на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
П.Стрембіцький: «Зустріньмо Новий рік на Майдані!»

     Вчорашє друге пленарне засідання 23-ї сесії районної ради стало, очевидно, останнім у цьому році. Тому перед його початком депутатів та запрошених колядками та віншуваннями вітали учасники художньої самодіяльності Більшівцівського Народного дому та учні Більшівцівської ЗОШ І-ІІІ ст. А юні пластуни урочисто передали обранцям Вифлиємський вогонь миру.

Переглядів: 1040 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     26 грудня. Віче на Майдані Незалежності триває досі. Навіть більше: воно ухвалило резолюцію про створення загальнонаціональної організації Народне об’єднання «Майдан». До складу Ради увійшли не тільки опозиційні політики, але й громадські, культурні діячі та волонтери – Сергій Квіт, Марія Матіос, Андрій Іллєнко, Ірена Карпа, Руслана Лижичко, Сашко Положинський, Віталій Портников. Завдання окреслив Олександр Турчинов: «До «Майдану» має вступити більшість українців, і це реально. Тоді ми сформуємо нову Україну і нову українську владу».

Переглядів: 924 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Кожна душа свій смисл під небом має…

     Під такою  назвою  комарівчани  відзначили  100-річчя  від дня  народження  свого  односельця Рабарського Іллі Семеновича –  талановитого  самоука-диригента, життя  якого  може послужити  прикладом  того,  що ніякі  фізичні  негаразди  не можуть  перешкодити  людині жити  повноцінним,  активним  життям.

Переглядів: 969 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Поезія Майдану

     На майдані коло церкви
Революція іде..
Павло Тичина
Знов революція іде,
Де київські майдани...
Нагайками всіх «Беркут» б’є,
Знущаються тирани!

Переглядів: 1303 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Як Шевченко заповів, ми кайдани порвемо...

     

     Більше місяця стоїть непорушно Майдан...
Мені пощастило потрапити на нього. Ці декілька днів перевернули моє життя, мою свідомість...
День перший – День, коли віра мала сумніви
Суботній ранок, шоста година, темно, холодно, але, зробивши крок за першу барикаду, забуваєш про все. Починаєш дихати інакше, змішане повітря з димом буржуйок насичують легені духом революції, свободи, мрії та надії...

Переглядів: 1449 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Хай не буде кордонів між нами

     

     Гурт колядував у Львівському посольстві, на Івано-Франківському майдані, у костелі м.Долини та у Височанській школі І-ІІ ст. Галицького району.
Передріздвяний час відкриває кожному з нас дорогу до добрих вчинків. Тож молоді хлопці і дівчата з польського гурту «Істебна» приїхали на Прикарпаття, щоб познайомити українців з польськими колядками, показати, як вони зберігають та поширюють традиції та культуру свого регіону.

Переглядів: 895 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Семінар бібліотекарівНещодавно на базі бібліотеки с. Лани відбувся кущовий семінар бібліотекарів, який підготували бібліотечні працівники с. Лани. Основне питання обговорення – морально-правове виховання, адже ми живемо в суспільстві, а в ньому св

     Нещодавно на базі бібліотеки с. Лани відбувся кущовий семінар бібліотекарів, який підготували бібліотечні працівники
с. Лани. Основне питання обговорення –  морально-правове виховання, адже ми живемо в суспільстві, а в ньому свої правила і закони – це те, що можемо робити, а що – ні. Під час проведення усного журналу «Молодь – майбутнє держави» було висвітлено правознавчий матеріал через три тематичні сторінки («Дотримання законів України – обов’язок кожного громадянина», «Шкідливі звички – шлях у безодню», «Про це повинен знати кожен»).

Переглядів: 1050 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Операція «Ялинка» розпочалась

     Аби вберегти хвойні ліси від самовільної вирубки, прикарпатські правоохоронці розпочали передноворічну операцію «Ялинка». До кінця грудня вони патрулюють хвойні масиви області, а також перевіряють усі можливі місця реалізації новорічної лісової продукції.
Разом із лісовою охороною та екологічною інспекцією міліція проводить спільні рейди на території лісових масивів та стежить за реалізацією хвойних дерев. Державтоінспекція області перевіряє транспортні засоби, що можуть перевозити новорічні ялинки. Міліціонери також візьмуть під контроль місця торгівлі на наявність дозвільних документів.

Переглядів: 1146 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Шевченко – художник

     Щедра й невичерпно родюча українська земля подарувала вселюдському сузір’ю геніїв невгасимого Світоча - Тараса Шевченка, Тираноборця і Пророка, Речника волі, який поставив на сторожі біля своїх земляків, «рабів німих», вогненне слово, а в «Заповіті» дав їм наказ: «Кайдани порвіте!».

Переглядів: 1291 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Оренда землі – важлива сфера суспільних відносин на селі

     У сфері суспільно-економічних відносин на селі пріоритетне місце належить відносинам оренди землі. Відсоток  охоплення орендою земель, що обробляються в окремих областях нашої держави подекуди сягає 93%. Для прикладу, у Великобританії на умовах оренди обробляється 40% всіх сільськогосподарських угідь, в США -50%, в Німеччині -70%. 

Переглядів: 1144 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Майже 90% звітності з єдиного соціального внеску подається в електронному вигляді

     Про це повідомила під час зустрічі з суб’єктами господарювання  начальник ДПІ у Галицькому районі Олександра Верещак.
У грудні поточного року галицькі платники єдиного внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування подали до органів Міндоходів  понад 520 звітів про нараховані суми,  в електронному вигляді – 90%. Загалом протягом трьох місяців адміністрування єдиного соціального внеску органами доходів та зборів платниками сплачено внеску у сумі 35,2 млн грн.

Переглядів: 885 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Урочистості з нагоди Дня міліції

     Заступник голови районної ради Михайло Мах та перший заступник голови РДА Володимир Бродович взяли участь в урочистостях з нагоди Дня міліції, що проходили в Галицькому РВ УМВС 20 грудня 2013 року та привітали ветеранів правоохоронних органів.
За вагомий особистий внесок у боротьбу зі злочинністю, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята грамотами нагороджено кращих працівників міліції.
Також присутніх привітали представники Галицької та Бурштинської міських рад.

Переглядів: 977 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Державна реєстрація шлюбу

     Шлюб — це сімейний союз чоловіка і жінки, зареєстрований у державному органі реєстрації актів цивільного стану.
Таким чином, не зареєстроване офіційними органами держави проживання жінки і чоловіка однією сім’єю не створює шлюбу і не породжує подружніх правовідносин. Релігійний обряд укладання шлюбу не заборонений, але він не має юридичної чинності.

Переглядів: 899 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Афганістан болить в моїй душі

     23 грудня 2013 року в приміщенні актової зали Галицької гімназії відбулася  зустріч учнів із ветеранами війни Афганістану, приурочена Всеукраїнській акції «Свіча пам’яті» до трагічного дня вводу радянських військ на територію Республіки Афганістан.

Переглядів: 1319 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Швидше, вище, сильніше!

     Вдруге на базі Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та універсального спорткомплексу м.Галича проведено районну учнівську олімпіаду з фізичної культури.
До участі в олімпіаді були допущені команди від  ЗОШ  І-ІІІ ст. у складі двох учасників (юнак, дівчина – 11 класу) – переможці шкільного етапу олімпіади. У ІІ етапі районної учнівської олімпіади з фізичної культури взяло участь 40 учнів із 20 загальноосвітніх  навчальних закладів.

Переглядів: 1001 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net