на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Новорічно-Різдвяний вернісаж

     В Картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» відкрився Новорічно-Різдвяний вернісаж – виставка робіт учнів та вчителів Малої академії народних ремесел м. Галича. Різдвяні шопки, дідухи, солом’яні павуки, прикраси з бісеру, м’які іграшки, кераміка, малюнки – ось далеко не повний перелік представлених для огляду виробів, які з любов’ю і натхненням створювали діти під керівництвом вмілих наставників.

Переглядів: 2270 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Важко шукати правду в полі, засіяному брехнею. Не знаєш, чого чекати від людей, такі вони недосконалі та непередбачувані. Сьогодні молиться Богові і запалює свічки в церкві біля образів, а завтра зречеться усього святого, продавши душу мамоні…Втрачаєш довіру не лише до ближніх, а й до себе. Бо не впевнений, чи не зламаєшся одного дня, не впадеш під тягарем проблем, зрад і спокус.

Переглядів: 942 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дарувати радість

     До Дня Святого Миколая готуються заздалегідь. Цього свята особливо чекає дітвора, бо вона вірить в чуда, а щоби вони збулися і щоб жодна дитина не залишилася без подарунка від Миколая Чудотворця, до благодійних справ кожного року долучаються меценати.
Особливістю Дня Святого Миколая в нашому районі цього року є те, що незважаючи на те, що Микола Круць цього разу не переміг на виборах, він і надалі продовжує підтримувати тих виборців, які віддали за нього свої голоси.

Переглядів: 1061 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Проведено акцію «Свіча пам’яті»

     25 грудня 2012 року виповнилося 33 роки з дня вводу радянських військ до республіки Афганістан. З приводу цієї дати за ініціативи голови  районної організації спілки ветеранів Афганістану Михайла Вітовського в районі проведено акцію «Свіча пам’яті». Біля пам’ятника воїнам-афганцям у м.Галичі їхні бойові побратими схилили голову у хвилині мовчання, віддаючи пошану тим, хто пройшов пекло війни в Афганістані і не повернувся. До підніжжя пам’ятника присутні поклали квіти і вінки, запалили скорботні свічки.  Свічки пам’яті було запалено на могилах полеглих воїнів-афганців в населених пунктах району.

Переглядів: 1117 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Колегія

     26 грудня 2012 року в сесійній залі районної ради під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації  Володимира Бродовича відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. У роботі колегії взяли участь начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівники правоохоронних органів, підприємств та організацій району, голови місцевих рад, представники ЗМІ.

Переглядів: 921 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Сесія

     Відбулася шістнадцята сесія Галицької районної ради шостого скликання, перед початком роботи якої присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим привітав хор Народного дому смт Більшівці та маленькі пластуни.
Головним питанням сесії було обговорення і затвердження районного бюджету на 2013 рік. Сесія районної ради вирішила:
встановити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2013 рік у сумі 243,399,3 тис. гривень, а обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 205334,9 тис. гривень, спеціального фонду бюджету – 38064,4 тис. гривень.

Переглядів: 928 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В’ячеслав Чорновіл – провісник добра і справедливості

     24 грудня 1937 р. народився В’ячеслав Максимович Чорновіл. Це людина, яка змінила історію України. Хто ж він? Що це за людина, яка готова була віддати своє життя за Україну?

Переглядів: 1285 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Він був пророком у своїй Вітчизні

      Є люди, як зорі. Вони погаснуть, а світло від них ще довго-довго блукає всесвітніми дорогами, нагадуючи кожному, хто ми, чого прийшли у цей світ…
Відомий правозахисник, політик, журналіст, публіцист і громадський діяч, лауреат Міжнародної журналістської премії ім. Ніколаса Томаліна, Державної премії України ім. Т. Шевченка, кавалер ордена Ярослава Мудрого V ступеня, Герой України (посмертно) В’ячеслав Чорновіл жив всупереч багатьом істинам і таки став пророком у своїй Вітчизні. Його ім’я на початку 70-х років говорили пошепки.

Переглядів: 1138 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ТВОЄ ВИЗНАННЯ

     (Пам’яті В’ячеслава Чорновола)
 
Вибачай, що на «Ти», бо давно вже собі не належиш,
Бо свій розум і силу народу віддав до кінця.
Твої воля і шлях, із якого сам знав, що не схибиш,
Заслужили і пам’ять, і славу, і з терну вінця...

