергії, в яких регламентується здійснення відпуску електричної енергії споживачам виключно в межах оплачених обсягів. 

Переглядів: 802 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Під їхніми ногами горіла земля

     Відразу ж після війни, з приходом на наші терени радянських військ, Бурштину було повернуто статус районного центру, а це вимагало притоку відповідних кадрів. І такі кадри, такий персонал, в кінці липня на початку серпня 1944 року в нашій окрузі появилися. Це були люди, які не мали належної освіти і відповідного досвіду партійно-державної роботи, але саме вони повинні були налагодити роботу промисловості та сільського господарства і не допустити розгортання партизанського руху. 

Переглядів: 1037 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Гроза» – сотенний із Садків

     Маленьке село Садки, яке підпорядковане Кінчаківській сільській раді, розташоване за 34 км від Галича. У давнину це поселення було присілком Старих Кінчак. Саме жителі цього села і заселили мальовничі землі з родючими ґрунтами та багатими лісами, що розкинулись недалеко. Невідомо, коли у селі поширилося прізвище Тарнавський. Із короткої історичної довідки про це село, поміщеної у книзі «Міста і села Галицького району» за редакцією Петра Арсенича (Івано-Франківськ, 2001р.), дізнаємося про те, що багато садківчан взяло участь у національно-визвольній боротьбі.  Серед них був і сотенний УПА Михайло Тарнавський на псевдо «Гроза».

Переглядів: 997 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Родом з Галичини

     Ставлення до Росії в Галичині завжди було особливим. Здебільшого галичани розуміли, що будь-які стосунки із тією далекою країною  можуть бути фрагментарними і приреченими. Особливо  це яскраво проявилося в довоєнний та післявоєнний період ХХ століття, коли наші земляки зазнали тотального винищення за свої патріотичні переконання.  Росіяни,  в свою чергу, навпаки, з постійними імперськими амбіціями всюди хотіли запустити «щупальця»  свого спрута, щоб поневолити завойовані землі. Протистояння не минуло й донині. Це, до речі, добре розуміють у сусідній країні, де грозяться захопити чи не усю Україну, окрім Галичини. З гіркого досвіду повстанської боротьби  вони знають, що завзяті і затяті галичани не зупиняться ні перед чим.Звичайно, галичани  як український субетнос  в своїй загальній масі  також є неоднорідним. Такий стан речей - наслідок постійних асиміляційних процесів, адже чи не в кожній галицькій родині були представники різних етносів. Так було і в минулому. І все ж заради історичної справедливості зазначимо, що кількість людей з числа галичан, які здатні були перейти служити іншій, зокрема, російській культурі, була мінімальною. Зрештою, ми спробували цю ситуацію прояснити. Ті, на кому ми зупинили свій погляд, і стали об’єктом нашої  біографічної довідки. В основному,  це були люди, які в ХІХ столітті яскраво виражено підтримували ідеї москвофільства. Осуджувати їх ми не будемо, оскільки це був їхній свідомий вибір. А ось, що заставило їх його зробити? Це вже окреме питання. 

Переглядів: 977 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Освітяни обирають спорт, здоров’я і військове виховання

     13 грудня 2014 року в спортивній залі Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено другий етап особистої першості з баскетболу, волейболу, футболу серед педагогічних та керівних працівників загальноосвітніх навчальних закладів району. Спортивно-військовий захід приурочений річниці Революції Гідності.

Переглядів: 780 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Зв’яжи шкарпетки воїнам АТО»

     10 грудня 2014 року учні, батьки та педагогічний колектив ЗОШ № 28 м. Івано-Франківська передали для наших захисників батальйону «Азов» чергову партію теплих речей. Це відбулось в рамках загальноміської акції «Зв’яжи шкарпетки воїнам АТО»,  яку започаткували та успішно реалізовують активісти Івано-Франківського міського ГО «Самопоміч».

Переглядів: 743 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Допоможи воїну України»

     Минулого тижня ГС «Народна рада Івано-Франківської області» звернулася до дирекції Кінашівської школи з офіційним листом підтримати благодійну акцію «Допоможи воїну України». Волонтери даної спілки розповіли, що таку акцію вони проводять вже неодноразово, адже підтримка нашим захисникам є необхідною для піднесення бойового духу і віри в перемогу. 

Переглядів: 698 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Колектив ТзОВ «Даноша» підвів підсумки року

     16 грудня відбулася передноворічна зустріч для всіх працівників ТзОВ «Даноша» у ПК «Юність» в м. Калуші. Такий захід проводиться щороку в грудні, а ці збори стали ювілейними, бо цьогоріч компанія відзначає десяту річницю своєї діяльності. Програма заходу була насиченою та яскравою. Перед початком зборів у холі палацу культури працівники змогли почастуватися кавою та солодощами. 

Переглядів: 815 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Запрошуємо на навчання!

     Шановні учні 11-х класів, учні та студенти коледжів та гімназій, військовослужбовці, які у 2015 році звільняються з дійсної строкової служби Збройних Сил України. Міністерство внутрішніх справ України оголошує набір абітурієнтів для зарахування на навчання до вищих навчальних закладів системи МВС на 2015 рік. Пропонуємо отримання вищої юридичної освіти та відповідної правоохоронної спеціальності за державною формою замовлення.

