на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Роковини пам`яті

     20 лютого галичани вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції гідності. На майдані Різдва відправлено панахиду за загиблими, проведено пам`ятне віче та театралізоване дійство, запалено свічки. 

Переглядів: 841 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Щоразу повертаюся до стану, коли розум прагне знайти у дійсності бодай якісь підстави для оптимістичних прогнозів, а відчуття не допускають омани. Хотілося б написати, що «піна зійде», як часто кажуть про путінське шумовиння, Росія отямиться, а Україна стане квітучою державою у майбутньому... Що незабаром все налагодиться. Однак усе це - уділ утопістів. 

Переглядів: 807 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галичани провели мобілізованих у навчальні центри

     19 лютого 2015 року…Прохолодний лютневий день… Цього дня на подвір’ї церкви Різдва Христового, що в м. Галичі, багатолюдно. Тут зібралися мешканці району та родичі мобілізованих, представники влади, учні місцевих шкіл та гімназії, щоб провести призовників у навчальні центри м.Мукачеве Закарпатської області та с.Старичі Львівської області.Декан Галицький УГКЦ отець Ігор Броновський відправив Службу Божу за мир та спокій в Україні, за здоров’я військовозобов’язаних, які відправляються на навчання, та їхнє щасливе повернення додому.

Переглядів: 699 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Не гоїть рани біль Афганістану…

     15 лютого минуло двадцять шість  років із часу виведення військ з Афганістану. Але ще й сьогодні трагічні афганські події відгукуються болем чи не у кожному серці. Поминальною панахидою у церкві Різдва Христового розпочалися пам’ятні заходи в місті Галичі, а продовжилися вечором-спомином у читальній  залі районної бібліотеки, організованим працівниками бібліотеки і районного Народного дому, до проведення якого долучилися працівники Національного заповідника «Давній Галич» та молодь міста. 

Переглядів: 827 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Звернення архієреїв усіх конфесій до мешканців Прикарпаття

     Слава Ісусу Христу, дорогі брати і сестри!У ці нелегкі дні для країни, коли ворог загрожує нашій незалежності, коли зранена держава намагається піднятися з колін, ми, представники християнських Церков, звертаємося до Вас із спільним зверненням щодо подальшого життя та існування Української держави.У цей важкий час, коли на східні терени України входять полчища іноземних окупаційних військ, ми не можемо стояти осторонь трагедії і бід українського народу.

Переглядів: 625 | Коментарів: 0 Детальніше >>

А гроші є?

     Минулого тижня в Івано-Франківській ОДА на засіданні Координаційного комітету допомоги пораненим під час АТО йшлося про те, що деякі райони, в тому числі й Галицький, не заклали грошей у бюджет 2015 року для допомоги постраждалим в АТО.Редакція газети «Галицьке слово»  звернулася до районної влади з проханням надати роз’яснення з цього приводу. Як виявилося, ситуація не зовсім така, як зазначалося на засіданні Координаційного комітету. Насправді, розпорядженням Галицької РДА від 12.08.2014 року  створено робочу групу з вирішення питань щодо надання матеріальної допомоги сім’ям осіб, які беруть участь у бойових діях при проведенні АТО на сході України. 

Переглядів: 719 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Сформовано новий склад громадської ради

     20 лютого 2015 року в районній державній адміністрації відбулися установчі збори, на яких було обрано новий склад громадської ради при Галицькій районній державній адміністрації на 2015-2016 рр.В установчих зборах взяв участь голова районної державної адміністрації Ярослав Бартків. За результатами голосування до складу громадської ради обрано 18 представників інститутів громадянського суспільства.За результатами відкритого голосування втретє Громадську раду очолив голова Галицької районної громадської організації спілки-ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Михайло Вітовський.

Переглядів: 641 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тісна співпраця Галича і Радеберґга

     Дружні стосунки між німецьким містом Радеберґом та Галичем стають щоразу міцнішими. Нещодавно це місто вже вкотре відвідала галицька делегація. До її складу входили міський голова Орест Трачик, депутат районної ради Володимир Магаль, депутат міської ради Володимир Чуйко та уродженець Радеберґа Курт Зімхен, з ініціативи якого власне і налагоджено зв’язки між містами.Газета вже неодноразово писала про попередні поїздки галичан до німецьких друзів, про допомогу, яку вони надавали для наших бійців АТО та поранених.

Переглядів: 1017 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Зміни в пенсійному законодавстві з 1 січня 2015 року

     З 1 січня 2015 року набув чинності Закон України від 28.12.2014 р. №76 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України». Даний Закон передбачає низку змін до законів, що регулюють питання пенсійного забезпечення громадян.Так, з 1 січня 2015 року скасовано законодавчі норми щодо можливості призначення дострокових пенсій особам, звільненим із роботи не більше, ніж за 1,5 року, через ліквідацію підприємства чи організації, скорочення штату і за станом здоров’я.

