на сайті  
   
 
Вівторок, 22 жовтня 2019 року
 Електронна версіяВаша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Пам’ять про «Ластівку»
21.08.2010 | Переглядів: 2534
Рейтинг

     Пам’ять про «Ластівку»Давно відгриміла Друга світова війна. Українська повстанська армія пішла у глибоке підпілля і продовжувала боротися з військами НКВД. Сили в цій боротьбі були нерівними. Найкращі сини і дочки України йшли на смерть за рідну державу.
Тривожне літо 1949 року. Людоловами-чекістами, ймовірно, через зраду сексота, було виявлено місце перебування зв’язкової – кур’єра районного проводу ОУН Степанії Кловак («Ластівки») із села Семаківці Галицького району.
Її заарештували без протоколів, без свідків. Зв’язавши руки зв’язкову повели за село, у поле, далі від людського ока. Саме там, серед пшеничного лану, кати здійснили свою чорну справу.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №35 (1613) в рубриці «Офіційно»

Здорові діти – задоволені батьки
21.08.2010 | Переглядів: 2155
Рейтинг

     Здорові діти –  задоволені батьки16 серпня розпочався третій сплав по річці Дністер гопаківцями, очолений Віктором Павлюком, учителем Бойовго Гопака. Гопаківці Івано-Франківського осередку вирішили представити наш край учасникам даної організації з Харкова, Полтави та інших східних областей України. А тому цього разу маршрут туристично-освітнього характеру символічно взяв свій початок в древньому місті Галич і завершиться у місті Заліщики Тернопільській області приблизно через сім днів.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №35 (1613) в рубриці «Ваше здороав’я»

Господарі землі своєї
21.08.2010 | Переглядів: 5582
Рейтинг

     Михайло Михайлович ДадівУпродовж століть український селянин мріяв і боровся за одне - за власну землю, на якій міг би разом із сім’єю працювати від зорі до зорі, щоб тільки жити в достатку, щоб був хліб і до хліба в кожній родині. Ставлення до землі передавалося від батька до сина, від діда до внука, із покоління в покоління. Саме це забезпечувало безперервність великого роду хліборобського.
Уже на початку незалежної Української держави почали відроджуватися справжні господарі. Серед них фермерська династія Дадівих у селі Насташине. Сьогодні вони наймолодші в районі. Я маю на увазі, за віком керівників господарства. Та це не заважає молодим аграріям бути в числі лідерів у районі.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №35 (1613) в рубриці «Про господарку»

Завершується реконструкція пам’ятника воїнам аФганцям
21.08.2010 | Переглядів: 2968
Рейтинг

     Пам’ятника воїнам аФганцямЗ 1990 року в місці, де сходяться дороги з Дубівців і Маріямполя, Бовшева і Бурштина, Острова, Блюдник і Комарова символічно стоїть монумент на честь пам’яті загиблим землякам Галицького району в Афганістані.
Минуло двадцять років. Настав час оновити постамент.
З травня 2010 року розпочалися реставраційні роботи. Члени Галицької районної спілки афганців України М. Бігун, О. Перепічка, І.Дулик, О. Сеник, Ю. Куч, М. Б Вітовський вирішили це зробити власними силами. Спочатку навели лад на прилеглій території навколо пам’ятника. Для реставрації монумента голова Галицької районної організації української спілки афганців М.Вітовський запросив майстра зі Львова І. Кушлика.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №35 (1613) в рубриці «Офіційно»

Відпочинок у спортивно-оздоровчому таборі
21.08.2010 | Переглядів: 1679
Рейтинг

     Відпочинок у спортивно-оздоровчому таборіПротягом двох тижнів спортсмени відділень важкої атлетики та волейболу Галицької спортивної школи, вихованці тренерів Василя Месеренка та Євгена Федорійчука оздоровлювались у спортивно-оздоровчому табір в селі Козино Тисменицького району.
– Це було не просто оздоровлення, юні спортсмени набирались сил перед початком нового спортивного року, –повідомив начальник відділу у справах сім’ї, молоді і спорту районної державної адміністрації Олександр Чабак.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №35 (1613) в рубриці «Офіційно»

