на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
У перспективі – 100% газифікація району!

     У помешканнях жителів сіл Делієве та Лани вже найближчим часом замерехтить блакитний вогник. Будівництво газопроводу тут розпочали влітку цього року, а 19 грудня урочисто відкрили підвідний газопровід і запалили символічний факел. Ця подія - один з етапів реалізації програми ПАТ «Івано-Франківськгаз» щодо газифікації Прикарпаття.

Переглядів: 1962 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вони чекають твоєї допомоги

     Усі ми родом із дитинства – країни колискових пісень, дивовижних казок, безтурботних пустощів і безкінечного очікування свят. А особливо новорічних та різдвяних – коли мороз вимальовує на вікнах чудернацькі візерунки, лунає коляда, сім’я збирається до вечері, красуня ялинка наповнює оселю лісовими пахощами, а Дід Мороз приносить омріяні подарунки.

Переглядів: 1648 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Працюємо для людей

     22 грудня енергетики Галицького району вкотре відзначили своє професійне свято і вкотре підтвердили, що професія енергетика сьогодні є життєво необхідною, адже дає енергію для роботи всіх галузей промисловості і дарує світло та тепло людям.
У інтерв’ю редакції газети “Галицьке слово” директор філії ПАТ «Прикарпаттяобленерго» «Галицький РЕМ» Тарас Гнатюк зазначив: ...

Переглядів: 1277 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До уваги юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців району!

     З 18.12.2011 р. набирає чинності Закон України від 19.05.2011 n 3384-УІ „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедур припинення юридичних осіб та підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців за їх рішенням” (далі Закон).
Законом внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, зокрема статтю 166-6 викладено в новій редакції, де визначено розміри штрафів за порушення порядку припинення юридичної особи та фізичної особи-підприємця.

Переглядів: 1552 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Реформування земельних відносин на селі

     Важливою складовою здійснюваних в Україні економічних реформ є реформування земельних відносин на селі. Їх суть полягає у забезпеченні сталого розвитку агропромислового комплексу й реалізації конституційного права громадян вільно розпоряджатися своєю власністю, зокрема земельною ділянкою. Згідно даних державного кадастру із 72,3 тис. гектарів земельного фонду району 51,8 тис. га належать до земель сільськогосподарського призначення

Переглядів: 1634 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Форма 20-ОПП, порядок обліку об’єктів оподаткування та об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням

     З січня поточного року згідно з ПКУ платники податків зобов’язані стати на облік у відповідних органах ДПС за основним та неосновним місцем обліку. Обов’язок повідомляти про всі об’єкти оподаткування й об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, органи ДПС за місце-знаходженням таких об’єктів (далі — об’єкти оподаткування) покладено на платників податків статтею 63 ПКУ. При цьому об’єктами оподаткування й об’єктами, пов’язаними з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, є майно та дії, у зв’язку з якими у платника податків виникають обов’язки щодо сплати податків та зборів.

Переглядів: 2432 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Для підвищення кваліфікації і професійного зростання

     Увага до питань раннього віку – це не просто дань сьогоденню. Насамперед, це нова філософія, нове бачення, нова потреба.
Не розгубити потенціал раннього віку – державне завдання для дошкільної педагогіки на сучасному етапі. Діти раннього віку мають свої специфічні, притаманні лише цьому періоду, етапи психологічного та емоційного розвитку. Тільки в перші три роки малюки навчаються тому, що будуть використовувати протягом усього подальшого життя. Якщо дорослі в цей віковий період виказують підтримку дитині, вона буде розвиватися швидкими темпами. 

Переглядів: 1698 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про події в області

     Оновлено обласну філармонію. В Івано-Франківську урочисто відкрито відреставроване приміщення обласної філармонії. Тільки у цьому році на ремонтні роботи з державного бюджету було виділено близько 12 млн грн. У вівторок представники обласної та міської влади перерізали стрічку. Це символізувало початок нового етапу в історії цієї мистецької споруди. «Якщо б стіни філармонії могли говорити, - жартують люди, - то вони б, напевно, розказали, що атмосфера, яка панувала у вівторок біля площі Міцкевича була дуже подібна на події далекого 1891 року, коли у Станіславі було урочисто відкрито тоді новозбудований музичний театр. Минуло 120 років, а відвідувачі знову з цікавістю оглядали фасад будинку, фойє, концертну залу і навіть закулісні приміщення. Тепер тут зможуть виступати зірки не лише українського, але й світового масштабу.

Переглядів: 1811 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про події в районі

     Робочий тиждень керівників  району. Насиченим був минулий робочий тиждень для керівників району, який розпочався  з обговорення основних питань життєдіяльності району на нараді із заступниками голови районної державної адміністрації і продовжився урочистостями з нагоди пуску газу у селах Делієве та Лани.  
Крім того, головаа районної державної адміністрації Григорій Івасишин взяв участь у роботі колегії обласної державної адміністрації, відвідав багатодітні та прийомні сім’ї з нагоди свята Миколая. Здійснив об’їзд населених пунктів району.

