на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Прожили ми рік не марно

     Минає 2011 рік, доволі суперечливий і неоднозначний. Для когось він був вдалим, хтось знайшов своє кохання, а хтось – друзів. Багато з нас зрозуміли, хто ми. Зрештою, це був нелегкий рік, який дав чимало уроків владі і продемонстрував, на що варто звернути увагу у 2012 році.
Яким минулий рік був для нас, що найбільше запам’ятається з тих подій, якими жили ми, Україна, світ? Погодьтеся з тим, що не був він монотонним і статичним.
Підводити підсумки року вже стало доброю традицією. Згадувати як радісні, так і сумні події, аналізувати досягнення і помилки, радіти перемогам і усвідомлювати гіркоту поразок. Зрештою, було по-різному. Чимало було хороших подій, а то й прикрих оказій. Багато що здивувало, вразило, розчулило. Мене нині взагалі по-особливому вражає кожен день мого і нашого життя та кажу це без зайвого пафосу і пози.

Переглядів: 2223 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вифлеємський вогонь миру на теренах району

     З 25 грудня із церкви Петра і Павла с.Залуква розпочалася акція передачі Вифлиємського вогню галицькими пластунами, які також урочисто передали Вифлиємський вогонь миру районній державній адміністрації, колективам Галицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Галицької гімназії.
Світло миру з Вифлиєму впродовж тижня отримають навчальні заклади та  церкви району, а  також вихованці Івано-Франківського регіонального центру соціально-психологічної реабілітації у селі Мединя.
Це перша благодійна акція організації галицьких пластунів, які знову заявили про свою діяльність на теренах району.

Переглядів: 1611 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Спільне засідання колегії райдержадміністрації та президії районної ради

     28 грудня відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та президії районної ради. На порядок денний було винесено питання:
- про проект програми соціально-економічного і культурного розвитку та бюджету району на 2012 рік;
- звіт управління праці та соціального захисту населення РДА про роботу з питань реалізації державних гарантій щодо соціального захисту населення;
- про хід виконання Програми розвитку освіти Галицького району на 2010-2015 роки;
- про дотримання вимог Закону України від 07.04.2011 року №3206-УІ «Про засади запобігання та протидії корупції»;
- про хід виконання в районі Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»;...

Переглядів: 1827 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Освячено громадську приймальню народного депутата України Келестина Валерія Васильовича

     15 грудня 2011 року відбувся черговий прийом громадян народним депутатом України Келестиним Валерієм Васильовичем. Прийом відзначився тим, що звернулося набагато більше громадян, ніж минулого разу. Проблеми, які турбують жителів м. Галича та району, не залишаються поза увагою нардепа, який кожному зверненню та заяві приділяє увагу, сприяє позитивному розгляду та вирішенню.  Прийшли також і зі словами вдячності ті жителі Галицького району, проблеми яких завдяки підтримці Валерія Васильовича вже на сьогоднішній день вирішені. Тож вдячні галичани зустріли парламентаря з хлібом та сіллю. Перед самим початком прийому настоятель храму Різдва Христового УГКЦ м. Галич отець Ігор Броновський освятив приміщення громадської приймальні народного депутата України Келестина Валерія Васильовича, побажав Господнього благословення, міцного здоров’я тим, «хто буде слухати, сприяти у вирішенні проблем, та тим, хто буде звертатися».

Переглядів: 1999 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Про події в області

     Досягнення року медицини. Майже 150 млн грн було скеровано на розвиток медичної галузі Прикарпаття протягом 2011 року. Значну частину цих коштів витрачено на технічне переоснащення лікувальних закладів області. Про це повідомив начальник головного управління охорони здоров’я ОДА Микола Олінійчук на підсумковій прес-конференції. То ж головне досягнення року медицини — відкриття нових та оновлених лікувальних закладів.

Переглядів: 1606 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Про події в районі

     Галичани треті з реалізації молодіжної політики. Цими днями відбулося засідання колегії управління у справах сім’ї та молоді головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, під час якого було підведено підсумки роботи відділів та управлінь у справах сім’ї, молоді та спорту районних державних адміністрацій щодо реалізації державної молодіжної політики у 2011 році.
Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Галицької районної державної адміністрації вийшов на ІІІ місце і нагороджений дипломом «За найкращу організацію роботи з реалізації молодіжної політики на Прикарпатті».