Обірваний електропровід – прихована небезпека!
21.08.2010 | Переглядів: 2143
Рейтинг

     ВАТ “Прикарпаттяобленерго”ВАТ «Прикарпаттяобленерго» стурбоване ситуацією, яка склалася в Україні та на Прикарпатті щодо травматизму та загибелі сторонніх осіб на енергетичному обладнанні. Лише протягом І півріччя поточного року в державі від ураження електричним струмом загинуло 33 особи, у тому числі 5 дітей. У електромережах ВАТ «Прикарпаттяобленерго» загинуло 4 сторонні особи. Трагічні випадки траплялися при спробі крадіжок електрообладнання, при доторканні до обірваних проводів електроліній, при самовільному проникненні в електроустановки, при самовільному піднятті на опори ліній електропередач, які знаходились під напругою, тощо. У червні-липні у зв’язку із несприятливими погодними умовами (сильний вітер, дощ, зсув грунтів разом з лініями електропередач внаслідок повені тощо) Мінпаливенерго констатує зростання випадків смертельного травмування. Тому енергетики нагадують мешканцям краю про небезпеку, що виникає при наближенні до обірваних проводів та наголошує: будь-яке самовільне виконання робіт в електроустановках є смертельно небезпечним.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №35 (1613) в рубриці «Офіційно»

Кожна людина, що має право на субсидію, повинна знати, як її отримати
21.08.2010 | Переглядів: 3142
Рейтинг

     Громадяни, які користуються житлово-комунальними послугами, які надає КП “Житловик”, можуть подавати заяви в цьму місяці. Громадянам, що вже мають призначену субсидію на даний час, буде здійснений перерахунок автоматично без звернення.
Громадяни, які користуються скрапленим газом та твердим паливом, можуть негайно відсилати заповнені документи встановленого зразку і їм буде призначена субсидія виплачена коштами один раз в рік (перерахована на особові рахунки).
Шановні громадяни! Якщо Ви користуєтесь природнім газом та електроенергією, хочемо наголосити, щоб Ви не спішили висилати листи, які Вам були надіслані, бо субсидії на природній газ та електроенергію діють під час паливного сезону (тобто з 15 жовтня по 15 квітня).
Хочемо наголосити, що громадяни, які отримують пільги на ЖКП, тверде паливо, будуть продовжувати їх отримувати, але субсидія буде зменшена на розмір пільг.
Громадяни, у яких є заборгованість за комунальні послуги, також мають право на субсидію. Тобто така заборгованість не є перешкодою для отримання субсидії.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №35 (1613) в рубриці «Офіційно»

Професійне навчання – реальна економія коштів роботодавця
21.08.2010 | Переглядів: 3664
Рейтинг

     Одним з головних напрямів діяльності центру зайнятості є організація професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації безробітних громадян. Професійне навчання здійснюється з урахуванням існуючих стандартів та потреб локального та регіонального ринків праці взагалі з урахуванням конкретної потреби в працівниках підприємств, організацій, фізичних осіб, яка приймає на роботу найманого працівника.
Відповідно до замовлення роботодавця на підставі угоди та за рахунок коштів Фонду центр зайнятості організовує підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації громадян за професіями, спеціальностями та напрямами, в яких є потреба у роботодавця.
Професійне навчання безробітних покликане сприяти ефективному використанню трудового потенціалу особистості, підвищенню її соціальної та професійної мобільності, стимулювати пошук незайнятим громадянином найефективніших шляхів підвищення свого професійно-кваліфікаційного рівня, інтелектуальної та трудової незалежності і відіграє важливу роль у підготовці кадрів для різних галузей економіки.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №35 (1613) в рубриці «Офіційно»