Переглядів: 763 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Юридичний ліцей імені Ярослава Кондратьєва запрошує на навчання!

     Юридичний ліцей ім.Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ України оголошує набір на навчання на 2015 рік.

Переглядів: 1648 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Всесвітній день дитини

     Офіційно це свято з’явилося в 1954 році завдяки відповідному рішенню Генеральної Асамблеї ООН, яка звернула увагу всього людства на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення благополучних умов для їх життя.Свято також відзначається в день, коли Організація Об’єднаних Націй прийняла Декларацію прав дитини. Це відбулося в 1959 році. Крім того, 20 листопада 1989 року була підписана Міжнародна конвенція про права дитини.

Переглядів: 763 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Всеукраїнський тиждень права у Галицькому районі

     На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 року № 815-р “Про затвердження плану заходів з проведення у 2014 році Всеукраїнського тижня права”, розпорядження Галицької районної державної адміністрації «Про проведення в районі тижня права» Галицьким районним управлінням юстиції спільно з іншими державними установами та навчальними закладами району в період з 8 по 12 грудня проведено правоосвітні заходи з нагоди відзначення Дня прав людини. 

Переглядів: 774 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Сіймо зерна добра і милосердя

     Основне завдання Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності - матеріальне забезпечення застрахованих осіб, які тимчасово втратили працездатність, і надання їм таких видів допомоги: з тимчасової непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною); по вагітності та пологах; на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві); забезпечення оздоровчих заходів (оплата путівок на санаторно-курортне лікування застрахованим особам та членам їх сімей, часткове фінансування санаторію-профілакторію ПАТ «Західенерго» Бурштинської ТЕС, утримання дитячо-юнацьких спортивних шкіл, дитячого табору «Сокіл» і позашкільне обслуговування).

Переглядів: 794 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Мудрість срібних скронь, осяяна добром

     Невпинно летять у безвість роки… У бурхливих щоденних подіях і клопотах ми не завжди відчуваємо, як непомітно , але невблаганно змінюються навколо нас люди. І ті , хто був з тобою поруч, опинилися на заслуженому відпочинку. Але є люди, добрі справи про яких не згасають ніколи. Вони живуть, насамперед, у їх благородних справах. Сьогодні Петро Йосипович Соколовський  - авторитетний педагог, мудрий наставник, багатолітній ватажок галицьких освітян  зустрічає в сивизні скронь і багатстві життєвого досвіду свій 80-літній ювілей.

Переглядів: 814 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Привітали ювіляра

     Романа Олексійовича Німого в Бурштині не знає хіба що байдужий, адже     він – не один із пересічних пенсіонерів, а активний громадський діяч, багаторічний політв’язень, заступник директора Музею визвольних змагань ОУН-УПА. 16 грудня Роман Олексійович відзначив 85-ліття. Привітали ювіляра керівники району, дружина мера Івано-Франківська Лідія Анушкевичус та друзі.

Переглядів: 768 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ювілей школи

     20 грудня Дорогівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. відсвяткувала 75-річний ювілей. З нагоди свята у навчальному закладі зібралась шкільна родина, почесні гості, випускники різних поколінь.Розпочали святкування з Божого благословення пароха о. Ярослава. З вітальним словом до присутніх звернулася  директор школи Тетяна Смичок, яка розповіла про досягнення школи.

Переглядів: 998 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У Бурштинській ЗОШ №1 стартував Проект « Енергоефективні школи»

     У рамках Проекту ДТЕК «Енергоефективні школи», який реалізується Всеукраїнською благодійною організацією  «Інститут місцевого розвитку» за фінансової підтримки компанії ДТЕК,  у листопаді цього року у Києві пройшов дводенний семінар «Теорія, методологія та практика впровадження Проекту ДТЕК « Енергоефективні  школи». 

Переглядів: 616 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Хто про минуле забуває, той і майбутнього не має…»

     13 грудня відзначають одне із великих та улюблених свят — день Андрія Первозванного (у народі -  свято Калити). Народні традиції міцно переплелися з релігійними та дійшли до наших днів. З великим успіхом пройшли «Андріївські вечорниці» у Слобідській загальноосвітній школі I-II ступенів, підготовлені учнями та класними керівниками Лисівською О.В. і Бучко І.Я.

Переглядів: 1574 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Проект «Енергоефективна школа»

     11 листопада з ініціативи Міжнародної екологічної мережі «Шкільний проект щодо використання ресурсів та енергії» оголошено Днем енергозбереження, основна мета якого – привернути увагу влади та громадськості до раціонального використання ресурсів та розвитку відновлювальних джерел енергії. 

Переглядів: 741 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Захистимо ялинку!

     Ось і перегортаємо останні листки календаря 2014 року… Засоби масової інформації все частіше розповідають про підготовку до новорічних і різдвяних свят, про влаштування найголовнішого атрибуту – красуні-ялинки.   Щоб не допустити незаконних рубок хвойних насаджень, на території Галицького національного природного парку в кожному з чотирьох лісництв створені рейдові бригади.

Переглядів: 787 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net