на сайті  
   
 
Субота, 11 липня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Твоя дума, твоя пісня не вмре, не за
12.03.2011 | Переглядів: 4123
Рейтинг

      Основні районні заходи із вшанування 197-ої річниці від Дня народження та 150-річчя з дня смерті виданого українського поета, художника, філософа і громадського діяча, генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка відбулися минулого тижня в районному центрі. 9 березня в районному Народному домі день народження Кобзаря відзначили святковим концертом за участю художніх колективів району. У фойє Народного дому було розгорнуто виставку тематичних вишивок. На концерті були присутні керівники району, працівники установ державної влади та місцевого самоврядування, громадськість м.Галича.
     10 березня біля пам’ятника Тараса Шевченка вібулася панахида та віче за участю голови районної державної адміністрації Г.Івасишина, голови районної ради П.Стрембіцького, міського голови Галича О.Трачика, працівників установ, організацій міста і району, представників політичних партій та громадських організацій. Панахиду відслужив декан Галицький УГКЦ, отець-мітрат Василій Завірач разом із священиками Галицького деканату. До підніжжя пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка покладено квіти.

      Цікаво і змістовно вшанували Тараса Шевченка в Галицькій гімназії. Тут з ініціативи заступника директора Людмили Фрейнак проведено сімейні  літературні читання під назвою «Пророче слово Кобзаря». Оригінальність заходу полягала в тому, що окрім учнів – представників від кожного класу, твори українського генія цитували  і їхні батьки.  Вони також розповідали про те, як у їхніх родинах шанують Тараса Григоровича, і його творчість. Кожна родина сиділа за своїм окремим столом, який був прикрашений їхніми власними вишивками, підсвічниками, букетами. Як обов’язковий елемент, на столах лежав  «Кобзар» - книга, яка, як зазначали присутні у своїх виступах, повинна бути в кожній українській оселі.
     Ще однією цікавинкою заходу було  те, що сім’ї, які брали участь у літературних читаннях приїхали з різних населених пунктів. Адже у Галицькій гімназії навчаються діти не тільки з Галича, а й з Бовшева, Блюдників, Крилоса, Маріямполя, Межигірців.  Тож ініціаторка заходу повела  присутніх у своєрідну подорож у кожен з названих населених пунктів. На святі також були у якості окремої родини працівники районної дитячої бібліотеки та її директор Леся Мельницька.
     На завершення літературних читань всі учасники виконали «Заповіт».
     
      6 березня в приміщенні бібліотеки с. Острів проведено літературну годину “Нам треба твого голосу, Тарасе!”, яку підготували і провели завідуюча бібліотекою М.Пшик та завідувач клубом О.Мисів. Участь у проведенні заходу взяли члени гуртка художнього читання Н.Руда, В.Вінтоняк, І.Козловський, І.Савчук, Л.Мисів. Яскравим доповненням свята стали пісні “Думи мої”, “Заповіт” у виконанні жіночого ансамблю сільського клубу.
     У читальній залі бібліотеки розгорнуто книжкову виставку “Великий пророк України”.
     
      5 березня в Будинку культури с.Тустань проведено тематичний вечір “З Кобзаревим словом у серці”, присвячений 197-ій річниці від дня народження Т.Шевченка. В концертній програмі взяли участь хор БК (кер. Микола Чуйко), дует у складі Люби Гарматюк та Лесі Бойчук (кер. Микола Чуйко). Новостворений жіночий ансамбль подарував присутнім українські народні пісні.
     В концертній програмі взяв участь квартет із с. Залуква (кер. Ярослав Грушко) та гуморист “Цьотка Ірка” із с.Скоморохи, яких глядачі вітали бурхливими оплесками.
     В бібліотеці розгорнуто книжкову виставку “Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття”.
     Ірина Перегінець, зав.бібліотекою

     
      5 березня в клубі с.Сапогів відбувся святковий концерт, присвячений річниці від дня народження Т.Шевченка та Міжнародному жіночому дню. Зі словами привітань до присутніх звернулися представники місцевої влади. Дорогих бабусь, мам, сестричок віршиками вітали наймолодші учасники концерту. Чарівний спів присутнім подарували І.Данилюк, Д.Липецька, А.Феценець, Х.Касько, сестри Андріана і Святлана Вижик. У другій частині концерту ведучі О.Богдан та А.Олійник розповіли присутнім про життєвий та творчий шлях Т.Шевченка. Діти читали поезії Кобзаря. Інсценізацію поеми Т.Шевченка “Лілея” майстерно виконали А.Феценець та А.Касько.
     Новостворений хор виконав пісні “Думи мої”, “Заповіт”, “На високій дуже кручі” на слова Т.Шевченка. Сімейний ансамбль Остапчуків подарував глядачам пісню “По діброві вітер виє”. Секретар сільської ради Н.Вістовська подякувала диригенту хору Р.Каську та завідувачу клубом Г.Пиріг за організацію концерту, всім присутнім побажала многая літа. Організатори  концерту та громада села вдячні бухгалтеру сільської ради М.Пірус за фінансову підтримку.
     В.Пиріг, депутат сільської ради
     