Нарада
21.08.2010 | Переглядів: 1614
Рейтинг

     17 серпня голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин провів нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, на якій було проаналізовано питання життєдіяльності району протягом першої половини серпня поточного року та визначено перспективні завдання на останню декаду літа.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №35 (1613) в рубриці «Офіційно»

Вогонь легше попередити
21.08.2010 | Переглядів: 1685
Рейтинг

     16 серпня під головуванням Президента України відбулася селекторна нарада з керівниками регіонів щодо протидії загрозі пожеж, пов’язаних із нинішніми складними погодними умовами. Учасником наради був і голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин.
Спілкуючись із журналістами районних засобів масової інформації, керівник району торкнувся основних позицій, на яких зосереджував увагу глава держави.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №35 (1613) в рубриці «Офіційно»

Меморандум про взаємодію між обласною державною адміністрацією та радою профспілок області
21.08.2010 | Переглядів: 1734
Рейтинг

     Фінансово-економічна криза в Україні, яка призвела до спаду обсягів промислового виробництва, невиправданих соціальних втрат вимагає від органів виконавчої влади, об’єднань профспілок посилення співпраці та вироблення спільних дій, спрямованих на запобігання розвитку негативних процесів в економіці та соціально-трудовій сфері , відновлення виробничого та трудового потенціалу на засадах гідної праці.
З цією метою, керуючись принципами соціального діалогу, Сторони, домовились про наступне:

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №35 (1613) в рубриці «Офіційно»

Бюждетоформуюючі платники податків Галицького району схвалюють проект Податкового кодексу
21.08.2010 | Переглядів: 1618
Рейтинг

     Нещодавно в Державній податковій інспекції в Галицькому районі за участі представників податкової інспекції, місцевих органів влади, підприємців, керівників бюджетоформуючих підприємств відбулося засідання „круглого столу” з питань обговорення проекту Податкового кодексу.
Звертаючись до керівників підприємств району, начальник ДПІ в Галицькому районі О.Б.Верещак подякувала їм та трудовим колективам за плідну працю в умовах подолання наслідків фінансово-економічної кризи та відзначила кращих платників податків – Бурштинську ТЕС ВАТ „Західенерго”, КП „Житловик”.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №35 (1613) в рубриці «Офіційно»

Індексація до пенсії
21.08.2010 | Переглядів: 3195
Рейтинг

     Пенсійний фонд України в Галицькому районі повідомляє, що в серпні 2010 року управлінням проведено виплату індексацій до пенсій відповідно до листа Пенсійного фонду України від 08.07.2010 № 11755/02-40.
Індексації підлягали: ...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №35 (1613) в рубриці «Офіційно»

Про встановлення щомісячної державної адресної допомоги до пенсії інвалідам війни та учасникам бойових дій
21.08.2010 | Переглядів: 4133
Рейтинг

     Управління Пенсійного фонду України в Галицькому районі повідомляє про те, що з 01.08.2010р. проведено перерахунки пенсій відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28.07.2010 року № 656 “Про встановлення щомісячної державної адресної допомоги до пенсії інвалідам війни та учасникам бойових дій”.
Щомісячна державна адресна допомога до пенсії призначається, коли щомісячний розмір пенсійної виплати з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації, підвищення за проживання в гірських населених пунктах та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, та без урахування пенсій за особливі заслуги перед Україною не досягає у інвалідів війни І групи – 240% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, II групи – 215%, III групи – 190%, учасників бойових дій – 165%, а саме:

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №35 (1613) в рубриці «Офіційно»

До відома багатодітних сімей Галицького району!
21.08.2010 | Переглядів: 1535
Рейтинг

     Розпочалася видача посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї. Підставою для отримання посвідчення є обов’язкова подача таких документів: заява батька або матері про видачу посвідчень, копії свідоцтв про народження дітей, копії паспорта батька та матері (1,2, 11 ст.), довідка про склад сім’ї, фотокартки батьків і дітей (від 6 років) розміром 30 х 40 мм.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №35 (1613) в рубриці «Офіційно»
Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


..

 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net