на сайті  
   
 
Неділя, 12 липня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Михайло Вишиванюк – рік на посаді голови ОДА
02.04.2011 | Переглядів: 2488
Рейтинг

     http://image.tsn.ua/media/images/original/Mar2010/065e05a91e_214109.jpg26 березня голова Івано-Франківської обласної адміністрації Михайло Вишиванюк провів прес-конференцію за підсумками річниці своєї діяльності. Мова йшла про основні напрями роботи в області, пріоритетні завдання виконавчої влади, гострі проблеми та перешкоди на шляху їх вирішення.
     Одним з найпріоритетніших напрямів Михайло Вишиванюк вважає розвиток сільського господарства. За словами губернатора, земля не може стояти без діла, адже сільське господарство є перспективною галуззю, а ціни на сільськогосподарську продукцію і далі ростимуть. Тому влада зараз активно шукає способи, щоб необроблювані землі сільськогосподарського призначення законно віддати сільрадам в землі запасу з подальшою передачею їх сільгоспвиробникам. «За останній рік в 38-ми країнах світу сталися локальні голодні бунти, інколи вони ставали подразниками масових безладів, як це сталося в Північній Африці та на Близькому Сході. Зараз у світі навіть енергетична безпека відходить на другий план в порівнянні з продовольчою», – упевнений очільник області.
     Крім цього, голова Івано-Франківської ОДА запевнив, що з кожним роком область збільшуватиме посівні площі, адже вже минулого року було розорано і засіяно більше земель, ніж в попередньому році. Також найближчим часом на Прикарпаття завезуть 20 тисяч голів великої рогатої худоби з Австралії. Тішать також темпи зростання промисловості за перші два місяці 2011, які склали 20%.
     Одним із пріоритетів для адміністрації є залучення іноземних інвестицій. Голова ОДА повідомив про домовленості щодо вливання в економіку області коштів близько 1,5 млрд. у.о. Серйозні надії, попри скепсис опозиції, М.Вишиванюк пов’язує з анонсованою зимовою Олімпіадою в Карпатах у 2022 році. Однак, поки що вписати область у кошторис «Національних проектів» у розділ «Олімпійська надія – 2022» не вдалося.
     2011 рік Михайло Вишиванюк назвав «роком проектування дитячих садків з тим, щоб наступного року приступити до їх будівництва». До 2015 року в Івано-Франківській області в кожному населеному пункті має бути дитячий садок. Поштовхом до будівництва садочків стали зустрічі з жителями населених пунктів Прикарпаття, які в першу чергу просять представників влади відкрити в їхніх селах дошкільні заклади.
     Схоже, що в області не залишилося сфери, в якій губернатор не обіцяє змін. 2011 рік оголошено роком технічного переоснащення медицини. Анонсовано проекти з розвитку сільських населених пунктів, зокрема, з ремонту доріг і будівництва мостів. Обіцяється створення нових робочих місць. Все це, як каже губернатор, задля перетворення Прикарпаття на «писанку».
     За словами очільника краю, цього року держава виділила понад 1 мільярд гривень на будівництво доріг стратегічного значення. Це пов’язано із підготовкою країни до футбольного чемпіонату “Євро-2012”. Наступного року Івано-Франківська область отримає 65 мільйонів гривень на будівництво доріг. Зазначені кошти надійдуть з державного бюджету. Михайло Вишиванюк зауважив, що дороги на Прикарпатті будуватимуть насамперед в гірських районах.
     Одним з найболючіших питань очільник краю виділив стан екології. Сьогоні йдуть перемовини з інвесторами щодо будування сміттєперебного заводу та створення нової системи збору сміття. Але Михайло Вишиванюк наголосив, що чисто там, де не смітять, а тому в Івано-Франківській області будуть штрафувати за спалювання сухої трави. «Я підписав відповідне розпорядження, яким рекомендовано міліції штрафувати за спалювання сухої трави», – сказав він.
     Водночас губернатор зауважив, що «на кожну межу міліціонера не поставиш». Тому він запропонував створити у населених пунктах області підрозділи екологічної поліції.
     Не оминув губернатор і питання адміністративної реформи. Говорячи про ліквідацію відділу охорони здоров’я, Михайло Васильович запитав, куди в першу чергу звертається хвора людина? У районний відділ охорони здоров’я, чи до районної лікарні? Виходячи з логічного висновку, непотрібна ланка буде ліквідована. Говорячи ж про реформування відділу освіти, очільник краю зазначив, що тут поспішати не слід, адже існує ризик залишити процес освіти без контролю.
     «Писанкове Прикарпаття» – улюблена метафора М. Вишиванюка, коли йдеться про розвиток області. Втім, до омріяної «писанковості» ще дуже далеко. Головне завдання на сьогодні – відновити місцеву економіку після кризи.
     За підсумками 2010 р. область у рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів опинилася на п’ятому місці. Це непоганий результат. Однак, у 2009 р. Івано-Франківщина в аналогічному рейтингу лідирувала.
     Без сумніву, не можна не зважати на залежність ОДА від Кабінету Міністрів, який здійснює розподіл бюджетних коштів, і обласної ради, яка розподіляє обласний бюджет на місці. А тому надзвичайно важливими є стосунки як з одними, так і з іншими.
     На запитання, як складаються відносини з головою Івано-Франківської обласної ради Олександром Сичем, губернатор відповів, що різне бачення вирішення поставлених завдань не є трагедією, а тому не є причиною для сварок чи голосних заяв. Власне, в питаннях господарського характеру і голова ОДА, і голова обласної ради демонструють взаєморозуміння.
     Варто зауважити, що Михайло Васильович протягом довгих років професійної діяльності здобув імідж сильного господарника, цьому сприяв тривалий досвід роботи в сільськогосподарській сфері. То ж і відповідно, якщо для колишнього губернатора Миколи Палійчука пріоритетним був розвиток туризму, то новий очільник ОДА сьогодні перевагу надає все-таки сільському господарству. При цьому всьому саме Михайла Вишиванюка можна вважати ініціатором «зеленого туризму» в області ще десятиліття тому.

Аріна Сивак


 Опубліковано в номері №13 (1648) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Ярослав:
04.03.2013 23:11:30

шановний Михайле Вишиванюк чого Петро Шкутяк після мого адвокатського запиту написав заяву про звільнення хочу почути відповідь.


Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 2 + 5 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net