на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Гідний нащадок борців за свободу

     До редакції газети надійшов лист з Луганської області від керівництва 59 ОМПБр, в якій несе службу наш земляк Віктор Белей із с. Нові Скоморохи. Подаємо текст листа і принагідно зазначимо, що рідний брат Віктора – Богдан  теж служить в зоні бойових дій, захищаючи нашу землю від агресора. 

Переглядів: 817 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Коли здається, що минуле кануло в Лету і його відгомін здатний проникнути хіба у нічний кошмар, знайте: ви помиляєтеся. Бо секунди, години, дні й тижні, сплетені у вервечку болю й безумства, по лікті в крові та сльозах невинних людей, ніколи не зникнуть безслідно. Ось і сьогодні це пихате, «неоднозначне», достобіса живуче минуле стоїть позаду й дихає нам у спини...Ба ні - не лише дихає, воно досі з нами: вечеряє за нашим столом, промовляє з наших телеекранів і спить у нашому ліжку. Ми несемо його тягар на собі щодня. І в собі теж - мов хворобу, яку важко визнати. Про що йдеться? 

Переглядів: 542 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Районна рада отримала Вифлиємський вогонь та проголосувала за районний бюджет на 2016 рік

     24 грудня 2015 року під керівництвом голови районної ради Павла Андрусяка відбулося друге пленарне засідання другої сесії районної ради сьомого скликання.

У її роботі взяли участь 33 депутати райради.

Переглядів: 496 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Проставити апостиль відтепер можна значно оперативніше

     З  20 листопада 2015 року змінено порядок проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України.  

Переглядів: 595 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Михайло Довбенко: діяльність у грудні

     У новій рубриці «Парламентські будні» публікуватиметься інформація про роботу народного депутата у виборчому окрузі № 84 Михайла Довбенка. Сьогодні подаємо короткий звіт про його діяльність у грудні. 

Переглядів: 729 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Cучасний електрокардіограф – подарунок Галицькій районній лікарні

     Напередодні Дня Святого Миколая реанімаційне відділення Галицької ЦРЛ отримало сучасний модифікований електрокардіограф українського виробництва. 

Переглядів: 685 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Посміхайтесь на здоров’я!»

     «Сміх продовжує життя людини», - стверджують усі науковці світу. І це правда. Проте не кожен з нас може щиро посміхнутися. Причина в тому, що ми не завжди знаємо, як правильно доглядати за ротовою порожниною. А інколи через поганий стан зубів не показуємо найкращу та найщирішу посмішку.

Переглядів: 702 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Коні не винні, або чому сталося братовбивство у Старих Скоморохах?

     Наприкінці  минулого тижня брати-близнюки Петро та Микола Тисаки, як і протягом всього свого життя, з власного подвір’я споглядали на хрести. Бо ж звично навпроти їхньої  хати розташований  сільський цвинтар. Вони й гадки не мали, що для котрогось із них кладовище вже ось-ось стане вічним пристанищем. Та на все Божа воля.

Переглядів: 749 | Коментарів: 1 Детальніше >>

На допомогу інженеру з охорони праці

     Який порядок проведення позапланового інструктажу з питань охорони праці?

Відповідно до пункту 6.6 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.05 р. №15, позаплановий інструктаж проводиться з працівниками на робочому місці або в кабінеті охорони праці:

Переглядів: 631 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Святий Миколай не забув нікого

     День Святого Миколая – свято, на яке чекають як діти, так і дорослі. Але одні чекають дива, щоб отримати довгожданий подарунок, а інші, щоб творити це диво. 

Цілий тиждень помічники Святого Миколая – представники влади усіх рівнів, волонтери та всі охочі дарували малечі свято. 

Переглядів: 566 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Святий Миколай завітав у села

     Традиція святкувати День Святого Миколая разом із місцевими громадами зародилася на «Даноші» давно. Щороку представники агрокомпанії відвідують дитячі освітні заклади у тих селах, де вона веде свою діяльність. До цього свята готуються не тільки дітки, але й ТзОВ «Даноша». Малеча пише листи, вчить вірші та пісні, а компанія готує солодкі подарунки.

Переглядів: 588 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Подарунки дітям передала «МРІЯ»

     Одним із найбільш шанованих святих у християн є Святий Миколай Чудотворець. Щороку, 19 грудня, усі діти, а часом і дорослі, із захопленням чекають див та подарунків від Дідуся-Чудотворця. Неодноразово в ролі «помічника» Святого Миколая виступала й компанія «МРІЯ». Цей рік також не став для Агрохолдингу винятком. 

Переглядів: 545 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Живе майбутнім духовний Крилос-град

     Від побаченого аж перехопило дух: у підніжжі Крилоської гори, на плато котрої величаво стоїть церква Успіння Пресвятої Богородиці, розгорнулося масштабне будівництво сільської школи. По всьому видно, що це теж буде храм - освіти та самоусвідомлення молодої людини. З урахуванням перспектив села по суті зводиться навчально-виховний комплекс на 250 місць та школа-садок. Здається, що більш значущого факту в нашій рубриці «Як ся маєш, рідне село?» ще не було. 

Переглядів: 799 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Родина Собчишак Шлях через війну і репресії

     Сімдесят років минуло з часу тих страшних і кривавих подій, задуманих московським комуністичним режимом для остаточного підкорення українського народу і знищення його вільнолюбного духу. Підходила до завершення Друга світова війна, розпалена двома «близнюками-маніяками» з Москви і Берліна - Йосипом Сталіним і Адольфом Гітлером, котрі прагнули захопити весь світ.

Переглядів: 666 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Митрополит Андрей Шептицький – аристократ духу

     Минулого тижня, 17 грудня, у приміщені виставкової зали Національного заповідника «Давній Галич» відбулися історичні читання, присвячені 115-ій річниці вступу Андрея Шептицького на митрополичий престол.

Переглядів: 603 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відзнаку «За заслуги перед Прикарпаттям» отримав Роман Німий

     З 2010 року в Івано-Франківській області започатковано спеціальну відзнаку «За заслуги перед Прикарпаттям». Цією медаллю нагороджують за професійні успіхи, вагомі результати в різних сферах  діяльності та за збереження культурних традицій регіону. 

Переглядів: 672 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Енергетики відзначили своє професійне свято

     Наприкінці  грудня своє професійне свято відзначають працівники енергетичної галузі. З цієї нагоди щороку в ПК «Прометей» проходять урочистості. 

Так, 18 грудня директор ДТЕК Бурштинська ТЕС А.Шувар вручив грамоти та грошові нагороди кращим енергетикам підприємства, подякувавши їм за непосильну працю в енергетичній галузі, адже електроенергія сьогодні потрібна нам не менше як вода та їжа. До привітань приєднались також міський голова Бурштина Роксолана Джура, голова Галицької РДА Я. Бартків та чимало інших шанованих гостей.

Переглядів: 582 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net