Переглядів: 2478 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Український Едем треба шукати в околицях Комарова

     Етнічні відносини на Україні в бронзовій добіНаша публікація є продовженням статті «Галицьке Подністер’я – прабатьківщина українського народу», яка була надрукована в одному з номерів «Галицького слова» в середині серпня нинішнього року. Нагадаємо, що в газетному матеріалі ми обстоювали свою наукову позицію, що племена трипільської культури, які в ІV-ІІІ тис до н.е. населяли майже всю територію сучасної України, були одними з древніх предків нашого народу. Якщо би така концепція належала тільки нам, то в її істинності можна би було засумніватися. Але від часів відкриття трипільської культури чехом Віцентієм Хвойкою минуло вже більше 110 років, однак число прихильників автохтонного розвитку українського народу від древності і до нині не зменшується, а поповнюється такими славними іменами українських вчених, як М. Грушевський, П. Курінний, Е. Кричевський, Т. Пассек, К. Черниш, Я. Пастернак, В. Щербаківський. В ряди дослідників-автохтоністів стали зарубіжні вчені: німецький археолог Т. Шмідт, фінський М. Тальгрен, сербський В. Мілойчіч, польські Л. Козловський і К. Маевський.

Переглядів: 3560 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ювілей одного видання - «Книга з каменю просто неба»

Історія кожного населеного пункту нерозривно пов’язана з долею людей. Хтось з них є більш активним у житті громади і держави, інші більше дбають за родинне життя – тому пам’ять про тих, хто відходить на вічний спокій зберігається по-різному. Особливо проблемно зберегти пам’ять про померлих тоді, коли зникає ціла етнічна громада, яка в минулому була однією із складових міста чи селища. Місто Галич має такий приклад з громадою караїмів, основні згадки про яких тепер збережені у формі надмогильних пам’ятників, цікавій експозиції Музею караїмської культури Національного заповідника “Давній Галич» та залишках сакральної культури галицьких караїмів, які були вивезені до Сімферополя (АР Крим).

Переглядів: 1647 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Змагаються майстри малої ракетки

     Напередодні свята Миколая Чудотворця відбулась особиста командна першість Галицького району з настільного тенісу серед чоловіків. Змагання проводились в спортивній залі Комарівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Ініціатором змагань був Василь Григорович Масляк. Серед футболістів добре знаний, бо він тренер команди «Факел» с. Комарів, а ще є бігуном на великій дистанції, моржем. Йому виповнилось 60 років, але спорту не зраджує.

Переглядів: 1939 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Перемогли сильніші

     У спортивному комплексі м. Галич відбулися змагання в залік ІІ районної спартакіади школярів з настільного тенісу.
Участь в особисто-командній першості району взяли команди із 21 ЗОШ І-ІІІ ст. та 13 - із ЗОШ І-ІІ ст.
За підсумками змагань (головний суддя змагань Юрій Вовчук, головний секретар Микола Товстий) визначено призові місця.
Школи І-ІІІ ст. (командна першість)

Переглядів: 1741 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ

      МЕДИНЯ. Справжнє свято відбулося цими днями у міжрегіональному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей в селі Мединя. До вихованців завітав святий Миколай, але не сам, а з численними гостями, серед яких голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин, сільський голова села Мединя Іван Стус, працівники районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей районної державної адміністрації. Гості прийшли не з порожніми руками, та й Миколай приніс чимало подарунків.
Але, мабуть, найбільшу радість дітям подарували актори зразкового дитячого театру Галицького районного Народного дому, яким керує Марія Грицик. Аматори показали вихованцям Центру цікаву виставу про святого Миколая Чудотворця.

Переглядів: 3553 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Стали свідком неправомірних дій співробітників оперативно-рятувальної служби?

     Телефонуйте до сектору безпеки та запобігання проявам корупції Управління МНС України в Івано-Франківській області.
Сектор безпеки та запобігання проявам корупції при Управлінні МНС України в Івано-Франківській області створений з метою запобігання проявам корупції в управлінні та його структурних підрозділах на місцях.
Основними завданнями сектору є:

Переглядів: 1262 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Творці прекрасного

     Праця возвеличує людину. Це істина, яку не треба підтверджувати і яка відома кожному ще з дитинства. Ми працюємо, щоб життя наше набуло сенсу, щоб залишити щось по собі, навчаємо праці дітей, щоби не перервалась ця благородна традиція. І якщо праця наша пов’язана з естетикою, творчістю, світом мистецтва, результати її неоціненні, вони стають не лише матеріальним, а й духовним набутком народу.
Цінність праці у мистецтві добре розуміють керівники та вихованці Малої академії народних ремесел м. Галича. Ось уже двадцять перший рік працівники цієї «майстерні мистецтв» запалюють у дитячих душах іскорки таланту та працелюбності.

Переглядів: 2955 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net