на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
До святого Миколая

     Що не кажіть, а дух новорічно-різдвяних свят уже витає навколо нас. Ми уже обдумуємо і придивляємось до подарунків. Першим до нас приходить Святий Миколай. Як зберегти зміст свята, що полягає у доброчинності, і разом із тим потішити своїх найдорожчих?
Кожного року ніч з 18-го на 19-те грудня перетворюється на казку. Адже саме в цей час до дітей і дорослих приходить Святий Миколай із подарунками.

Переглядів: 1417 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     У магічний день, 12 грудня 2012 року, Верховна Рада нового скликання розпочала перше пленарне засідання. Було прийнято ряд конструктивних рішень: депутати сформували 5 фракцій (Партію регіонів, ВО «Батьківщина», «Удар», «Свободу», КПУ). Спікером обрали регіонала Володимира Рибака (за його кандидатуру проголосували 250 народних обранців). А славнозвісні «тушки» (самовисуванці та перебіжчики) посприяли обранню Миколи Азарова на другий термін. За це рішення проголосували 252 «кнопкодави».

Переглядів: 983 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«РЕФОРМА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я НАЗРІЛА ВЖЕ ДАВНО, –

     стверджує головний лікар Галицької центральної районної лікарні Мирон Матейко. – І проводити її треба професійно, злагоджено та безболісно».

Переглядів: 1429 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діяльність влади впродовж тижня

      8 грудня голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин взяв участь в урочистих заходах з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.
Робочий тиждень керівник району розпочав з проведення важливих нарад, на яких розглянуто питання завершення будівництва ІІ черги Галицької ЦРЛ, забезпечення життєдіяльності установ району та стан очищення доріг в зимовий період.

Переглядів: 1144 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Міліція проти насильства в сім’ї

     Проблема насильства в сім’ї на сьогоднішній день є серйозною проблемою, яка потребує для вирішення об’єднання зусиль державних структур, правоохоронних органів, громадських та міжнародних організацій, науковців та експертів. З 25.11 по 10.12.2012 року в Україні проходила щорічна національна акція «16 днів проти насильства». Вона є частиною Всесвітньої кампанії «Стоп насильству!», яка проводиться у більшості країн світу. Серед державних структур провідна роль в цій діяльності належить Міністерству внутрішніх  справ України.

Переглядів: 2059 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Кукільники – село печатника Курила

     Це рядки з невеличкої книжки «Кукільники», авторами якої є місцеві вчителі-краєзнавці Петро Хміль та Марія Зарічна-Перепічка. У книзі розповідається про історію села, його мешканців, вміщено вірші вихідців із Кукільник, подано топонімічні назви урочищ, горбів, водойм тощо. Оскільки допомагали у створенні книги наукові співробітники Національного заповідника «Давній Галич», то 6 грудня в Картинній галереї відбулася презентація видання.

Переглядів: 1911 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Невідомий Галич»

     Творчість завжди заперечує шаблон і дає змогу побачити у звичайному несподіване, невідоме. Мабуть тому і не випадково лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, художник Міжнародної федерації фотомистецтва (AFIAP) фотомитець Василь Пилип’юк назвав чи не найсвіжіший із своїх 84 фотоальбомів «Невідомий Галич».

Переглядів: 2117 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Крилоська Духовна Семінарія

     Історія, яку ми розкажемо, впевнила нас ще раз у тому, наскільки дослідник повинен критично ставитись до документального джерела. Критично не в тому плані, щоби заперечити чи засумніватися в об’єктивності інформації, а в намаганні знайти зерно істини.

Переглядів: 1843 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З турботою про інвалідів

     З нагоди  відзначення  Міжнародного  дня  інвалідів в  Україні у Галицькому районному  центрі  зайнятості  відбувся  семінар, на якому обговорено питання  «Спільна  діяльність  центру  зайнятості і роботодавців району у вирішенні  проблем  зайнятості    осіб  з  обмеженими  фізичними  можливостями».
У  семінарі взяли  участь: директор Галицького  районного  центру  зайнятості  Ганна Баранівська, спеціалісти  центру  зайнятості  та роботодавці  району.

Переглядів: 1546 | Коментарів: 0 Детальніше >>

НЕ ДОПУСТІТЬ ЛИХО В ДІМ!

     З часів сивої давнини подарований як священний дар Прометеєм вогонь ніс людям тепло і світло, допомагав готувати їжу, служив у храмі Божому при проведенні релігійних обрядів.
Але вогонь – це не тільки благо.Він може „завітати” в ту оселю, де проявляються безпечність, необережність або байдужість. Від цього і виникають пожежі, які приносять людству чимало болю і страждань.
Рятуючись від холоду, чимало мешканців не звертають увагу на дотримання правил пожежної безпеки, що рано чи пізно призводить до пожежі і трагічних наслідків.

Переглядів: 1540 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Повідомляйте про порушення на підстанціях

     Зважаючи на специфіку електропостачання, енергетики визначили важливим для себе чітке дотримання правил влаштування електромереж на об’єктах, у першу чергу тих, що знаходяться на території дитячих закладів. Привівши їх у відповідність до норм, енергетики звернулися до керівників навчальних закладів та усіх небайдужих з проханням оперативно повідомляти про випадки вандалізму та порушень в облаштуванні трансформаторних підстанцій.

Переглядів: 1637 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Чужих дітей не буває

     Втратити рідну людину – це завжди дуже страшно, але набагато страшніше, коли дитина залишається сиротою при живих батьках. На жаль, такі випадки трапляються в наш час. Сьогодні національна політика в Україні орієнтована на розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Переглядів: 1316 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Ніщо не коштує так дешево і не ціниться так дорого, як ввічливість»

     Бал у королівстві Ввічливості, що відбувся днями у Бурштинському навчально-виховному закладі, розпочався вальсом хлопчиків і дівчаток, які прийшли сюди у святкових костюмах і дотримувались вишуканих манер. Мова на такому дійстві  торкалася моральних якостей та чеснот, притаманних кожній вихованій людині.

Переглядів: 4820 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net