на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Низький уклін і шана трудівникам землі

     Низький уклін і шана  трудівникам земліНапередодні Дня працівників сільського господарства голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин та голова районної ради Богдан Попович привітали зі святом аграріїв району.
– Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості у сировині, утворенням сталого експортного потенціалу держави. Це завдяки сільським трудівникам полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба, – зазначив у вітальному слові Григорій Михайлович.

Переглядів: 1823 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Хай щедро родять ниви

     Хай щедро родять нивиХліборобська праця споконвіку була, є і буде основою життя людства. Чи  не тому більшість цивілізованих країн світу приділяють сільськогосподарському виробництву велику увагу і сприяють його розвитку. На превеликий жаль, цієї уваги ще не відчувають українські аграрії. Проте щорічно, наперекір  економічним негараздам і примхам природи, вони протиставляють високу організованість, професіоналізм, забезпечуючи успішне виконання робіт в усіх галузях сільського господарства.
Але ж і держава нарешті мусить повернутись лицем до хліборобів. Так,  сьогодні потрібна зміна форм господарювання, врегулювання цінової політики щодо сільськогосподарської продукції та визначення основних пріоритетів стратегії відродження села і сільського господарства загалом.
Саме  ці насущні питання я вирішив підняти напередодні професійного свята працівників сільського господарства у розмові з начальником управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Володимиром Гловацьким.

Переглядів: 2596 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

     17 листопада голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на порядку денному якого стояли питання:
- про стан підготовки до роботи в складних погодних умовах аварійно-рятувальних служб району;
- про стан дамб та берегоукріплень на території району;
- про стан утримання захисних споруд цивільного захисту (цивільної оборони) району;
- про затвердження переліку об’єктів підвищеної небезпеки, розташованих на території району.
За результатами доповідей щодо першого питання та їх обговорення комісією зобов’язано начальника РВ ГУМНС України в області Н.Сокола розробити та надати райдержадміністрації алгоритм дій при виникненні надзвичайних ситуацій, характерних для осінньо-зимового періоду.

Переглядів: 2297 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Щоб усі діти були щасливими

     Конвенція ООН про права дитиниДіти – це окрема, самостійна частина суспільства, якій притаманні особливі правила поведінки, своєрідні життєві погляди, що забезпечують її розвиток і становлення та перетворення в дорослу частину суспільства. Унаслідок свого становища діти потребують особливого підходу, соціального захисту та поваги до їх прав.
20 листопада 2010 року весь світ святкує 21-шу річницю Конвенції ООН про права дитини, яка була прийнята резолюцією 44/25 Генеральної Асамблеї ООН від 20 листопада 1989 року. Це був документ, в якому  зазначено, що людство зобов’язане дати дітям усе найкраще, надійно забезпечити дитинство, яке гарантує в майбутньому розвиток повнолітніх громадян. Україна ратифікувала Конвенцію в 1991 р. та внесла відповідні зміни до національного законодавства.

Переглядів: 2616 | Коментарів: 0 Детальніше >>

“Методична служба XXI століття”

     “Методична служба  XXI століття”17-18 листопада в області проходив обласний семінар методистів на тему «Методична служба ХХІ століття». У перший день семінару його учасників приймала Галицька районна центральна бібліотека. У семінарі взяли участь Інна Цуріна – завідувачка відділу наукового аналізу та розвитку бібліотечної справи Національної парламентської бібліотеки України, Людмила Бабій – директор Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Івана Франка.

Переглядів: 1943 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Шана до пісні, музики

     Шана до пісні, музикиЕстетичне виховання, любов до пісенно-музичної творчості є одним із головних аспектів у вихованні підростаючого покоління Дорогівської ЗОШ І-ІІІ ст. Недавно в нашому навчальному закладі пройшов тиждень музики, під час якого учнями та  вчителем музики Людмилою Зубко було проведено ряд тематичних заходів. Учні 3-5 класів взяли участь у виставці малюнків «Музика в малюнках». Багато цікавого учні дізналися на відкритому уроці з художньої культури «Думи та історичні пісні. Мистецтво кобзарів та лірників».

Переглядів: 2555 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В археологічній колекції – тисячолітні реліквії

     В археологічній колекції – тисячолітні реліквіїПонад сто років на території давнього Галича проводяться археологічні розкопки. Адже сива давнина постійно нагадує про себе в галицькому довкіллі уламками посуду, знаряддями праці при будівництві хати чи при оранці городу. Археологічні експедиції останніх років також виявляють нові знахідки, які збагачують знання про культури різних часів на наших теренах.
Раніше знайдені речі часто потрапляли до збірок музеїв Львова, Івано-Франківська, інших міст, хоч дещо залишалось і в нас, в Музеї історії давнього Галича в Крилосі...

