на сайті  
   
 
П’ятниця, 20 вересня 2019 року
 Електронна версіяВаша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...ПРОФЕСІЯ – творити добро
04.11.2011 | Переглядів: 1730
Рейтинг

     Свого часу Аристотель сказав: “Добрий вчинок – це вчинок, зроблений згідно з власною природою людини, котра прагне моральної досконалості. Доброчесна людина діє справедливо або стримано не тому, що її зобов’язує закон, а тому, що вона щиро прагне так діяти”.
     Ці слова великого мислителя цілком можна віднести до одного з головних принципів соціальної роботи, в якій моральні аспекти завжди були стрижнем людських взаємостосунків.
     Люди за своєю природою – істоти соціальні, тож і взаємозалежні: «жодна людина не є островом». І кожен із нас, опинившись у непростій життєвій ситуації, має право розраховувати на підтримку та допомогу. Хтось її отримує від рідних і близьких. Але для людей з порушенням здоров’я, матерів, що одні виховують дітей, багатодітних сімей, що опинились у скрутному фінансовому становищі, немічних пенсіонерів, яким нема на кого сподіватись, єдина надія на державу, на соціальних працівників.
     З часу створення соціальної сфери в районі минуло 67 років. Пройдено шлях від районного відділу соціального забезпечення до управління праці та соціального захисту населення. Це не просто зміна назви, а втілення принципово нового підходу до визначення стратегії соціальної політики як держави, так і району.
     Проте одна справа обрати курс, а зовсім інша – втілити в життя. Адже коло питань, вирішенням яких займається управління, з кожним роком стрімко розширюється. І якщо раніше 12 спеціалістів відділу соціального забезпечення виконували єдину функцію – призначення та перерахунку пенсій, то сьогодні штатна чисельність управління складає 49 осіб і до його складу входять 6 відділів і 4 сектори, що виконують близько 50 функцій та завдань.
     Нині управління обслуговує понад 28 тис. мешканців району, з яких:
     19205 пільговиків, зареєстрованих в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги; 4435 одержувачів соціальних допомог і компенсаціїй; 382 одержувачі субсидій; 3263 інваліди та ін.
     За призначенням допомог, пільг, субсидій, консультаціями з питань соціального захисту з початку року до управління звернулися понад 12 тис. мешканців району.
     Постійно зростають видатки на забезпечення соціальних програм. Цьогоріч на фінансування соціальних допомог, пільг та субсидій виділено 45,287 млн грн. За 9 місяців нами освоєно 35,240 млн грн. Окрім того, щороку призначається компенсація фізичним особам, що надають соціальні послуги. Ці кошти постійно закладаються в місцевому бюджеті.
     За сприянням Міністерства соціальної політики, відповідно до програми «Удосконалення системи соціальної допомоги» у вересні цього року покращено матеріально-технічну базу управління, що дало змогу покращити не тільки умови праці спеціалістів, а й створено належні умови для роботи з клієнтами.
     Сьогодні управління працює за Єдиною технологією прийому громадян, що передбачає підвищення ефективності надання державної підтримки шляхом спрощення процедури призначення допомог, субсидій та компенсацій. Прийом громадян здійснюється щоденно без перерви на обід. Впродовж робочого дня можна отримати потрібну консультацію та записатися по телефону на прийом у зручний для кожного відвідувача час.
     Робота управління праці та соціального захисту населення – соціальна робота – це піклування про людей, які перебувають у скрутному становищі, професійна реакція на їхні психологічні, соціальні та практичні проблеми. В основі цієї професії – високі моральні принципи, сформовані на загальнолюдських цінностях. Адже людям, як правило, потрібні не лише порада чи матеріальна допомога, а розуміння, повага, щире співчуття, здатні зцілювати людську душу. У цьому, мабуть, найголовніша особливість однієї з найгуманніших професій, що не лише вирізняє, але й підносить її над іншими.
     Випадкові люди в управлінні не працюють. Тут трудяться лише ті, хто серцем і душею «прикипіли» до цієї роботи, з чуйністю та відповідальністю допомагають тим, хто цього потребує.     
     Так сьогодні працює кожен працівник управління. І тихе дякую, що звучить із уст людини, яку з турботою вислухали, допомогли – найвища відзнака за їхній професіоналізм.
     Я хочу сьогодні подякувати заступнику начальника управління Ганні Попович, яка є професіоналом соціальної сфери району, будь-яка проблема для неї – не проблема, а поштовх до удосконалення роботи управління; заступникам начальника управління Івану Шекеті та Марії Глух; керівникам структурних підрозділів управління: Олені Басовській, Оксані Дякун, Вірі Заяць, Надії Кордяк, Надії Лесів, Надії Озарків , Ларисі Пуцята, Галині Трач; працівникам, які понад 15 років працюють у соціальній сфері – Марії Горбачовській, Ользі Кудляк, Любові Олійник, Марії Хащинській, Любові Лесів; працівникам управління: Тетяні Бейзик, Галині Блаженко, Анні Бурковській, Марії Войцьо, Надії Дронь, Надії Дьяконовій, Олександрі Заверач, Марії Закорчемній, Наталії Козанкевич, Марії Колодій, Ірині Кузів, Оксані Лесів, Ганні Матіїшин, Уляні Михайлинин, Оксані Пашинській, Іванні Пік, Василині Петрів, Ганні Прокопів, Вірі Проць, Івану Сикуті, Миколі Соловій, Олені Тернінчук, Іванні Тофан, Жанні Трач, Оксані Фіголь,Ірині Чабак, Мар’яні Якимів, Світлані Стецюк, Оксані Сухаребській; працівникам управління, що стали мамами та знаходяться у відпустках по догляду за своїми малятами: Наталії Бобрис, Христині Бродович, Тетяні Галич, Галині Доскоч, Ірині Драгун, Мирославі Духович, Маріі Засєдволк, Іванні Засєдко, Тетяні Карасаві, Наталії Коваль, Іванні Крильчук, Оксані Мальоні, Тетяні Череватій.
     Особливими словами вдячності хочу привітати ветеранів-пенсіонерів соціального захисту Марію Панчак, Марію Городецьку, Ірину Николин, Лідію Засєдволк, Марію Гриник, Юлію Крук, Марію Сегін, Ганну Мазур, Марію Шмигельську, Аллу Ксьондзик, Любов Келавець, Ярославу Белаш, Олесю Сегін, Ганну Сегін.
     Щира вдячність Вам за відповідальну працю на соціальній ниві, адже завдяки всім Вам зерна добра і милосердя проростають на благо жителів району.
     
     

Василь Ісарик, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА


 Опубліковано в номері №44 (1679) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 2 + 3 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


..

 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net