на сайті  
   
 
П’ятниця, 17 січня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Хай стануть кращими міста і села...
12.06.2010 | Переглядів: 1953
Рейтинг

    Хай стануть кращими Міста і села...На виконання  розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16.04.2010 р. № 206 «Про додаткові заходи з благоустрою і впорядкування територій населених пунктів області»  та Закону України «Про благоустрій населених пунктів» Галицькою районною державною адміністрацією прийнято розпорядження від 26.04.2010 року №128 «Про додаткові заходи з благоустрою і впорядкування територій населених пунктів району», яким з 7 квітня  по 7 червня 2010 року оголошено двомісячник  з благоустрою і впорядкування територій населених пунктів району, затверджено положення, склад організаційного комітету та основні заходи.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №25 (1603) в рубриці «Офіційно»

Кілька штрихів із робочого тижня голови Галицької райдержадміністрації
12.06.2010 | Переглядів: 1590
Рейтинг

      Григорій ІвасишинЦими днями головою Галицької районної державної адміністрації Григорієм Івасишиним проведено нараду із соціально-економічного розвитку населених пунктів району та із розробки інвестиційних проектів. Сільським, селищному, міським головам спільно із управлінням економіки районної державної адміністрації доручено забезпечити підготовку інвестиційних проектів для кожного населеного пункту району.і оплати за електроенергію, затрачену на роботу очисних споруд.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №25 (1603) в рубриці «Офіційно»

Валентин Наливайченко: «За нас говоритимуть наші справи»
12.06.2010 | Переглядів: 3759
Рейтинг

     Валентин НаливайченкоВ Україні часто можна почути: на зміну політичним старожилам має прийти молода, але та, що «понюхала пороху», генерація політиків – зі свіжим поглядом на справи, з новими більш ефективними рецептами оздоровлення країни. В числі таких називають колишнього голову Служби безпеки України, філолога за освітою Валентина Наливайченка. Недавно він започаткував Громадську ініціативу «Оновлення країни» і чинить за принципом – діяти, а не чекати. Даний громадський рух можна розглядати, як прообраз майбутньої партії. «Кореспондент».

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №25 (1603) в рубриці «Офіційно»

Вічні таємниці української археології
12.06.2010 | Переглядів: 5239
Рейтинг

     Давньоруський хрест-енколпіон із зображенням Розп’яття, знайдений на Олешківському городищі Снятинського району (колекція Р. Білика)Писемні джерела залишили нам у спадок дуже мало інформації про початки християнізації на Прикарпатті. Але на те вона й існує археологічна наука, щоби кинути жмути світла в темряву, звідки зринають розгадувані силуети, здавалось би, абсолютно мовчазних таємниць.
     Останнім часом ми опрацьовували джерельну базу для висвітлення християнської культури Галицько-Волинської держави. У її численних кодексах є такий вид джерел Х-ХІІІ ст. як хрести-енколпіони. На переважаючій більшості давньоруських складнів-релікваріїв на лицевій стороні Розп’яття Христове, яке проставляє викупну жертву Сина Божого, а на зворотній – Богородиця з євангелістами, святими воїнами, апостолами, творцями Божественної Літургії, які разом складають собою образ Христової Церкви.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №25 (1603) в рубриці «Наша історія»

Світ очима дитини
12.06.2010 | Переглядів: 2888
Рейтинг

     Марта Кравченко (уч. Галицької гімназії) – учасниця Виставки дитячої творчості в МакедоніїМала академія народних ремесел м. Галич якраз і є таким мистецьким закладом в регіоні, що працює на вивчення, збереження та популяризацію народного мистецтва, де навчаються творити прекрасне понад 600 дітей. Життєдіяльність навчального закладу проходить в унікальному історичному середовищі, де сама природа, Дністер, храми спонукають не тільки любити, але й малювати цю землю. Тут важко творити без натхнення і за стандартними шаблонами. Може, тому Мала академія народних ремесел м. Галича має свій характерний стиль, який помітно відрізняється від традицій, практикованих в подібних закладах обласного центру та інших районів Івано-Франківщини.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №25 (1603) в рубриці «Наша історія»

Військова служба за контрактом
12.06.2010 | Переглядів: 4312
Рейтинг

     Любомир Баграновський (ліворуч), Іван Була (праворуч) із старшим інструктором 160 ТЦК ст. сержантом Василем Бойком.Якщо раніше в армію йшли неохоче через незадовільне матеріальне становище останньої, то сьогодні серед юнаків усе більше є бажаючих, які хочуть пов’язати своє життя з військом професійно. Служба за контрактом в армії з кожним роком стає більш популярною серед юнаків. Іван Була та Любомир Баграновський, які родом з Галицького району, вирішили стати професійними військовими. Вони поділилися своїми думками про те, що спонукало їх обрати для себе військову службу за контрактом.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №25 (1603) в рубриці «Офіційно»

СБУ затримала на хабарі у 50 тисяч керуючого ВАТ “Оріана”
12.06.2010 | Переглядів: 1973
Рейтинг