Переглядів: 2684 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Василь Чуднов: «Є межі поступливості навіть перед партійними канонами»

     На цьому тижні з’явилася «майже офіційна» інформація, що в ході переговорів з Російською Федерацією, на яких Україна намагається домогтися зниження ціни на імпортований російський газ, росіянами обговорюється варіант створення двох СП «Газпрому» і «Нафтогазу», одне з яких отримало б контроль над газотранспортною системою (ГТС), друге – над внутрішніми українськими газорозподільними мережами. Микола Азаров відмовляється підписувати цю угоду, а тому й заявив про готовність України платити $400 за тисячу кубометрів російського газу у випадку, якщо не вдасться домовитися про вигідніші умови.

Переглядів: 1582 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День енергетиків

     Це свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків помітна найбільше.Місто Бурштин має пряме відношення до цього свята, адже воно відоме в Україні і в Європі потужною тепловою електростанцією, яка працювала і працює стабільно та якісно.
Завдяки бурштинським енергетикам, які невтомно створюють одне із найнеобхідніших потреб — тепло, забезпечено комфорт у будинках громадян не лише нашого міста і країни.  
Тож День енергетика — свято усіх тих, хто коли-небудь був причетний до створення й обслуговування енергетичних систем, свято тих, хто й сьогодні залишається на відповідальному посту працівника енергетичної галузі.

Переглядів: 2073 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Католицькі принципи щодо політики

     23 грудня у Бурштинському енергоколеджі відбулася конференція на тему „Католицька концепція політики”, яку організував монастир Служебниць Господа та Діви Марії з Матара. Конференцію провів доктор богослов’я отець Артур Руїз, викладач міжнародної семінарії згромадження Воплоченого Слова в Італії.
Відкриваючи конференцію, міський голова Бурштина Петро Курляк зауважив, що завдання цієї зустрічі – вибрати правильний шлях у суспільному житті, зрозуміти людські цінності та уміти зберегти їх.

Переглядів: 1594 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Душа просить милосердя

     Кожна дитина в нашій країні має право на життя, освіту, піклування батьків. Якщо держава в якійсь мірі виконує свої функції, то, на жаль, в Україні є більше 100 тисяч дітей, які виховуються без батьківського догляду. Ця цифра швидко зростає. Про декого з них забули батьки, у декого їх нема. Та чи можна назвати батьками людей, які  забули, що у них є діти? Піклуючись про власні «насолоди», вони не пам’ятають про обов’язок, покладений на них як на продовжувачів роду та закріплений у Конституції України. Саме дітям, забутим рідними, у нашій країні створюють інтернати, дитячі будинки, реабілітаційні центри для того, щоб хоч тут відчули, що таке любов.

Переглядів: 2786 | Коментарів: 19 Детальніше >>

Різдвяна виставка в Галичі

     Напередодні Новорічно-Різдвяних свят у Картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» відкрилася виставка робіт художниць Любові Витвицької-Бабенчук (м. Львів) та Ганни Януш-Петранюк (м.Івано-Франківськ). Початкову художню освіту майстрині здобули в ПТУ № 3 м. Івано-Франківська з фаху різьбяр по дереву. Продовжили навчання відповідно у Львівській академії мистецтв та Івано-Франківському педагогічному інституті ім. В. Стефаника.
Крім наукових співробітників установи, на заході були присутні священослужителі Української Греко-Католицької, Української  Автокефальної Православної, Римо-Католицької церков, працівники Галицької центральної бібліотечної системи тощо.

Переглядів: 1685 | Коментарів: 1 Детальніше >>

В пам’ять Миколі Соколу

     25 грудня в Галицькому Народному домі відбувся конкурс духовної пісні імені Миколи Сокола. Я особисто дізнався про цей захід на другий день, а жаль, бо не було жодного концерту, який організовував Микола Сокіл, щоб я, як його шанувальник, не був присутнім. Не зрозуміло, чому Бурштинська чоловіча хорова капела «Дзвін» також не взяла участі у цьому заході. Адже Микола Сокіл був диригентом багато років цього колективу і завдяки йому «Дзвін» прославився не тільки в області, а і в Україні.

