на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Святий Миколай здійснює бажання

     МиколайТихо й ніжно вкрив все навкруги сніг… Він приніс із собою святковий настрій. Особлива атмосфера панує серед дітвори, яка з нетерпінням очікує таємничої ночі, коли Святий Миколай під кожну подушку покладе давноочікувані подарунки...
Деяких він вже привітав на святковому концерті «Святителю Миколаю, тебе дітвора чекає», що відбувся 17 грудня в Галицькому районному Народному домі.
Для того, щоб гідно зустріти дитячого улюбленця, учасники молодіжного гуртка «Юність» підготували різноманітні номери: танці, співи, вірші й молитви.

Переглядів: 2571 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Улюблене свято дітвори

     МиколайПомітною віхою передріздвяного календаря є День Святого Миколая (Миколи Зимнього, 19 грудня).
Народився Миколай у Малій Азії в місті Патарі у ІІІ ст. до Різдва Христового у заможній та побожній родині. З дитинства не цурався знедолених та скривджених, а ставши дорослим, обрав священицьку путь
Отримавши після смерті батьків спадок, він роздав його бідним та нужденним. Саме тому ще за життя його почали називати “батьком сиріт, вдів та знедолених”. Він постійно чим міг обдаровував багатодітні родини, бідних та хворих.
Про щедрість Архиєпископа Мир-Лікійських ходили навіть легенди. Упокоївся Святий Миколай 6 грудня 345 року. Після смерті його було визнано Святим. У 1087 році мощі його було перенесено у місто Бар, що в Італії. Коло мощей одразу почали діятися великі чуда, тому Святого стали називати Чудотворцем.
А у ХІІ столітті імператор Михаїл Комнін ухвалив закон про відзначення пам’яті Святого Миколая Чудотворця 19 (6) грудня.

Переглядів: 2576 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До кращого життя – власними силами!

     Галич міська радаЗ 29 листопада по 1 грудня у місті Ялті відбувалося щорічне засідання Національного форуму міст-партнерів, участь в якому брав міський голова міста Галича Орест Трачик.
– Оресте Антоновичу,  якою була програма, представлена у Ялті?
– Перш за все хочу сказати, що організаторами цьогорічного форуму виступили міські ради-партнери, Швейцарська агенція розвитку і співробітництва, Канадська агенція міжнародного розвитку, Рада Європи і програма розвитку ООН.
Форум розпочався семінаром з питань розвитку міжмуніципальної співпраці, на якому було презентовано і обговорено адаптований український посібник з питань міжмуніципальної співпраці, навчальну програму Ради Європи з питань міжмуніципального співробітництва та представлено досвід європейських країн щодо розвитку міжмуніципального співробітництва і нарешті розглянуто План заходів та визначено можливі напрями розвитку ММС.

Переглядів: 1539 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Брифінг у Галицькій гімназії

     Брифінг  у Галицькій гімназії«Як світло денне, нам потрібне право, бо в беззаконні не живе держава» – девіз юних правознавців Галицького району, які взяли участь у брифінгу «Юний юрист: право дитини та державотворення», присвячений прийняттю 10 грудня 1948 року Генеральною Асамблеєю ООН Декларації прав людини. Брифінг проведено в Галицькій гімназії 14 грудня.
У змаганнях взяли участь учні Галицької та Бурштинської гімназій, Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. За ходом гри спостерігало компетентне журі, головою якого був начальник Галицького управління юстиції Богдан Струк.

