на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Реформи розпочато з Кабміну

     Кабмін“Оптимізація складу уряду та центральних органів влади є тільки першим етапом адміністративної реформи. У рамках другого етапу планується оптимізація місцевих адміністрацій”, – повідомив Прем’єр-міністр Микола Азаров.
“Головний сенс адміністративної реформи полягає не стільки в економії бюджетних коштів, скільки у збільшенні ефективності управління”, – додав він. При цьому Азаров зазначив, що економія бюджетних ресурсів також є важливою.

Переглядів: 3171 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Чи вбережемо «Берегиню»?

     Берегиня в м.БурштинУ 2004 році в місті Бурштині на базі енергетичного коледжу, за сприяння дирекції та науково-методичного центру культури Прикарпаття було відкрито історико-етнографічний музей «Берегиня» – єдиний осередок автентичної культури Опілля на теренах Івано-Франківщини, у фондах якого близько двох тисяч оригінальних експонатів. Міська рада 5 скликання, розуміючи важливість цього осередку культури для туристичного і культурного розвитку міста і краю, вирішила придбати окреме приміщення для музею – колишню контору селянської спілки «Україна». 

Переглядів: 1421 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Відбулось чергове засідання сесії

      

     На порядок денний засідання другої сесії Галицької міської ради було винесено 18 питань, основні з яких торкалися діяльності ради і депутатського корпусу: затвердження регламенту роботи міської ради, створення постійних комісій, закріплення за депутатами виборчих округів.
Крім того, було розглянуто цілий ряд питань, які торкаються життя і діяльності територіальної громади.
Вже при розгляді питання про створення депутатських комісій депутати висловили своє незадоволення. Окремі з них потрапили до списків комісій, що не належать до їх компетенції. Гостро стояло питання щодо розгляду Подання прокуратури про усунення порушень вимог чинного законодавства в діяльності комунального підприємства «ЖКП м.Галич» та листа управління Пенсійного фонду України в Галицькому районі щодо проведення невідкладних заходів для погашення зобов’язань КП «ЖКП м.Галич» перед бюджетами та державними цільовими фондами і внесків до Пенсійного фонду.

Переглядів: 1769 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Як вберегтися від повеней

     Володимир СегінШановна редакціє!
Я вдячний Вам, що Ви із розумінням відноситесь до моїх дописів, при кожній можливості друкуєте їх у газеті «Галицьке слово».
Завдяки тим статтям я знайшов багато однодумців. Перший раз я відважився написати  статтю в 2009 р. про «мертву» воду Дністра, коли проходив мостом і у прозорій воді не побачив жодної рибини.
Далі у Вашій газеті на тему щодо повеней було ще три статті , останню з яких було вміщено в часописі 6 листопада 2010 р. Статті знайшли схвалення у певних представників місцевої влади, оперативно було завезено гравій і засипано «озеро», що звільнило мешканців вулиці Дністровської від водяного полону після нічних дощових злив.

Переглядів: 1820 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День святого Андрія

     13 грудня – день вшанування пам’яті апостола Андрія Первозванного. Як розповідає євангеліст Іоанн, Андрій був одним із учнів Іоанна Хрестителя і ще раніше свого брата Петра був призваний Ісусом на Йордані. Тому Андрія і назвали Первозванним.
Не пізніше ХІІІ ст. в одному зі слов’янських перекладів числених “ходінь” апостола Андрія з’явилася згадка про його подорож на землі Наддніпрянщини. Андрія Первозванного вважають першим благовісником Євангелія Христового на землях України. Коли після зішесття Святого Духа апостоли кидали жереб, вирішуючи, куди кому йти проповідувати Христову віру, йому випала Скіфія, тобто землі сучасної України. У “Повісті минулих літ” розповідається про пророкування апостола, що на місці нинішнього Києва буде споруджено град великий із багатьма церквами. На крутій горі він поставив хрест і поблагословив київські пагорби.