Переглядів: 1726 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Семінар педагогів-організаторів

     20 грудня 2011 року на базі Вікторівської ЗОШ І-ІІ ст. відбувся районний семінар педагогів-організаторів на тему «Особистісно спрямована організаційно-педагогічна модель управління виховним процесом навчального закладу через взаємодію громадськості, сім’ї та школи».
Під час семінару, який розпочався презентацією школи (директор Зелінська Марія Дмитрівна), відбувся круглий стіл за участю педагога-організатора школи Білецької Г.М., вчителів Боднарчук Я.В. (кл.кер. 5 класу), Ленюк М.Д. (класовод), батьків Чорній О.Р., Витриховської М.О. та Медвідь О.П., учнів Марії Дзундзи і Христини Боярин, місцевого пароха Івана Петляка, сільського голови Глума М.Я. Учасники круглого столу обговорили питання щодо спільної роботи школи, сім’ї, церкви, громадськості у духовному вихованні шкільної молоді.

Переглядів: 2636 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тепло людських сердець

     Із приходом зими розпочинається цикл зимових церковних свят, серед яких найяскравіші день Святого Миколая, Новий рік, Різдво Христове...
З нетерпінням очікує цих днів дітвора, адже вони асоціюються з подарунками. А так як школа є найбільшим дитячим осередком, то й потреба в подарунках особлива. І кожного разу дирекція школи думає, чи буде чим порадувати учнів. Та з року в рік ми переконуємося, що нас оточує багато добрих, щирих людей. Тих, кому не байдуже, як і чим живе шкільна сім’я.

Переглядів: 1707 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Модернізація навчального процесу

     Перед учительством час поставив вимогу – модернізувати навчальний процес відповідно до новітніх досягнень науки. Нині педагогу загалом, а українському філологу, зокрема, вже недостатньо добре знати свій предмет. Він повинен уміти творчо використовувати набуті знання у нестандартних ситуаціях, конструктивно організовувати навчальний процес, здійснювати індивідуальний підхід до навчання учнів, упроваджувати в шкільну практику інформаційно-комп’ютерні технології (ІКТ).

Переглядів: 2229 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дружина «Федора»

     Одним із найвідоміших діячів визвольного руху у Галичині середини XX ст. був Зиновій Тершаковець, більш відомий у підпільних колах за псевдонімом «Федір». Він довгий час очолював ОУН Львівського краю, був одним із засновників і редактором часопису «Літопис УПА». Народився він 1913 року, походив із села Якимчиці Городоцького повіту Львівської області. Після закінчення Української Академічної гімназії у Львові Зиновій поступив на факультет права Католицького університету у Любліні, але через два роки перевівся до Львова, де закінчив навчання з дипломом магістра права.

Переглядів: 3177 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Галич і Габсбурги

     Впродовж багатьох століть увагу суспільства привертає життя і діяльність «перших осіб» - як і спадкових монархів чи імператорів, так і виборних осіб в демократичних державах – президентів або керівників парламенту. Українське місто Галич через століття своєї історії приймало багатьох відомих осіб – духовних і світських, військовиків і науковців. Цікавим в цьому плані є епізоди історії міста, пов’язані з представниками австрійського дому Габсбургів. Двоє членів цієї європейської династії з різницею в 36 років відвідали наше місто. Один – в ХІХ столітті, другий – у ХХ. Один з них в період відвідання міста був імператором, другий став ним через півроку після перебування у місті. Один перебував у місті кілька хвилин, другий – впродовж кількох днів. Але все по порядку…

Переглядів: 2460 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галібеї – українці з татарською кров’ю

     Під час татарських нападів на наш край нерідко траплялися випадки, коли окремі із татарських воїнів, що були або поранені, або потрапляли у полон залишалися мешкати поміж галичанами. Останні, маючи доброзичливу вдачу, не забороняли чужинцям вкорінюватися на цій землі, котра у часи пізнього середньовіччя відчувала велику потребу людських рук. З часом їхні нащадки асимілювались і уже через кілька поколінь важко було у середовищі галицьких селян відрізнити іноплемінників.