Переглядів: 787 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Всесвітній день соціальної справедливості

     За рішенням 62 сесії Генеральної Асамблеї ООН (19.11.2009 р.) 20 лютого проголошено Всесвітнім днем соціальної справедливості. Його  відзначають  з 2009 року. Ініціатива започаткування Всесвітнього дня соціальної справедливості належить урядові Киргизстану. Проект резолюції, співавторами якого виступили близько 80 держав, був прийнятий консенсусом. У документі підкреслюється, що соціальний розвиток і соціальна справедливість – необхідні умови підтримки миру і безпеки як всередині кожної окремої країни, так і у взаємовідносинах між ними.

Переглядів: 752 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Чи можна запобігти небезпечній хворобі?

     Впродовж останніх років спостерігається різке збільшення смертності від раку жіночих статевих органів, особливо – раку шийки матки. Від цієї недуги в світі що дві хвилини помирає одна жінка. Чи можна запобігти цьому захворюванню? Якщо можна, то яким чином? На ці запитання ми попросили відповісти завідувача відділу онкогінекології обласного клінічного диспансеру, обласного позаштатного  онкогінеколога Степана Долика. 

Переглядів: 765 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)

     17 лютого 2015 року  у Галицькій районній державній адміністрації проведено спільну нараду за участю керівника апарату районної державної адміністрації, реєстраційної служби Галицького районного управління юстиції, державного нотаріуса та керівника ЦНАПу щодо обговорення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)» від 22.12.2014 року №1580. 

Переглядів: 1036 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Корівник європейського рівня у с.Студінка

     Нова галузь, а саме вирощування молочного поголів’я ВРХ, стало нововведенням у виробництві компанії «Даноша» у 2014 році. Спершу провели реконструкцію старого тваринницького комплексу для ВРХ у с.Студінка Калуського району та переобладнали його у відповідності до європейських технологічних стандартів.

Переглядів: 1012 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Новий європейський менеджмент «Мрії» збереже та розвиватиме компанію

     Минулого тижня в агрохолдингу «Мрія» відбулися кадрові зміни. На роль керівництва агрохолдингом обрали досвідчених топ-менеджерів, які, з одного боку, добре обізнані з тим, як працює український аграрний сектор, а з іншого – з європейськими та міжнародними підходами до розвитку компанії. Генеральним директором «Мрії» призначено Саймона Чернявського, який раніше був генеральним директором агропромислового холдингу «HarvEast». 

Переглядів: 786 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Бюджети поповнились на 2,2 млн грн

     18 лютого 2015 року у прокуратурі Галицького району за участю керівництва Галицької районної ради, Галицької районної державної адміністрації, представників органів місцевого самоврядування проведено координаційну нараду керівників  правоохоронних органів району щодо протидії злочинності та корупції.У ході наради відмічено позитивні тенденції щодо зменшення у 2014 році рівня загальнокримінальної злочинності, яка є однією з найменших у області. 

Переглядів: 720 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Земельні ділянки для учасників АТО

     Серед багатьох важливих завдань, які вирішують територіальні органи Держземагентства України,  пріоритетне значення відводиться програмі надання земельних ділянок у власність військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та родичам загиблих військовослужбовців. Конкретні питання з цієї проблематики постійно обговорюються на рівні керівників районної держадміністрації та районної ради. 3 лютого 2015 р. голова РДА  Я. Бартків видав  Розпорядження «Про підтримку учасників АТО».

Переглядів: 814 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До 65 річниці від дня смерті генерал-хорунжого Романа Шухевича

     Віками різні вороги розпинали Україну, але українські матері народжували видатних людей, які були провідниками нації. Однією із значних постатей ХХ ст. був Роман Шухевич. Воістину - це феномен, великий військовий стратег, головний командир у 1943- 1950 рр.Народився Роман Шухевич (Тарас Чупринка) 1907 р. у містечку Краковець Яворівського повіту.Середню освіту здобув у філії Української Академічної гімназії у Львові. Потім вступив до Львівського політехнічного інституту.

Переглядів: 843 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Казковий світ Гоголівської ночі

     Театральне мистецтво було, є і буде активним джерелом збагачення духовного світу людини та національної культури. Переконливим доказом цього є  творча робота зразкового дитячого драматичного колективу Народного дому с. Залукви під керівництвом Іванни Сорочинської. Адже вихованці Іванни Василівни неодноразово вражали глядачів чудовими постановками. Так було і цього недільного вечора. Зала Народного дому була переповнена. Всі чекали чогось нового, неординарного… 

Переглядів: 738 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Книга, змережена часом…

     У Галицькій центральній районній бібліотеці презентовано нову книгу Любові Бойко, відомої поетеси, журналістки, редактора багатьох видань. Її  збірка прозових оповідань є справжнім  літературним відкриттям, що віддзеркалює наше  життя. Видно, що авторка щира людина, особистість  нестандартного мислення. Вона думає так, як відчуває. У своїй збірці «З мережі часу» авторка намережила низку епізодів з життя Опільського краю. 

Переглядів: 724 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Демографічна ситуація у Галицькому районі у 2014 році

     За інформацією головного управління статистики, чисельність наявного населення Галицького району на 1 січня 2015 року, за попередніми даними, становила 44,8 тис. осіб. З них 8,3 тис. осіб проживали у міських населених пунктах та 36,5 тис. – у сільській місцевості. 

Переглядів: 773 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net