Переглядів: 2267 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Місцеві новини Галицького району (коротко)

      14-15 грудня у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах району проходив «День знань правил безпеки життєдіяльності». Про це повідомив редакцію інспектор відділення державного пожежного нагляду Галицького районного відділу ГУ МНС України в Івано-Франківській області Володимир Бенько. У проведенні уроків основ безпеки життєдіяльності взяли участь керівний склад Галицького районного відділу ГУ МНС України в Івано-Франківській області та працівники відділення державного пожежного нагляду. До учнів шкіл було доведено інформацію про стан з пожежами в державі та районі, особливо про випадки пожеж з «ініціативи» дітей, проведено бесіди щодо дотримання правил пожежної безпеки під час канікул вдома і на відпочинку, а також поінформовано старшокласників про умови вступу та навчання у навчальних закладах МНС України. Працівники райвідділу МНС навчали учнів правилам користування вогнегасниками, іншими первинними засобами пожежогасіння, відповіли на запитання учнів.

Переглядів: 1626 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відроджена святиня

     Відроджена святиняМолитва – наче запалена свічка, що освітлює Божою благодаттю шлях земного життя людини. Водночас, коли запалюється молитовна свічечка покаянням, проханням, прославленням Бога, Господь милостивим оком спогляне на землю, забуде про праведний гнів і згадає про милість до грішників. Щаслива та земля, де молитва лунає часто; блаженна та сторона, де молитва возноситься до Небес безнастанно… І коли роздумуємо, дорогі браття і сестри, що християни моляться двічі чи тричі на день, коли помислимо, що збираємося разом на молитву до наших парафіяльних храмів в неділі і свята, то побачимо, що багато молитов возносить християнський рід до Творця. Але пізнаємо також, що молитви ці не є безнастанними. Не горить постійно свіча нашої молитви, освячуючи гріховний морок довкола нас і умилостивляючи щохвилинно нашого Господа…
Але можу сміливо запевнити Вас, дорогі у Христі, щасливий наш край, бо в ньому є місця, де свіча молитви не гасне ні на мить – це святі монастирі..
Вся Україна – щаслива земля, бо в кожному куточку її, на сході і заході, півночі, півдні, у центрі є монастирі. Наш Прикарпатський край багатий на святі місця, через які Господь зсилає на землю і її жителів свою Небесну Благодать.

Переглядів: 2080 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Андріївські вечорниці в Крилосі

     Обійдіть весь світ безмірний
І скажіть, в якій країні
Так зберігся скарб безцінний,
Як у нас, на Україні?
Просим всіх у нашу хату
Превелику і багату.
Від зірниці до зірниці
Хай лунають вечорниці!..
Такими словами ведуча запросила усіх, хто прибув недільного вечора 12 грудня до Будинку культури с.Крилос на Андріївські вечорниці.
Підготували їх учасники художньо-просвітницького колективу, яким керує Ганна Сорочинська. Такий захід вже став традиційним у Крилосі і не дивно, що в залі було багато молоді, яка з цікавістю і захопленням спостерігала за тим, що відбувалося на сцені.

Переглядів: 2280 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Повертаючись до надрукованого

     Марія МадзюкВже минуло майже два місяці з того часу, як наша газета повідомила про унікальну операцію, зроблену в Галицькій центральній районній лікарні мешканці села Вікторів Марії Мадзюк. Нагадаємо, тоді жінці циркулярною пилою відрізало руку. Лікарям вдалося не лише врятувати життя пані Марії, яка втратила майже 70 відсотків крові, але й зберегти руку. Операція тривала шість з половиною годин, протягом яких спеціалісти ретельно виконували свою роботу: з’єднували кістки, зшивали нерви, м’язи та тканини. Частину вени не вистачало, тож її взяли з ноги.
Ми вирішили поцікавитися, як почуває себе пані Марія через два місяці після такої надскладної операції і завітали до неї додому.