Переглядів: 1826 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Давньоруська наскельна фортеця

     Давньоруська наскельна фортецяЩо це за скелі посеред лісу і поля? Звідкіля вони тут? Чи це витвір людських рук, чи, може, це подарунок матінки-природи? Яку б відповідь ми не отримали, але стверджуємо одне: “Яка дивовижна краса!” Саме таке враження виникає у того, хто вперше (а, можливо, і вкотре) побачив скельний масив, що знаходиться поблизу невеличкого гірського села Урич Сколівського району Львівської області. Тут збереглися залишки давньоруської наскельної фортеці Тустань (ІХ – ХІІІ ст.). (Увага! Не слід плутати з цим місцем село Тустань Галицького району. На Львівщині назву Тустань носить не село, а історичний заповідник).

Переглядів: 2414 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вплив християнства на Галицьке церковне мистецтво ХІ – ХІІІ ст.

     Поширення християнства в Галицькій Русі після успішної реалізації релігійної реформи великого київського князя Володимира дало змогу  запізнатися з найкращими здобутками світової літератури і науки. Із прийняттям християнства Галицька земля стає на один щабель із сусідніми християнськими країнами, а тому активно вбирає кращі культурні набутки Європи: кам’яну архітектуру, живопис, книгописання, книгозбирання, шкільництво.
Характер реалізації Христової науки в духовному просторі Галицької Русі визначений багатьма обставинами і першою серед них постає багатовекторність релігійно-церковних контактів Давньоруської держави в межах християнського ареалу. Як відзначають сучасні українські релігієзнавці, «утвердження християнського віровчення в Руси-Україні здійснювалося під впливом його кирило-мефодіївської, константинопольської та римської традицій, а не з якогось єдиного центру».

Переглядів: 2385 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День відкритих дверей ДПІ в Галицькому районі

     У тому, що сучасна  молодь не є байдужою до проблем оподаткування, переконані працівники  Державної податкової інспекції в Галицькому районі. Тому вже стало традицією щороку запрошувати учнів-випускників  Галицької  гімназії  в податкову інспекцію на День відкритих дверей. І це не випадково, бо прищеплювати юним громадянам податкову культуру необхідно з дитинства.
Завідувач сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Леся Чернецька ознайомила гімназистів з роботою структурних підрозділів податкової інспекціії та з основними положеннями проекту Податкового кодексу.

Переглядів: 2355 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Місцеві новини

     Місцеві новини Галицького району Голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин провів виїзний прийом громадян в селі Слобода Озерянської сільської ради. Разом з очільником району з мешканцями села зустрілись керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, які дали відповіді на скарги громадян щодо видачі державних актів на земельні ділянки, призначення пенсій та субсидій.
Крім того було розглянуто ряд проблемних питань, що стосуються соціально-культурної сфери населеного пункту, а це – ремонт сільського клубу, виділення приміщення під фельдшерсько-акушерський пункт, добудова внутрішнього туалету в загальноосвітній школі, освітлення вулиць та виділення землі під кладовище...

Переглядів: 1820 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дотація – один із засобів сприяння працевлаштування безробітних

     Найважливішими з переліку соціально-економічних проблем  є питання зайнятості населення. Передумовою якісного вирішення цього завдання є налагодження тісної  співпраці державної служби зайнятості з роботодавцями району. З метою надання соціальної підтримки осіб, які шукають роботу, максимального збільшення зайнятості населення  та зменшення масштабів безробіття в районі, роботодавцям району пропонується один із видів соціальних послуг за Законом України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” – надання роботодавцю дотації на створення додаткових робочих місць для працевлаштування безробітних за направленням державної служби зайнятості.

Переглядів: 3289 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Грудне вигодовування: лише 10 кроків. Шлях доброзичливий до дитини»

     У Конвенції про права дитини зазначено, що кожна дитина має право на забезпечення її раціональним харчуванням, яке надасть можливості для фізіологічного розвитку і формування здоров’я. Грудне вигодовування, безсумнівно, є найкращим способом забезпечення росту і розвитку немовляти.
Саме на формування здоров’я дітей раннього віку шляхом забезпечення підтримки грудного вигодовування на всіх етапах надання медичної допомоги дітям і матерям спрямована ініціатива ВООЗ-ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини», започаткована у 1991 році.
Кінцевою метою даної ініціативи є зниження рівня захворюваності і смертності дітей першого року життя, післяпологових ускладнень, поліпшення репродуктивного здоров’я жінок шляхом підвищення поширеності і тривалості грудного вигодовування дітей.

Переглядів: 3496 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В районі створено нову медичну установу

     Праця пасічника багато в чому відрізняється від діяльності працівників інших галузей народного господарства. Справжній пасічник своєю працею, як ніхто інший, сприяє оздоровленню генофонду громадян Батьківщини, їх загальному оздоровленню, підвищенню довголіття.
Адже продукти бджільництва – це не просто смачні харчі, а й універсальні ліки, особливо тепер, коли з кожним роком екологічна та техногенна ситуація навколишнього середовища інтенсивно погіршується.
На своїй черговій конференції в жовтні минулого року бджолярі районного товариства бджолярів-любителів вирішили в своїй діяльності піти значно дальше. Вони прийняли рішення на базі вільних приміщень медичної амбулаторії с.Блюдники створити районний апітерапевтичний оздоровчо-лікувальний центр «Апітерапія».

