на сайті  
   
 
Четвер, 25 лютого 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...На службі людям
16.12.2011 | Переглядів: 1455
Рейтинг

     20 грудня відзначається 20 річниця створення міліції України. З нагоди цього свята кореспондент «Галицького слова» спілкувався з начальником Галицького РВ УМВС підполковником міліції Бойдуником Русланом Володимировичем.

     – Руслане Володимировичу! Перш за все ми щиро вітаємо Вас з призначенням на посаду, бо знаємо, що майже рік Ви виконували обов’язки і лише у жовтні цього року Міністр внутрішніх справ підписав відповідний наказ про Ваше призначення. Розкажіть нашим читачам про роботу районної міліції в 2011 році, про здобутки, яких вдалось досягти колективу очолюваного Вами підрозділу.
     – Дякую за поздоровлення. Відповідаючи на Ваші запитання, хотів би відзначити, що станом на сьогоднішній день колектив Галицького райвідділу міліції налічує 93 співробітники, в тому числі – 6 працівників цивільних. Колектив наш дуже оновлений в кадровому плані. Лише за цей рік близько 70% у підрозділ призначено нових працівників. Дещо з прикрістю констатую те, що з введенням в дію нового пенсійного законодавства, яким працівникам міліції збільшено граничний вік перебування на службі та необхідну вислугу років, звільнилось ряд досвідчених і професійних працівників, які ще могли би приносити користь своєю працею. Але, як то кажуть, нема лиха без добра. Їм на зміну у колектив прийшло чимало молодих працівників, дільничних інспекторів міліції, оперативних кадрів та інших, які мають бажання працювати, боротись із злочинністю та забезпечувати спокій наших з вами громадян. А практичного досвіду та професіоналізму їм ще є в кого навчитись. Характеризуючи криміногенну обстановку на території Галицького району, відмітив би, що вона завдяки вжитим заходам залишається стабільною. Що стосується наших досягнень, то вони теж є. Так, від початку 2011 року до Галицького РВУ МВС надійшло 2219 заяв і повідомлень громадян про злочини та інші події. Слідчим підрозділом порушено та розслідувано 201 кримінальну справу, з яких 14 кримінальних справ минулих років. Викрито і доведено вину у скоєнні злочинів 185 підозрюваних, з яких 25 осіб арештовано. За вказаний період працівниками патрульної служби та дільничними інспекторами міліції виявлено та припинено 988 фактів порушень адміністративного законодавства, за що порушники теж притягнуті до адміністративної відповідальності. Якщо торкнутись розкриття злочинів нашими службами, то хотілось би назвати працівників карного розшуку, які розкрили 53 злочини, сектор по боротьбі з наркотиками – 11 злочинів, кримінальну міліція у справах дітей – 10 злочинів, сектор дільничних інспекторів міліції – 65 злочинів, державну службу боротьби з економічною злочинністю – 27 злочинів. Позитивним є і те, що розкривали злочини протягом року і такі служби: ВДАІ – 9 злочинів, патрульна служба – 5, державна служба охорони – 7.
     Завдяки вжитим нами заходам вдалося не допустити на території району таких злочинів, як бандитизм, розбої, нанесення важких тілесних ушкоджень, злочинів проти порядку і моральності, незаконного позбавлення волі, вимагань та ряду інших.
     – Скажіть, яких злочинів на даний час скоюється найбільше, ким вони скоюються і які їх причини на Вашу думку.