Переглядів: 2744 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Місцеві новини Галицького району (коротко)

     Місцеві новини Галицького району  7- 8 грудня 2010 року директор Галицького РЦСССДМ Людмила Слюзар, працівники центру Іванна Голійчук та Христина Салига, головний спеціаліст відділу освіти Галицької райдержадміністрації Галина Кашуба, заступник директора з методичної роботи Галицької гімназії Світлана Михашула, волонтер Галицького РЦСССДМ Віталій Андрусяк взяли участь у роботі обласного тренінгу “Формування толерантних моделей поведінки представників державних та недержавних організацій, що задіяні в процесі реабілітації та реінтеграції потерпілих від торгівлі людьми”, який проходив у селищі Делятин Надвірнянського району.
Координатором проекту виступив Фонд підтримки міжнародного співробітництва UN.GIFT при  підтримці  Всеукраїнської громадської організації “Розрада”  та обласного центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді.

Переглядів: 1419 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Петро Стрембіцький: «Моя мета – наблизити владу до людей»

     Петро Стембіцький - голова Галицької районної радиДля довідки: Петро Євстахійович Стрембіцький народився 1 вересня 1953 року в селі Бишів Галицького району. Після закінчення навчання в Івано-Франківському ПТУ працював монтажником спеціалізованого БМУ зв’язку. Після служби в армії працював в Івано-Франківському аеропорту. У 1987 році закінчив історичний факультет Івано-Франківського державного педагогічного інституту імені Василя Стефаника. З 2002 року очолював ТзОВ «Кий-Авіа». Член політичної партії «Фронт змін». Одружений. З 25 листопада – голова Галицької районної ради.

Переглядів: 2549 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Багатостраждальний Податковий кодекс України – в дії

     Олександра Верещак, начальник Державної податкової інспекції в Галицькому районіЗ окремими його положеннями, які викликали найбільше суперечок, читачів «Галицького слова» знайомить начальник Державної податкової інспекції у Галицькому районі Олександра ВЕРЕЩАК.

     Відповідно до розділу ХІV «Спеціальні податкові режими» Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2755-VІ Глава 1, яка передбачала реформування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності відповідно до сучасних напрямків реформування податкової політики держави, в тому числі щодо стимулювання діяльності суб’єктів малого підприємництва на етапі започаткування власного бізнесу, виключена.

Переглядів: 1647 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Право в нашому житті

     Богдан Струк, начальник Галицького районного управління юстиції 10 грудня 1948 р. Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну Декларацію прав людини – перший міжнародно-правовий документ, що проголосив основні права та свободи людини. За прийняття Декларації проголосували представники 51-ї держави. СРСР разом з Саудівською Аравією, Південноафриканською Республікою від голосування утримався. Принциповою засадою Загальної Декларації  прав людини є рівність правового статусу людей. Усі люди, зазначається у ст.1 Декларації, народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах. Наділені розумом і совістю, вони повинні діяти один щодо одного в дусі братерства...

Переглядів: 4167 | Коментарів: 3 Детальніше >>

Кожна дитина потребує захисту

     Дитина куритьСвітлим чи не дуже буде наше майбутнє, залежить від серйозності ставлення до нього соціуму. Реалія ж така, що здебільшого дорослих цікавить щастя власної дитини, проблеми чужих ми ж часто обходимо стороною. Існує чимало контролюючих органів з нагляду за дітьми, а це і  кримінальна міліція в справах дітей, і служба у справах дітей, інші соціальні служби. Головна їх мета – відстоювати права кожної дитини, захистити її або застерігати від майбутніх помилок.
Для покращення ефективності співпраці діяльності даних служб з ініціативи прокурора Галицького району Ігоря Стефанишина було проведено міжвідомчу нараду за участю керівників вищезазначених служб. Про хід наради, а також про те, яку мету та завдання поставила перед собою прокуратура, ми дізнавалися в помічника прокурора Андрія Гриціва.

Переглядів: 3790 | Коментарів: 5 Детальніше >>

Нове у звітності до органів Пенсійного фонду України з 01.01.2011 р.