     ХабарСума, яку за свої послуги вимагав арбітражний керуючий, дорівнює 5 тисячам євро. Її він і одержав у гривневому еквіваленті. Близько 50 тисяч гривень – такий досить значний розмір хабара пояснюється місцем розташування орендних площ: вони знаходяться у центральному районі міста Калуша. Варто додати, що договір оренди укладався з подальшим відчуженням майна держпідприємства на лізингових умовах.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №25 (1603) в рубриці «Кримінал»

Питання легалізації доходів розглянуто на засіданні Громадської ради
12.06.2010 | Переглядів: 1587
Рейтинг

     ДПІЧергове засідання Громадської ради при Державній податковій інспекції в Галицькому районі відкрила голова Громадської ради Олександра Верещак, яка відзначила, що своєчасні надходження до бюджету держави – це гарантія виконання всіх запланованих заходів щодо поліпшення соціально-економічних стандартів життя громадян.
Податківці Галицького району докладають максимальних зусиль, щоб забезпечити надходження до бюджету в повному обсязі. За січень-травень 2010 року до Зведеного бюджету поступило 64,6 млн. грн., доведені завдання виконано на 107,0%. До районного бюджету забезпечено поступлення в сумі 44,7 тис. грн.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №25 (1603) в рубриці «Офіційно»

Перерахунок пенсій з 01.01.2010р.
12.06.2010 | Переглядів: 2000
Рейтинг

     Пенсійний фонд УкраїниУправління Пенсійного фонду України в Галицькому районі повідомляє про те, що з 1 січня 2010 року проведено перерахунки пенсій відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2010 рік”.
В управління перебуває на обліку 18710 пенсіонерів. Перерахунок пенсій проводився шляхом перерахунку мінімальних розмірів пенсій, надбавок, додаткових пенсій, підвищень, компенсаційних виплат. Внаслідок проведеного перерахунку збільшено розміри пенсійних виплат по 16858 пенсійних справах.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №25 (1603) в рубриці «Офіційно»

Зіп’ємося чи виживемо ?..
12.06.2010 | Переглядів: 1872
Рейтинг

     Зіп’ємося  чи виживемо ?..1907 рік… Електрики в селах нема... Замість автомобіля – віз та кінь... Про секунд-хенд і мови не могло бути. Самі пряли, виготовляли домоткане полотно, одяг латали… До пізньої осені ходили босими. Чоботи, якщо хтось мав, то одягав тільки до церкви чи на великі свята. Телефон і радіо уже десь у світі винайдено, але були ще дуже недосконалі. Про телевізор тоді ще уяви не було.
З самого дитинства важко працювали, бо треба було якось вижити. Жінки народжували по 10-20 дітей, з них половина вмирали ще в дитинстві. Час від часу голод, епідемії викошували цілі села.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №25 (1603) в рубриці «Актуально»

В Івано-Франківську вночі не торгуватимуть алкоголем
12.06.2010 | Переглядів: 1911
Рейтинг

     В Івано-Франківську вночі не торгуватимуть алкоголемМіська влада Івано-Франківська має намір заборонити продаж алкогольних напоїв у нічний час – з 23:00 до 08:00. Відповідний проект рішення «Про впорядкування продажу слабоалкогольних та алкогольних напоїв у роздрібній торгівельній мережі» затвердили на виконкомі. Остаточне рішення – за депутатами. Даний проект міські обранці розглядатимуть на сесії Івано-Франківської міської ради.
“Нині понад 600 торгових закладів продають спиртне, – повідомив начальник управління торгівлі Ігор Витриховський. – За збут алкоголю неповнолітнім підприємців штрафують. Незаконний продаж – під контролем у чиновників”...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №25 (1603) в рубриці «Офіційно»

Прогноз фітосанітарного стану посівів і насаджень на червень
12.06.2010 | Переглядів: 3196
Рейтинг

     Прогноз фітосанітарного стану посівів і насаджень на червеньОзимі та ярі зернові культури. Посіви заселяють шкідливі клопи (найнебезпечнішим буде клоп шкідлива черепашка). Розпочнеться яйцекладка, відродження личинок та пошкодження ними стебел колосків.
Продовжують заселяти посіви злакова п’явиця, попелиця, пшеничний трипс, злакові мухи. Необхідно обробити прикраєві смуги, а при потребі, і – суцільно одним із інсектицидів сумі-альфа, карате Зеон-0,15л/га, децис форте – 0,05 -0,08 л/га., актара – 0,1-0,14 кг/га.
За помірно теплої, вологої погоди в посівах зернових залишається загроза розвитку та поширення борошнистої роси, септоріозу, іржі, кореневих гнилей.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №25 (1603) в рубриці «Довкілля»