Вже минуло майже два місяці з того часу, як наша газета повідомила про унікальну операцію, зроблену в Галицькій центральній районній лікарні мешканці села Вікторів Марії Мадзюк. Нагадаємо, тоді жінці циркулярною пилою відрізало руку. Лікарям вдалося не лише врятувати життя пані Марії, яка втратила майже 70 відсотків крові, але й зберегти руку. Операція тривала шість з половиною годин, протягом яких спеціалісти ретельно виконували свою роботу: з’єднували кістки, зшивали нерви, м’язи та тканини. Частину вени не вистачало, тож її взяли з ноги.
Ми вирішили поцікавитися, як почуває себе пані Марія через два місяці після такої надскладної операції і завітали до неї додому.
Виявляється, Марію Мадзюк виписали з лікарні лише 10 грудня. Першу операцію (про яку ми писали) їй було зроблено ще 19 жовтня, а 30 листопада жінка перенесла другу. Тоді їй встановили компресійно-дистракційний апарат (апарат Ілізарова) – не вистачає дуже багато фрагментів кісток. Циркуляркою відрізало руку саме в ліктьовому згині, кістки роздробилися, позбирати їх не було можливості. Медики сподіваються, що завдяки надійній фіксації кістки все-таки зростуться. Цей апарат пані Мрія має носити 4-5 місяців, а тоді її чекає ще одна операція. Щодня донька Наталя робить перев’язку та масаж руки. Пані Марія вже трохи ворушить пальцями. Проте не обходиться без знеболюючих – жінка терпить жахливий біль. Каже, найважче було перші дні. Тоді біль був настільки нестерпний, що питала лікаря: «Навіщо Ви пришивали мені руку? Невже не легше було відрізати ті три сантиметри шкіри, на яких вона трималася, ніж пришивати все заново?..»
Той страшний день пригадує, наче сон. Розповідає, що заготовляла дрова на зиму (хоча має газове опалення, в літній кухні в грубці пропалює дровами). Вже нарізала частину дров, зігнулася, щоб їх відсунути. Раптом побачила, що ліва рука лежить поруч з циркуляркою. Ні болю, ні страху тоді не відчувала. Сама виключила циркулярку і почала кликати на допомогу. Сусіди, що прибігли за кілька хвилин, побачили страшну картину: непритомна Марія лежить на циркулярці, навкруги – море крові, а відрізана рука – поруч з механізмом. Сусіди терміново викликали сімейного лікаря Івана Шевчука, а той уже – карету швидкої допомоги. Пані Марія дорогою то втрачала свідомість, то опритомнювала, проте була наче в тумані, чула лише, як медики по рації передавали, щоб негайно готували операційну.
Майже два місяці Марія Мадзюк провела у лікарні: 10 днів у реанімаційному відділенні, решту – в хірургічному. Весь цей час перебувала під професійним наглядом медиків. Каже, що навіть лікарі, які не мали відношення до операції, приходили, розпитували, як почувається, підтримували морально. Цікавимося, чи отримувала якусь матеріальну допомогу, адже на ліки, медичні матеріали потрібні чималі кошти. Пані Марія останні двадцять років працювала в районному територіальному центрі, допомагала одиноким, перестарілим. Рано залишилася вдовою, тож позахмарних статків не заробила. Каже, що якби не допомога рідних та близьких, невідомо, як би з усім впоралися… Не залишилися осторонь біди сусіди та працівники територіального центру: збирали гроші, приходили та й зараз провідують. Допомагала сільська рада. Колишній голова районної ради Богдан Попович також особисто надав грошову допомогу. Усім їм, а також парафіяльній громаді Успіння Пресвятої Богородиці с.Вікторів Марія Мадзюк щиро дякує. Окремо подяку жінка складає медикам, які врятували їй життя: сімейному лікарю Івану Шевчуку, районному анестезіологу, завідувачу реанімаційним відділенням Петрові Бугаю, районному травматологу Юліану Булдовському, районному хірургу Олегу Кулиничу, лікарю-травматологу Володимиру Бурмею, судинному хірургу, кандидату медичних наук, доценту Володимирові Нестеренку, анестезіологу Миколі Засєдволку, лікарю-інтерну Степану Петрашу, медсестрам і усьому персоналу реанімаційного і хірургічного відділень Галицької центральної районної лікарні.
Всі вони зробили неймовірну роботу: операцію, аналогів якої не так багато, тим більше, на районному рівні. Ще у 1961 році схожу операцію провів Мирослав Шекета. Невдовзі після цього він став головним лікарем інституту серцево-судинної хірургії, заслуженим лікарем. Чи отримають звання нині наші медики? Сумніваюсь… Їх відзнаки – безмежна вдячність пацієнтки та ще журнал «Країна», в якому була стаття про операцію, номінував їх на звання «Людина місяця»... Найвища ж нагорода для них – врятоване життя.
Поза увагою широкої громадськості залишалася і сама потерпіла. Звичайно, їй допомагають сусіди, родичі та сільська рада. Це лише дещиця з тієї кількості коштів, які потрібні на лікування (сім’я уже витратила більше десяти тисяч гривень, а скільки ще треба буде?). Сільською радою було подано документи на допомогу жінці до районної ради ще одразу після операції. Вже коли номер готувався до друку, нам стало відомо, що на рахунок Марії Мадзюк надійшла матеріальна допомога від депутатського корпусу Галицької районної ради.