     З 1 січня 2011 року набирає чинності Закон України «Про збір та облік єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Згідно статті 6 пункту 1 підпункту 4 цього Закону платник єдиного внеску має право: подавати звітність до територіального органу Пенсійного фонду у строки, в порядку та за формою, встановленими Пенсійним фондом, за погодженням з відповідними фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування та центральним органом виконавчої влади у галузі статистики.

Переглядів: 5137 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Військово-патріотичне виховання потребує змін

     Іван Йосифів - головний спеціаліст відділу освітиЯк у школах району вивчається предмет захист Вітчизни, розмовляємо з головним спеціалістом відділу освіти Іваном Йосифівом.

     — Іване Дмитровичу, розкажіть про організаційну структуру навчального предмета захист Вітчизни.
— Даний предмет є обов’язковим навчальним предметом, включеним до складу загальнодержавної системи освіти загальноосвітніх навчальних закладів.  Його завдання — оволодіння базовими знаннями про Збройні сили України, юридичними основами міжнародного гуманітарного права, військово-медичної підготовки, цивільного захисту, дотримання власної безпеки під час надзвичайних ситуацій в мирний та воєнний час...

Переглядів: 3479 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Активна громадянська позиція громадської організації „Порядок і добробут”!

     Петро ГамлявийЗа даними провідних світових соціально-політичних організацій, Україна за напрямками внутрішньополітичних перетворень на пострадянському просторі з кожним роком все впевненіше крокує шляхом до демократії. Як відомо з Конституції, єдиним джерелом влади в Україні є народ, який здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та місцевого самоврядування. Приємно, що і жителі Галицького району все частіше проявляють свою активну громадянську позицію, створюючи різноманітні об’єднання громадян. І сьогодні редакція „Галицького слова” провела зустріч з головою нещодавно створеної Галицької районної громадської організації „Порядок і добробут” Петром Гамлявим.

Переглядів: 2097 | Коментарів: 1 Детальніше >>

«Різдвяний вернісаж» у Галичі

     Галич "Різдвяний вернісаж"Наближається до завершення  різдвяно-новорічний календарний цикл, який традиційно в Україні розпочинається Днем Святого Миколая і закінчується Водохрещем.
Заклади культури району ніколи не стояли осторонь всіх добрих починань, особливо у відродженні звичаїв і обрядів, які проводились і проводяться в час Різдвяних свят на прославу новонародженого Сина Божого Ісуса Христа.
Я хочу розповісти про дуже важливий захід, проведений у районному Народному домі – відкриття виставки «Різдвяний вернісаж», сформованої на основі робіт умільців сіл району. Це – вироби з соломки, лози, соснових  шишок, бісеру, дерева, української вишивки та ниток, пластиліну. І все це представлено в композиціях, які відображають побут українського народу під час святкування Різдва Христового.

Переглядів: 4866 | Коментарів: 0 Детальніше >>

“Нумо, хлопці!”

     Сьогодні у справжніх хлопців свято,
А в нашій школі їх багато:
Сміливих, веселих і мужніх,
Кмітливих, шляхетних і дружних.

Саме такими словами розпочалось традиційне свято «Нумо, хлопці!» у Блюдниківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, організатором якого вчитель фізичної культури Андрій  Васильчук та учнівський комітет.
Українська армія по праву пишається своєю історією, традиціями. Ніколи наші війська не чинили загарбницьких нападів на чужі території, не посягали на чуже добро, ніколи не були агресорами. І сьогодні, ось уже 19 років поспіль ми відзначаємо День Збройних сил України.

Переглядів: 3800 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Козацькі забави» в Кінашеві

     Не перевелись у нашій славній стороні козаки. Доказом цього стали веселі «Козацькі забави», присвячені 19 річниці створення Збройних сил України. Ці урочисті дійства традиційно проводяться в Кінашівській ЗОШ І-ІІІ ст. з ініціативи вчителя захисту Вітчизни, лейтенанта Володимира Ліуша. Цього року брали участь у козацьких змаганнях учні 5 та 6 класів. Хлопчаки-козаки 5 класу (класний керівник Л.Гавриш) об’єднались у курінь «Козачата», а у курінь «Лицарі» – хлопці 6 класу (кл. кер. Марія Ліуш).