      Цікавим і змістовним був тематичний вечір “Слухайте безсмертний голос Тараса”, який проведено в с.Бринь 5 березня. Ведучі свята Сергій Лазаренко та Тетяна Сива розповіли присутнім про нелегке життя поета. Діти читали вірші Кобзаря. Жіночий ансамбль виконав пісні “Садок вишневий коло хати”, “Заповіт”.
     Сільський голова Марія Богусевич подякувала організаторам свята зав.бібліотекою О.Мисів та зав.клубом О. Пашкевич.
     Н.Ільчук, жителька села
     
      5 березня в сільському клубі с.Межигірці відбувся тематичний вечір, присвячений 197-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка. Літераторно-музична композиція складалася із двох частин. В концерті взяли участь вокальній чоловічий ансамбль сільського клубу під керівництвом пароха о. Василя Чередарчука, жіночий фольклорний ансамбль (кер. Г.Зіньковська), жіночі дуети в складі Галини Зіньковської і Ганни Вітрів, Ірини Леочко та Марії Леочко. Учні школи Настуся Мороз, Ліля Гева, Мар’яна Досан, Іванна Масляк, Таня Заяць, Володимир Гева, Галина Косевич, Марійка Леочко читали напам’ять поезії.
     В концерті звучали пісні про Т.Шевченка, про Україну, духовні твори. Завершилася музично-літературна композиція виконанням “Заповіту”. Сільський голова Степан Сачовський подякував всім, хто взяв участь в концертній програмі.
     Присутні мали можливість оглянути тематичну виставку.
     Галина Зіньковська
     
      6 березня в селі Кінчаки відбувся тематичний вечір «Шевченківська весна». Організатор свята – художній керівник Євгенія Колодій, допомагали директор Будинку культури Катерина Михайлівна, бібліотекар Марія Стеблинська.
     В концертній програмі взяли участь учні школи. Вони читали вірші. Аматорський колектив Будинку культури виконав пісенні твори на слова Т.Шевченка.
     Другою частиною концерту були “Кінчаківські вечорниці”. Жінки, дівчата, хлопці, діти забавляли глядачів гуморесками, жартівливими піснями, забутими піснями. Присутні на святі мали можливість переглянути тематичну книжкову виставку та виставку вишиванок сільських рукодільниць.
     Марія Стеблинська, бібліотекар
     
      6 березня в приміщенні Ланівського сільського клубу відбувся концерт, присвячений 197-ій річниці від дня народження Т.Шевченка та Міжнародному жіночому дню. В концерті взяли участь жінки і діти, які виконали пісні на слова Т.Шевченка та пісні про жінок. Діти дарували квіти мамам, бабусям, всім жінкам.
     Присутні оглянули книжкову виставку, присвячену Т.Шевченку.
     
      6 березня з нагоди 197-ої річниці від дня народження Т.Шевченка працівники культосвітніх установ села Комарів спільно із школою та новоствореною молодіжною радою провели літературно-музичну композицію «І линуть над світом думи Кобзаря».
     Вокальний ансамбль «Пролісок» виконав пісні «Садок вишневий коло хати», «Думи мої», «Ми не забудемо тебе, Тарасе» (кер. М.Ковальчук), а дитячий ансамбль «Первоцвіт» – «По діброві вітер виє», «На високій дуже кручі» (кер. П.Николин). Роксолана Николин подарувала присутнім пісню «Кароока Україна». Аня Ватащук, Роксолана Николин, Олег Блинчук та Микола Попович декмалували поезії Кобзаря. Присутні переглянули інсценізацію поеми «Катерина» (уривок), в якій взяли участь члени молодіжної ради Іванна Затварницька та Людмила Йосифів.
     У бібліотеці оформлено тематичну виставку «Шевченківські думки переживуть віки».
     Сільський голова М. Юнгер привітав зі святом 8 Березня жінок. Вокальний ансамбль «Пролісок» подарував пісню «Засвітило сонце рано», дитячий ансамбль «Первоцвіт» – «Мамо, рідна нене», дует (І.Федорняк, П.Николин) виконав пісні «Явір і яворина», «Світи місяченьку».
     Марійка Йосифів прочитала вірш «А жінка в світ приходить для любові». На завершення свята прозвучала пісня «Хай добро вам сіється».
     П. Николин, зав.клубом с. Комарів
     