Переглядів: 2059 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З 1 січня набуває чинності Закон «Про збір та блік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»

     Тепер внески з усіх видів соціального страхування збиратиме Пенсійний фонд. Нарахування і сплата єдиного соціального внеску відбуватиметься за тим же принципом, що й сплата страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування. Цей внесок має бути сплачено не пізніше, ніж 20 числа місяця, наступного за звітним. Тобто єдиний соціальний внесок за січень треба сплатити не пізніше 20 лютого. Розмір єдиного внеску буде визначатися відповідно до класів професійного ризику виробництв з урахуванням видів їх економічної діяльності. Таким чином, розмір єдиного внеску буде від 36,76% (для 1-го класу ризику) до 49,7% (для останнього, 67-го класу ризику) визначеної бази нарахування. Для бюджетних установ цей розмір становитиме 36,3%. Якщо страхувальник провадить господарську діяльність за декількома видами економічної діяльності, то для визначення розміру єдиного внеску береться клас професійного ризику виробництва за основним видом його економічної діяльності.

Переглядів: 2020 | Коментарів: 0 Детальніше >>

І знову про "Берегиню"

     Шановні добродії і вся громадо Бурштина!
Хочу стати на захист музею «Берегиня». Я і мої однодумці, свідомі християни, вся громада, прихожани церкви Всіх Святих висловлюємо свою думку щодо приміщення майбутнього історико-етнографічного музею “Берегиня”.
Нас століттями ділять, розділяють, а користають з того лише наші вороги та насміхаються з нас.
А тепер, коли при владі маємо пажерливих українофобів, таких як міністр освіти п.Табачник та йому подібні, яким Україна і все українське стоять впоперек горла, нам треба лише єднатися, а не “ламати списи” на головах. Ми повинні берегти своє, українське.
Церква Всіх Святих у Бурштині має чимало приміщень для церковних і просвітницьких потреб. З цією метою й створювався проект, щоб прихожани мали можливість користуватися храмом повною мірою. Звичайно, ще не всі роботи завершено, потрібно чимало коштів, сил і мудрості.

Переглядів: 2270 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Українська справа

     Стецьків і Ткач у ГаличіУ травні-червні цього року в паломницькому центрі Зарваниця відбулися зустрічі активістів Західної України з метою обговорення реалій сьогодення і запропонувати українцям власне бачення виходу країни з кризи, насамперед духовної та світоглядної.
У результаті зустрічей було створено нове згромадження «Зарваницька ініціатива», готове взятися за українську справу.
Автори ідеї вирушили в регіони. 11 грудня місцем проведення першої зустрічі на Івано-Франківщині було обрано місто Галич, оскільки, як зазначив один із лідерів групи, народний депутат Роман Ткач: «У Галичі витає сила духу і сила предків наших». Зустріч розпочав Тарас Стецьків.
– Ви можете вважати нас безнадійними романтиками. Але тоді, на зорі незалежності, коли ми піднімалися на заклик Чорновола і братів Горинів, нам теж казали, що нічого з того не вийде, а ми таки здобули разом омріяну державу, – сказав автор ідеї створення групи.