Переглядів: 1036 | Коментарів: 0 Детальніше >>

20 років з глядачами

     Телерадіокомпанія «РАІ» – провідний електронний засіб масової інформації, який ось уже 20 років успішно працює в інформаційному просторі Івано-Франківщини. А починалося все з молодіжної студії «Енергетик», яку на початку 90-х років минулого століття заснував молодий мешканець міста Бурштина Андрій Русиняк. Перша студія становила собою невеличку кімнату одного із корпусів тодішнього енергетичного технікуму, а телевізійний сигнал охоплював лише територію Бурштина.

Переглядів: 2060 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Святий Миколай і його милосердя

     Тиждень з 17 по 21 грудня у Галицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 був «Тижднем добрих справ». З ініціативи шкільного психолога Федоришин М.М. кожен день тижня мав свою назву. Понеділок – день доброти. Школярі спільно з вчителями збирали кошти на подарунки та солодощі для дітей, які виховуються в Центрі соціальної реабілітації села Мединя. Вівторок  та середа – дні толерантності та милосердя. Учні 8-А класу підготували загальношкільне свято до Дня Святого Миколая. У цей день старшокласники привітали молодших школярів та  маленьких пацієнтів Галицької дитячої лікарні.

Переглядів: 1036 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Низький уклін Вам, ветеране!

     Щирі посмішки, теплі спогади та увага молодих колег – саме в такій атмосфері проходило привітання з 90-річчям від дня народження Петра Сільвестровича Поляченка, ветерана Великої Вітчизняної війни, учасника бойових дій, нагородженого трьома орденами, голову ради ветеранів Галицького району, ветерана фінансової служби, який в повоєнні роки відбудови нашої держави очолював фінансовий відділ в Галицькоиу районі та на початку створення податкової служби працював в інспекції.

Переглядів: 1335 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Бібліотечні години

     Цього року вся Україна відзначила 290-річчя від дня народження Григорія Савича Сковороди – філософа і поета-демократа, педагога і просвітителя, музиканта і громадського діяча.
Нещодавно у читальній залі Галицької ЦБ   пройшла літературна  година «Мандрівний філософ», присвячена цій ювілейній даті. Бібліотекар відділу обслуговування Галицької ЦБ Людмила Кузів  розповіла присутнім про життя та творчість Г.С. Сковороди,

Переглядів: 1635 | Коментарів: 0 Детальніше >>

НОВИЙ ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

     З 1 січня 2013 року в системі державної реєстрації речових прав на нерухоме майно відбудуться суттєві зміни. Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» та інших законодавчих актів України» від 11.02.2010 р. № 1878-УІ визначено новий підхід до побудови системи державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень за принципом «єдиного вікна».

Переглядів: 1630 | Коментарів: 0 Детальніше >>

101 інформує

     У період з 10.12. по 24.12.2012 р. до чергової частини Галицького РВ УМВС в області надійшли і зареєстровані в інформаційній програмі «Єдиний облік» 94 заяви і повідомленя про кримінальні правопорушення та події, з яких з ознаками кримінального правопорушення – 24, зареєстровано в ЄРДР (єдиний реєстр досудових розслідувань) – 32, складено адміністративних протоколів – 7.

Переглядів: 1025 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Стали свідком неправомірних дій співробітників оперативно-рятувальної служби?

     Телефонуйте до сектору безпеки та запобігання проявам корупції Територіального управління МНС України в Івано-Франківській області.
Сектор безпеки та запобігання проявам корупції при Територіальному управлінні МНС України в Івано-Франківській області створений з метою запобігання проявам корупції в управлінні та його структурних підрозділах на місцях.

Переглядів: 1096 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Співпраця з роботодавцями

     В Галицькому районному центрі зайнятості відбувся семінар з роботодавцями району на тему: «Забезпечення рівних можливостей працівників при прийомі на роботу – позитивний імідж організацій та сучасного керівника». Для роботодавців, що вже тривалий час співпрацюють із Центром зайнятості, це була ще одна можливість обговорити результати спільної діяльності, навести приклад успішної співпраці, а для тих...

Переглядів: 1699 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Збережемо ялинку

     Днем Святого Миколая розпочались новорічно-різдвяні свята, які, за українською традицією, триватимуть до Стрітення. Невід’ємним атрибутом цих святкувань є зелене деревце ялини, у Карпатах – ялиці, а на більшості теренів України – сосни. Якраз напередодні цього радісного для дітвори свята на майдані Різдва, у центрі Галича, засяяла прикрасами головна ялинка району.

Переглядів: 2359 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net