Переглядів: 2141 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Зустріч поколінь

     Бурштин ЯцківУ гості до школярів Бурштинської гімназії та членів гуртка « Літературне краєзнавство» завітали ветерани національно-визвольних змагань ХХ ст., серед яких – голова районного братства вояків ОУН-УПА М.Яцків, довголітній в’язень сталінських таборів, учасниця Кінгірського повстання М.Повх, голова районного товариства політв’язнів В.Волошин.
З ініціативи гуртківців у навчальному закладі відбулась презентація книг «Терниста дорога. Спомини», «У вирі боротьби» Миколи Яцківа.
Ведучі заходу, члени гуртка «Літературне краєзнавство» Христина Воробчак та Олена Малькут розповіли присутнім про життєвий шлях автора збірки поезій.

Переглядів: 2281 | Коментарів: 0 Детальніше >>

На боротьбу із сухотами!

     Галич ЧернегаЦими днями відбулося засідання  обласної координаційної ради з питань боротьби із захворюваннями на туберкульоз та СНІД, участь у якому взяла голова відповідної районної координаційної ради,  заступник голови районної державної адміністрації Ірина Чернега, яка погодилась відповісти на запитання щодо профілактики захворювань на сухоти у нашому районі.
– На сьогоднішній день у районі зареєстровано 110 активних хворих туберкульозом. 44 із них виявлено вже у цьому році. Слід зазначити, що хворобу у 36 з них визначено при проходженні ними профоглядів. Це дало змогу відразу убезпечити здорових людей від хворого контингенту.

Переглядів: 1610 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спочив у Господі о. Юрій Федик

     о. Юрій ФедикСумна звістка розлетілася по Івано-Франківській єпархії і навіть за її межами: 7 грудня 2010 року Божого, на 73 році життя відійшов до Господа добрий пастир, вірний трудівник у Христовому винограднику митрофорний протоієрей Юрій Федик, декан Богородчанський Української автокефальної православної церкви.
Отець Юрій народився 3 липня 1938 року у місті Перемишль. В часи депортації був переселений на Західну Україну. У 1957 році закінчив Івано-Франківську середню школу, а у 1962 році – духовну семінарію у м.Луцьк, в цьому ж році одружився з Ганною Денищук, а також був висвячений в сан диякона і священика.

Переглядів: 1794 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Осінньо-зимовий пожежонебезпечний період

     МНСЩорічно в нашій державі виникає близько 60 тис. пожеж. Лише за дев’ять місяців 2010 року в Україні виникло 49 тис. 930 пожеж, унаслідок яких загинуло 1822 особи, в тому числі 51 дитина, 1154 людини отримали травми.
Загальні збитки від пожеж за дев’ять місяців 2010 року склали понад два мільярди гривень. Щоденно в державі в середньому виникає 135 пожеж, на яких гине сім людей та чотири людини отримують травми.
У зв’язку з настанням осінньо-зимового опалювального сезону, коли розпочинається інтенсивне використання обігрівальних приладів, небезпека виникнення пожеж набирає загрозливих масштабів. У цей період загибель людей становить понад 70 % від їх загального числа впродовж року.

Переглядів: 1619 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Найпоширеніша зі всіх хвороб

     Артеріальна гіпертензія (АГ) – найпоширеніше в світі хронічне захворювання. Майже 45% дорослого населення України має підвищений артеріальний тиск. В Галицькому районі 30% населення хворіє на гіпертонічну хворобу, а у 3% – це захворювання діагностується вперше. Дані епідеміологічних досліджень свідчать, що 30-40% хворих на артеріальну гіпертензію не знали про наявність у них захворювання і тому не приймали необхідного лікування. Значна частина ускладнень АГ (інфаркт міокарду, інсульт), втрата через ці причини непрацездатності та смертність зумовлюють актуальність проблеми діагностики та лікування АГ.

Переглядів: 1734 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net