Переглядів: 1685 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Данило і Батий

     На початку січня 1245 року галицько-волинський князь Данило Романович зустрівся з ханом Золотої Орди Батиєм. Історики неоднозначно трактують цю зустріч та пов’язані з нею наступні події. Внаслідок переговорів між Данилом і Батиєм зав’язалися союзницькі стосунки.
Завдяки цьому галицько-волинські землі на деякий час були вбережені від набігів золотоординців.
6 грудня 1240 року Батий захопив Київ. Завойовницькі полчища рушили від Києва на захід, винищуючи все на своєму шляху. У місті Володимирі винищені були поголовно всі мешканці. Русичі, захоплені зненацька, кидали свої житла в містах і селах, ховалися по лісах або втікали, самі не знаючи куди. Татари пограбували спорожнілий Галич. Завойовники розділилися на дві частини: одні через Карпати пішли в Угорщину, інші через Польщу – в Сілезію і Моравію, звідки через три роки повернулися назад у свої степи.

Переглядів: 23490 | Коментарів: 32 Детальніше >>

До відома населення Галицького району

     Управління праці та соціального захисту населення Галицької районної державної адміністрації повідомляє, що субсидія призначається уповноваженому власнику ( співвласнику) житла, наймачу державного та громадського житлового фонду, членові житлово-будівельного ( житлового) кооперативу, власнику (співвласнику) житлового приміщення, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації.

Переглядів: 1583 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Збережімо життя лісовій красуні

     Зрубана ялинкаНевблаганний час перекидає останні листки календаря 2010 року і запрошує у гості Новорічні та Різдвяні свята. З піснями і карнавалами закружляє незабаром дітвора, зустрічаючи Новий рік. Коляда і вертеп привітають нас із Різдвом Христовим. І вже традиційно не обходяться ці свята без красунь-ялинок. Чим ближче до Нового року, тим частіше можна побачити перехожих з цим атрибутом зимових свят. Хтось купив штучну красуню, яку не зразу відрізниш від «живої», хтось придбав справжню лісову «мешканку» з відповідними документами на неї, а дехто крадеться зі зв’язаним деревцем, яке зрубав у лісі самовільно.
Редакція газети «ГС» вирішила провести на своєму інтернет-сайті опитування серед відвідувачів і поставила їм запитання: «Яка ялинка стоятиме у Вашому домі на Новий рік?».

Переглядів: 2356 | Коментарів: 0 Детальніше >>

І знову про "дітей війни"

     Діти війниДо редакції «Галицького слова» почали звертатися наші читачі з проханням роз’яснити ситуацію, що виникла навколо обіцяних державою виплат «дітям війни». Більшість цікавило те, чому затримується процес судового розгляду їхніх справ. Щоб надати відповідь, для початку спробуємо розплутати «гордіїв вузол» в законах, особливості яких, по суті,  суперечать один одному.
З метою визнання на державному рівні важкого життєвого шляху громадян України, чиє дитинство збіглося з роками Другої світової війни та надання дітям війни соціальної підтримки 01.01.2006 р набрав чинності Закон України «Про соціальний захист «дітей війни».

Переглядів: 1929 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Звернення головного управління МНС України в Івано-Франківській області

     Головне управління МНС України в Івано-Франківській області вкрай занепокоєне станом, який склався на Прикарпатті з пожежами, надзвичайними ситуаціями техногенного і природного характеру, травмуванням та загибеллю людей на них. За 11 місяців цього року на території Івано-Франківщини зареєстровано 6 надзвичайних ситуацій природного характеру, виникло 110З пожежі, на яких загинуло 43 особи. Прикро констатувати той факт, що внаслідок різного роду надзвичайних ситуацій на території області є випадки випадки загибелі дітей на пожежах. З початку року на території Івано-Франківщини під час пожежі загинула 1 дитина, 4 - потонуло на водних об’єктах, ще І дитина загинула через ураження електричним струмом, 1 -внаслідок отруєння продуктами харчування. Ситуація, що склалася в нашій області з трагічними випадками загибелі дітей, змушує Головне управління МНС України в області звернутися до кожного мешканця Прикарпаття, особливо до батьків.