Переглядів: 2140 | Коментарів: 0 Детальніше >>

НАРКОМАНІЯ

     За повідомленням Організації Об’єднаних Націй, майже 345 мільйонів чоловік у цілому світі є наркоманами. Залежність від транквілізаторів та інших заспокійливих засобів стоїть на першому місці – їх вживає 227,5 мільйона чоловік – майже 4 % світового населення. Далі йде залежність від марихуани – 141 мільйон наркоманів, або 2,5 % населення земної кулі. Правоохоронним органам вдається конфіскувати лише від 5 до 10 % усіх наркотиків. Отже, наркоманія є світовою проблемою.

Переглядів: 1958 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує

     Про оплату житлово-комунальних послуг
Упродовж вересня поточного року населенням Галицького району оплачено за житлово-комунальні послуги 974,8 тис.грн. (74,2% нарахованих за цей місяць сум).
Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг зросла у вересні порівняно з серпнем 2010 року на 15,4% і на початок жовтня поточного року становила 2,5 млн.грн., середній термін заборгованості населення за всі види послуг склав 1,3 місяця.
У вересні 2010 року мали борг за 3 місяці і більше: за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 63,1% власників особових рахунків, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 59,7%, централізоване водопостачання та водовідведення – 50,9%, вивезення побутових відходів – 12,9%, газопостачання – 12,8%...

Переглядів: 1912 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Комп’ютер не замінить живого спілкування

     Комп’ютерна залежністьІнтернет – геніальний винахід людства, ніхто це не заперечує… Але іноді він краде частину нашого життя. Слід ставитися до нього так, як він на це заслуговує – не ідеалізувати, не вважати панацеєю чи другим Всесвітом, а просто використовувати як засіб, що дає ширші можливості для здобуття інформації.
Леся сиділа за монітором, закінчивши роботу, передивлялась стрічку новин. Поспішати не було до кого – вдома ніхто не чекає. Клацнула з нудьги і зайшла на якийсь жіночий форум. Цікаво було читати одкровення користувачок. Виявилось, що навкруги сотні таких самих жінок – симпатичних, недурних, працьовитих і… невлаштованих в особистому житті. Леся залишила кілька коментарів.
Наступного дня, зайшовши на форум, зрозуміла – вона вже тут своя, подруги прийняли її у товариство.

Переглядів: 3987 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Посадові оклади працівників бюджетної сфери будуть підвищені з 1 грудня 2010 року

     Про це заявив Прем’єр-Міністр Микола Азаров на засіданні Уряду в середу.
Він нагадав, що посадові оклади працівників бюджетної сфери першого тарифного розряду єдиної тарифної сітки переглядалися у 2010 році вже в четвертий раз.
“Сьогодні на Уряд виноситься рішення щодо чергового підвищення цього індикатора з 1 грудня”, – зазначив Азаров.
Таким чином, за його словами, наприклад, посадовий оклад бібліотекаря в порівнянні з початком року зросте майже на 100 гривень на місяць, вчителя вищої категорії - на 117 гривень, лікаря-терапевта вищої категорії - на 125 гривень...

Переглядів: 2380 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Шановні краяни!

     Розпочався ремонт приміщення для Історико-етнографічного музею «Берегиня» у м. Бурштині. Кошти, які виділяються для цього державою, занадто скупі. Потрібно нашої з Вами громадської підтримки. Згадаймо, що саме громадою колись в кожному селі будувалися читальні, будинки «Просвіти», школи, видавалися українські книжки, створювалися бібліотеки тощо. Прикро, що саме наше Опілля на відміну від Гуцульщини, Бойківщини, Покуття по сьогодні не має достойного етнографічного музею, незважаючи на те, що зібрано біля 2000 надзвичайно цінних експонатів. Якщо вам не є байдужою історична  доля рідного краю, спадщина дорогих наших прадідів, внесіть свою посильну грошову лепту у становлення нашого опільського музею, подаруйте музеєві речі побуту, що вийшли з ужитку, вишиванки, якими вже ніхто не користується, старі фотографії, документи, книги тощо. Допоможіть зберегти пам’ять про наших славних предків.

Переглядів: 2203 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пам’яті побратима

     Петро Павлович КульчицькийПетро Павлович Кульчицький народився 1931 року в невеличкому хуторі Шкіндерівка Новосілецької гміни Підгаєцького повіту на Тернопіллі. Ледве закінчив 7 класів школи, як 20 лютого 1945 року у криївці гине батько, який був членом ОУН. Родина розбігається поміж людьми. Петро у 1945 році вступає до «Юнацтва» ОУН. У житті молодого хлопця починається період становлення. Двічі виривається з рук «стрибків». Під час великої облави 18 травня 1949 року його  заарештовано. У тому ж таки році військовим трибуналом ПрикВО засуджено на 25 років ув’язнення. На початку етапований до колонії неповнолітніх в Читинську область, а у 1950 році переведений до Пішлагу (селище Екібастуз).

Переглядів: 2373 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net