     – Найбільш поширеними злочинами на даний час на території району я назвав би злочини проти власності громадян – крадіжки майна. У 2011 році їх скоєно 57, з яких 13 крадіжок з помешкань громадян. Одним з розповсюджених видів крадіжок є крадіжки металу. Насторожує нас і збільшення кількості злочинів щодо боротьби з наркотиками. І хоч нами виявлено і розкрито 11 таких злочинів, однак їх збільшення свідчить про те, що окремі громадяни, незважаючи на передбачену законодавством сувору відповідальність, намагаються покращити свої доходи шляхом збуту наркотиків іншим. Дуже тривожним є те, що серед потенційних покупців цього зілля все частіше опиняються молоді люди і підлітки. Ну а серед причин, звичайно, можна назвати безробіття. Певна кількість вказаних злочинів скоюються раніше судимими особами, які після повернення з місць позбавлення волі в силу ряду причин не знаходять роботи, або, а часом не бажають ставати на шлях виправлення і скоюють нові злочини. З метою запобігання таким факта ми проводимо профілактичну роботу з вказаною категорією громадян, контролюємо їхню поведінку, проводимо комплексні оперативно-профілактичні відпрацювання території району. Так, скажімо, на даний час на профілактичному обліку міліції перебуває 8 адміннаглядних осіб, 104 – раніше судимих громадян, 43 – умовнозасуджених, 84 особи, що зловживають спиртними напоями та 231 особа сімейних дебоширів.
     – А який скоєний на території району злочин в цьому році запам’ятався Вам найбільше!
     – Кожнен злочин в процесі його розкриття запам’ятовується хоча б тим, що за сухими фактами події стоять живі люди, підозрювані, свідки, потерпілі. Одних на злочинний шлях приводить впевненість у безвиході ситуації, інших – оковита, але є і такі, які свідомо стають на цей шлях, намагаючись будь-якою ціною досягти певних благ для себе. От так і в цьому році вжитими оперативно-розшуковими заходами працівникам Галицького РВ УМВС вдалось затримати одного жителя м.Калуша, який з метою наживи в с.Деліїв вирощував та виготовив 36 кг марихуани! Уявіть собі те, якби все це зілля потрапило до кінцевого споживача... Це ж страшно подумати, скільки молодих людей стало б наркоманами, каліками, а, можливо, і померло б. Скільки з них змушені були б вдатись до крадіжок та грабежів, щоб здобути кошти на придбання у такого горе-бізнесмена нові партії наркотиків? Скільки горя і нещастя принесла б його «комерція»? І страшно, що цей чоловік навіть на хвилинку не задумався над тим, які руйнівні наслідки його «робота» може принести людям.
     Крім того, зауважу, що вжитими оперативними заходами протягом року вдалось вилучити із незаконного обігу п’ять одиниць вогнепальної зброї. Уявіть собі, якщо б з цієї зброї їх тимчасові «власники» зробили хоча б один постріл. Невідомо хто був би їхньою мішенню, яких наслідків можна було б очікувати. Так що оцінити роботу працівників міліції часом і важко, бо якщо вона зроблена якісно, то для більшості пересічних громадян це непомітно і часом складається враження, що міліція – бездіяльна.
     – Дякуємо Вам, Руслане Володимировичу, за цікаву і змістовну розмову. Напередодні Вашого професійного свята від колективу редакції «Галицького слова» прийміть привітання. Бажаємо Вам та колективу галицької міліції успіхів у справі забезпечення правопорядку та боротьби із злочинністю, а також здоров’я, добробуту та злагоди у сім’ях.
     – Дякую і колективу редакції за співпрацю! Ви, як ніхто інший, допомагаєте нам доносити до читача і результати нашої роботи, і ті події, що трапляються на території району, і багато іншої корисної інформації. В свою чергу вітаю Вас, а також всіх жителів Галицького району з наступаючими святами. Бажаю всім святкового настрою, ну а ми, працівники міліції, докладемо всіх зусиль, щоб цей святковий настрій не зіпсували особи, які не дотримуються законодавства. Крім того, користуючись нагодою, теж хочу привітати всіх працівників міліції, їхні сім’ї, рідних та близьких, пенсіонерів та ветеранів ОВС з 20-ю річницею міліції України. Нехай Господь дарує всім Вам щастя, добро, здоров’я та довгі роки життя!
     
     

В.Т.


 Опубліковано в номері №50 (1685) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 4 + 9 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net