Переглядів: 1563 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Як уникнути зловживань при придбанні нерухомості

     Шахрайство при купівлі нерухомостіАналізуючи нотаріальну практику нотаріусів України в сфері посвідчення правочинів щодо відчуження нерухомого майна, а саме досліджуючи закономірності шахрайських та інших злочинних дій при укладенні правочинів (договорів, угод) з нерухомим майном, я виділила б дві основні й найбільш розповсюджені схеми злочинних дій у сфері нерухомості.
Перша – це укладення правочинів з подальшим їх розірванням. При цьому недобросовісна сторона, як правило, має від такого розірвання певний матеріальний зиск.
Наприклад, в договорі щодо відчуження житла вказується менша сума, ніж насправді була сплачена за нерухоме майно. Після розірвання договору за двосторонньою реституцією продавець отримує назад житло. Покупець отримує назад гроші. Але це вже є не ті гроші, що він фактично сплатив продавцю (більша сума), а кошти, що дорівнюють ціні, яка вказана в договорі (менша, ніж дійсно сплачена сума).

Переглядів: 1423 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Порядок експорту об’єктів регулювання

     Підкарантинні матеріали і об’єкти вивозяться за межі України в режимі експорту у супроводі фітосанітарного сертифіката, виданого державним інспектором з карантину рослин, із зазначенням їх походження та адреси закордонного вантажоотримувача. Фітосанітарний сертифікат видається на кожну партію підкарантинних матеріалів, що експортуються у відповідності до вимог Продовольчої і сільськогосподарської організації, Організації Об’єднаних Націй, діючих міжнародних умов з карантину та захисту рослин країн торговельних партнерів, які ратифіковані Україною, та вимог країн-імпортерів.
Фітосанітарний сертифікат засвідчує відсутність у підкарантинних матеріалах карантинних та інших шкідливих організмів.У разі проведення знезараження вказується назва хімічної речовини та її концентрація, експозиція.

Переглядів: 1959 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Нам не байдужий кожен, хто шукає підтримки та розуміння

     В смт. Верховина Верховинського району Івано-Франківської області вже 5 років функціонує обласний Центр соціально-психологічної допомоги, у якому проживають люди, що опинилися в складних життєвих обставинах (зокрема сім’ї з дітьми, молоді люди). Це єдиний подібний заклад в Івано-Франківській області. Тому перебувати в Центрі можуть люди із усіх районів та міст нашої області. Наш заклад знаходиться в досить великому і досконало обладнаному приміщенні: 10 житлових кімнат, декілька санвузлів (з душовими кабінами), дитяча кімната, творча майстерня, кухня, столова, пральня, ізолятор, кімната релаксації, конференцзал і ряд адміністративних кабінетів. Центр обладнаний сучасною побутовою технікою...

Переглядів: 1637 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спорт – запорука здоров’я і життєвого успіху

     Майбутнє України тісно пов’язане із сучасною молоддю. Тому вона повинна бути здоровою та фізично загартованою. Фізичне виховання – це важливий засіб фізичного, соціального та духовного розвитку учнівської молоді.
Основною метою фізичної культури є формування в школярів стійкої мотивації щодо збереження свого здоров’я, фізичного розвитку та фізичної підготовки, використання засобів фізичного виховання в організації здорового способу життя.
Сучасні учні проводять багато часу за комп’ютером або біля телевізора, а не на спортмайданчиках, а тому у них розвивається гіподинамія (знижена рухова активність), яка спричиняє молодому організму чимало проблем.

Переглядів: 7309 | Коментарів: 6 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net