Переглядів: 2642 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Лісова красуня потребує обережного ставлення

     Наступає 2012 рік, який ми всі намагаємося зробити святково неповторним. При цьому мешканці нашого району часто забувають про дотримання правил пожежної безпеки, що інколи призводить до трагедії. Щоб лихо не затьмарило Вам свято, пам’ятайте:
- не встановлюйте ялинку поблизу опалювальних приладів;
- не прикрашайте ялинку ватою, папером, марлею, целулоїдними іграшками;
- не вдягайте дітей для ігор біля ялинки в костюми з вати, марлі і паперу;
- не дозволяйте дітям самостійно запалювати біля ялинки Бенгальські вогні, користуватися петардами;
- для освітлення ялинки користуйтеся тільки гірляндами промислового виробництва;...

Переглядів: 1606 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Покликаний досягнути спортивного Олімпу

     Село Комарів, що розкинулося на лівому березі Лукви, здавна славилося талановитими людьми, серед яких хлібороби і скотарі, ткачі і будівельники, музиканти і вишивальниці, які залишили по собі плоди своєї праці. Продовжують традиції своїх попередників наші сучасники, проявляючи здібності в освіті, науці, культурі, техніці, спорті.
Сьогодні мова піде про Володимира Йосиповича Мельничука, ім’я якого відоме не лише в Україні, але за її межами.
Володимир прийшов у світ 1 січня 1958 року в багатодітній сільській родині. Юнак ріс рішучим, працелюбним, творчим, з великим спортивним потенціалом.

Переглядів: 2031 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Заяву про перехід на спрощене оподаткування можна подати в січні 2012 року

     1 січня 2012 року набувають чинності зміни в законодавстві, які  на нових засадах визначають порядок застосування суб’єктами господарювання спрощеної системи оподаткування.
Фізичні особи-підприємці та юридичні особи, які прийняли рішення про перехід з початку наступного року на спрощену систему оподаткування, можуть подати заяву до податкової інспекції не пізніше 25 січня 2012. Зазначене передбачено прикінцевими та перехідними положеннями Закону від 04.11.11 № 4014-V. У заяві, форму якої  буде затверджено Мінфіном, необхідно зазначити обсяг доходу за 2011 рік, перелік видів діяльності згідно КВЕДу, ставку єдиного податку, яку обирає підприємець.

Переглядів: 1565 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відкрито виконавчі провадження

     На сьогоднішній день у відділі державної виконавчої служби Галицького районного управління юстиції відкрито виконавчі провадження щодо примусового стягнення заборгованості у населення по сплаті кредитних платежів та комунальної заборгованості. Тому виконавці спільно з працівниками міліції, банківських установ та підприємств житлово-комунального господарства будуть проводити виконавчі дії, спрямовані на погашення заборгованостей.

Переглядів: 1550 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Футбольний сезон 2011

     Сьогодні, у переддень Нового року, знайомимо читачів із футбольними тріумфаторами року, що минає.

     З «Галичини-Енергетика-2» до «Гал-Вапна». Команда «Гал-Вапно», котра виступала в 2011 році у чемпіонаті області, як правонаступник «Галичини-Енергетика-2», виступила досить вдало. Під мудрим керівництвом відомого на Прикарпатті наставника, у минулому кращого бомбардира ФК «Прикарпаття» Миколи Пристая, та за безпосередньої підтримки районної влади в особі голови РДА Григорія Івасишина галичани здобули десяте місце, а у номінації «Чесна гра» стали кращими в області. Почесну  відзнаку від Івано-Франківської обласної федерації футболу отримав президент команди Володимир Магаль. У наступному році в планах команди, за словами голови Галицької районної федерації футболу Івана Бабія, – боротьба за найвищі нагороди.

Переглядів: 2058 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Рішення органів місцевого самоврядування Галицького району "Про встановлення ставок єдиного податку"


Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net