      В Галицькій бібліотеці для дітей проведено дитячий ранок «Шевченкове слова в віках не старіє» для учнів 2-Б класу Галицької ЗОШ №1 (керівник С. Грибик). Денис Кучма, Оля Черевата, Андрій Петраш, Кароліна Николин, Вікторія Навроцька, Олеся Костирич, Дмитро Федорняк, Ігор Литвин читали напам’ять вірші великого поета.
     З біографії Т.Шевченка відомо, що він народився на Черкащині, але нам, галичанам, хотілося б  знати, як пов’язаний із нашим Прикарпаттям великий геній.
     Про зв’язки Кобзаря і Прикарпаття слухали 9 березня учні 5-Б класу Галицької ЗОШ №1 (вчитель М.Онишко) в читацькій залі Галицької ЦДБ. Їм цікаво було дізнатися про те, що по лінії матері Тарас має галицьке коріння. Про це також свідчить і коломийковий розмір у його творчості.
     На завершення літературної години учні читали вірші поета.
     Г. Воробчак, бібліотекар дитячої бібліотеки
     
      6 березня у с. Медуха відбувся концерт, присвячений дню народження Т.Г.Шевченка. Фольклорний ансамбль (кер. Г. Костишак) виконав пісні на слова геніального поета. У другій частині концерту звучали вітання для жінок, жартівливі українські народні пісні.
     Привітав жінок сільський голова І.Вітовський. У концерті взяли участь учасники художньої самодіяльності Будинку культури с.Тустань. На завершення концерту звучала пісня «Хай добро вам сіється» у виконанні Л.Лотоцького.
     Г.Костишак, зав.клубом с.Медуха
     
      Серед великих світочів духу, яких дала світові людська цивілізація, чільне місце належить  Тарасу Шевченку. Для України він не просто поет, художник, він – Месія, він – Пророк.
     У читальній залі Галицької центральної бібліотеки відбувся літературно-музичний вечір «Шевченко – це народ і, як народ, він буде вічно жити». У заході взяли участь працівники бібліотеки, працівники Національного заповідника «Давній Галич» Марія Сохан, Любов Бойко, Марія Костик, Іан Драбчук, учні Галицької гімназії Вікторія Лесів, Мар’яна Януш, Микола Гева, працівник культури Тетяна Гудзь.
     Оксана Мединська, бібліотекар Галицької ЦБС
     
      6 березня сільська громада с.Жалибори вшанувала Т.Шевченка. Сільський хор виконав пісні на слова Шевченка, учні школи читали уривки із поем та поезії Кобзаря. Учасники концертної програми також присвятили пісні та гуморески жінкам на відзнаку Міжнародного жіночого дня. З вітальним словом виступила сільський голова.
     Активну участь у проведенні свята взяв голова молодіжної ради М.Товстий. У його виконанні прозвучали пісні “Спи, Тарасе, батьку рідний”, “Ой у полі верба”.
     Підготували тематичний вечір завідуюча бібліотекою Марія Гой, житель села Олег Вальошка та вчитель Галина Андріївна. Захід проведено у загальноосвітній школі, за що велике спасибі директору школи М.Ліуш.
     Громада села сподівається на підтримку влади і думає, що в скорому часі буде мати заклад культури, адже таланти в селі є, а розвивати їх нема де.
     Марія Щепанська, сільський голова
     
      5 березеня в селі Тумир проведено тематичний концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню, організаторами якого були молодіжна рада (голова Василь Городинський), вчителі та учні Тумирської школи.
     Для учасників святкового дійства звучали пісні, веселі гуморески, учні декламували поезії.
     
      197-у річницю від дня народження Т.Шевченка відзначили у сільському клубі села Курів. Тематичний вечір «Слава Шевченка не вмре, не загине », який підготувала завідуюча клубом  Ольга Бочковська, не залишив  байдужим нікого. Зі сцени лунали слова Кобзаря. Тут, у світлиці поета-пісняра, звучали «Думи мої, думи мої», «Реве та стогне Дніпр Широкий», «Зоре моя вечірняя», «Така її доля», «Заповіт» та ін.
     У своїй творчості Тарас Шевченко особливу увагу звертає на образ жінки-матері. Тому урочистості вшанування пам’яті Кобзаря продовжив концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. Жінці-матері дана Богом  місія нести вогонь життя й безмежну материнську любов, що має рятувати світ від зла. У народі побутує думка, що жінка – це святий Грааль, у якому зібрано все найкраще, найтепліше, найчарівніше у цьому житті. Саме їй учні Курівської школи дарували найщиріші слова любові, поваги та подяки. Привітали дорогих, милих серцю мам та  бабусь молодь села, жіночий ансамбль «Оберіг», церковний хор,  солісти Наталія Матейко, Уляна Мегас, Діана Щепанська, дует  (Ольга Бочковська та Надія Щепанська).
     До привітального слова долучилася сільський голова Лідія Крупа.
     Марія Непийвода, голова молодіжної ради села Курів, вчитель Галицької гімназії


 Опубліковано в номері №10 (1645) в рубриці «Культура і мистецтво»

Коментарі:

STIVE:
07.03.2013 20:02:41

I


Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 8 + 5 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net