Борщівник Сосновського
12.06.2010 | Переглядів: 2703
Рейтинг

     Борщівник СосновськогоВпродовж останніх 10-ти років в Галицькому районі все більшого поширення і розповсюдження дістала небезпечна і небажана рослина-бур’ян Борщівник Сосновського (Негасіеum sosnowskyi Маnden). Як нову цінну кормову і силосну культуру її було завезено в область на початку 80-х років ХХ ст. Проте з часом вона як культура не набула поширення, а ще й проявила себе як дуже небезпечний бур’ян і викликає тривогу у людей, які отримали опіки.
Основними місцями проростання Борщівника Сосновського є береги потічків, річок, узбіччя доріг, каналів, деградовані луки і пасовища, необроблені сільськогосподарські землі.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №25 (1603) в рубриці «Довкілля»

Запрошення до участі у Конкурсі
12.06.2010 | Переглядів: 2455
Рейтинг

     1. Громадська організація «Добробут» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» цим оголошенням  запрошують ліцензованих  підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові  пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи  в дитсадку с.Залуква» (перекриття даху, південне крило):
- розбирання покриттів покрівлі з азбестоцементних плиток, черепиці;
- розбирання лат (рештування) з брусків з прозорами;
- заміна кроквяних  ніг із брусів...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №25 (1603) в рубриці «Офіційно»

Запитуєте – відповідаємо
12.06.2010 | Переглядів: 1662
Рейтинг

     Юридичні консультаціїСтроки пред’явлення вимог до спадкоємців
     – Майже чотири роки тому помер мій брат. Сім’ї в нього не було і я, як єдиний спадкоємець, прийняв спадщину. Зараз до мене звернулась з позовом співжителька брата, яка дала йому позику і яку він їй не повернув. Чи повинен я повертати його борг?
     С.Б., с.Куропатники
     – Відповідно до ст..1282 Цивільного Кодексу України (далі ЦК) спадкоємці зобов’язані задовольнити вимоги кредитора повністю, але в межах вартості майна, одержаного у спадщину. Кожен із спадкоємців зобов’язаний задовольнити вимоги кредитора особисто у розмірі, який відповідає його частці у спадщині...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №25 (1603) в рубриці «Офіційно»

Розвиваймо фізичне здоров’я дітей
12.06.2010 | Переглядів: 3204
Рейтинг

     ПауерліфтингВідколи існує важка атлетика, пауерліфтинг, бодибілдинг, виникають дискусії навколо питання, чи варто дітям і підліткам займатись цими видами спорту. У більшості батьків дитячий спорт асоціюється з гімнастикою, плаванням чи іншими видами, не пов’язаними з обтяженнями. Дитячу важку атлетику, пауерліфтинг сприймають зі страхом через небезпечну дію обтяжень на організм дитини, що ще недостатньо зміцнів. Але практика доводить зворотнє. Вправи з важкої атлетики сприяють правильній красивій статурі і найефективніше вони діють саме у дитячому віці. Планомірне тренування всіх м’язів і сухожиль у важкій атлетиці виключає багато побутових травм і, головне, виправляє сутулість, яка у підлітків поширена.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №25 (1603) в рубриці «Спорт»

Стартував чемпіонат світу з футболу
12.06.2010 | Переглядів: 2178
Рейтинг

     Стартував чемпіонат світу з футболуПереможець чемпіонату світу-2010 заробить 31 млн. євро
Переможець чемпіонату світу 2010 року, який вчора стартував у Південноафриканській Республіці, отримає 31 мільйон євро. Загальний призовий фонд турніру становить 420 млн. євро.
Збірна, що посіла другу позицію, заробить 24 млн. євро, півфіналісти отримають по 20 млн. євро, чвертьфіналісти - по 18 млн. євро, а учасники 1/8 фіналу - по 9 млн. євро. До того ж кожна з 32 команд-учасниць турніру автоматично збагатиться на 9 млн. євро просто за участь у світовому футбольному святі.
Для порівняння. На чемпіонаті світу 2006 р. у Німеччині загальний призовий фонд становив 300 млн. євро, а у 2002 року у Південній Кореї і Японії - 199 млн. євро...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №25 (1603) в рубриці «Спорт»

Вакансії
12.06.2010 | Переглядів: 1537
Рейтинг

     Галицька районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.
Основні вимоги до кандидата: освіта вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста; досконале знання комп’ютерної техніки та її обслуговування; загальний стаж роботи не менше 3 роки.
Додаткову інформацію...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №25 (1603) в рубриці «Офіційно»

У Лімниці втопився 20-річний юнак
12.06.2010 | Переглядів: 1536
Рейтинг

     У Лімниці втопився 20-річний юнак9 червня в обідню пору під мостом через річку Лімницю поблизу села Пукасівці втопився 20-річний юнак, мешканець міста Долини. Як повідомив редакцію  інспектор з питань наглядово-професійної діяльності Галицького районного відділу ГУ МНС в Івано-Франківській області Ігор Мильович, його тіло знайшли у тому ж місці на глибині близько 3 метрів та передали правоохоронцям для проведення судово-медичної експертизи рятувальники Галицької водолазної станції...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №25 (1603) в рубриці «Офіційно»


Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


..

 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net