на сайті  
   
 
Неділя, 23 лютого 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Уклін тобі, Тарасе!
23.03.2012 | Переглядів: 5061
Рейтинг

     ГАЛИЧ.
      9 березня 2012 року у м.Галичі відбулося пам’ятне віче з нагоди 198-ї річниці від дня народження Кобзаря. Панахиду відслужили священики УГКЦ на чолі з деканом Галицького деканату УГКЦ отцем-мітратом Василієм Завірачем. Голова райдержадміністрації Григорій Івасишин спільно з головою районної ради Петром Стембіцьким, міський голова м.Галича Орест Трачик, голова районного осередку «Просвіта» Олександр Береговський поклали квіти до пам’ятника Т.Шевченка.
     Словами Т.Шевченка “Свою Україну любіть, любіть її во время люте, в останню тяжкую минуту за неї Господа моліть” звернувся до галичан отець-мітрат Василій Завірач. «Шевченкові слова, як ніколи актуальні і сьогодні. За стільки часу вони не втратили ані змісту, ані важливості», – підсумував він.
     Участь у заходах взяли представники громадськості міста і району, учнівська молодь.
     Урочисті заходи відбулися у м.Бурштині, смт.Більшівці, інших населених пунктах району.
      12 березня 2012 року в районному Народному домі відбулися урочистості з нагоди 198-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.
     В урочистих заходах взяли участь голова районної державної адміністрації, перший заступник голови, заступники голови районної державної адміністрації, керівники політичних партій та громадських організацій.
     Художніми та аматорськими колективами району було поставлено святковий концерт.
     У фойє Народного дому організовано виставку декоративно-ужиткового-мистецтва та творів Кобзаря.
      12 березня 2012 року в картинній галереї Національного заповідника “Давній Галич” відкрито виставку “Пізнаймо заново Тараса”.
     У Святочній академії взяв участь голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин.
     
     БУРШТИН. «Якби ви вчились так, як треба, то й мудрість би була своя», – писав Т.Шевченко в поемі «І мертвим, і живим, і ненародженим...».
     Я хочу дещо змінити. От і кажу, якби нас вчили так, як треба, то з більшою повагою ми відносилися б до видатних постатей України. В ці березневі дні український народ вшановував 198-у річницю від дня народження пророка, поета, великого сина України Тараса Шевченка. Мабуть, усім нам радісно було на душі, коли ми бачили по телебаченню, як урочисто вшановували річницю народження Тараса Шевченка в переповнених залах Києва, Івано-Франківська.
     А як вшанували цю річницю бурштинці? Перебуваючи в залі Палацу культури «Прометей» на прекрасному концерті, підготовленому директором палацу Русланою Шевчук та працівниками палацу і чоловічої НА хорової капели «Дзвін», мені боляче було від того, що відбувався цей концерт у напівпорожній залі – десь чоловік 200. Це від 18-тисячного населення Бурштина, міста, у якому у 1989 році відбулася перша презентація в області Народного Руху України. Я запитую вас, шановні працівники тритисячного колективу Бурштинської ТЕС, вас, багаточисельні колективи педагогів, медпрацівників, вас, депутати міської ради, еліти Бурштина. Невже ви уже стали настільки байдужими до нашої української історії?! Адже Тарас Шевченко, крім великого поета, це ще й історична постать. Правда, на цьому концерті не вручали ні конвертів, ні грамот, як це буває на день енергетика, день учителя. Тоді зал переповнений. А тут треба було віддати свою шану великому сину України. Мабуть, ми усі разом щось недопрацьовуємо у сприйнятті української ідеї. Правда, цього не скажеш про урочистості, присвячені дню народження Тараса Шевченка, які відбулися 11 березня в Бурштинському Народному домі імені Тараса Шевченка у старій частині м. Бурштина. Тут зал був майже заповнений. І глядачі побачили прекрасний концерт у виконанні народного аматорського хорового колективу “Перевесло”, підготовлений подружжям Марією і Степаном Іваськів. Концерт пройшов з великим успіхом. Жаль тільки, що на концерті не було жодного представника від Бурштинської міської ради і не було навіть кому подякувати тим людям, які підготували цей концерт і тим виконавцям, які своїм талантом дарували людям радість, за що вони дякували їм в залі щирими оплесками.
     І завершую також словами Тараса Шевченка: «Борітеся, поборите!».
     Микола Яцків
     
     БІЛЬШІВЦІ. «Дума, що єднає і ріднить». На таку тему в НД смт. Більшівці проведено вечір, присвячений 198-ій річниці Т.Г. Шевченка. Глядачам здавалося, що побували в батьківській хаті Т.Шевченка, на його подвір’ї. Цьому сприяло вдале оформлення сцени. Свято розпочалося з огляду виставки вишитих рушників. Звучить поезія Ліни Костенко «Кобзареві». А дальше все переплелося піснею, словами ведучих про Шевченка, його тяжку кріпацьку долю, його задуми, мрії і сподівання.
     Хор «Горицвіт» (кер. Степан Хомин) виконав «Заповіт», «Сонце заходить». Сценку матері і малого Тараса зіграли Наталія Грибик і Левко Бартків. Молодіжний хоровий колектив «Нова хвиля» (кер. Наталія Маслій) заспівав «Садок вишневий коло хати». Глядачам представлено діалог Тараса  і Оксани, композицію «Мені тринадцятий минало», де роль козака виконав Юрій Маслій, а Тараса – Назар Фурта. Христина Лазуркевич прочитала «Лілею» Шевченка, а старий Перебендя (Петро Бандура) заспівав пісню «Ой не шуми, луже». Під супровід бандури з’являється Катерина на руках з дитиною (роль Катерини виконала Марія Завірач). Вона ж і прочитала монолог про покинуту москалем Катерину і його сина… На сцені змінюють одні одних герої. Тут і наймичка (Леся Хомин) і Марко (Володимир Бартків), а народний аматорський квінтет «Ярославна» виконав пісню «Така її доля».
     В концерті взяв участь фольклорний ансамбль НД (кер. Марія Пилипів), який виконав пісні «По діброві вітер виє», «На високій дуже кручі». З піснею «Ти будеш жити, Україно» виступив Володимир Лисак, а у виконанні соліста Петра Бандури прозвучала пісня «Шлях до Тараса».
     Плідно співпрацює з НД Більшівцівська дитяча музична школа, яка ніколи не є осторонь оглядів-конкурсів, концертів в районі. У святковому дійстві взяли участь дитячий вокальний ансамбль музичної школи (кер. Наталія Лашків), бандуристка Аліна Афтанас, інструментальний ансамбль ДМШ (кер. Оксана Шевчук), вокальний дует Насті Романишин та Марії Пащак. Слід згадати ведучих Наталію Маслій та Олексія Грибика, які впродовж всього концерту читали багато напам’ять. На завершення тематичного концерту всі учасники виконали пісню «Реве та стогне Дніпр широкий».
     Дарія Климко, старший методист РНД
     
     Кукільники. Минулої неділі в БК відбулося святкове зібрання з нагоди відновлення громадського об’єднання «Просвіта» на території сіл Кукільники та Загір’я. Участь у зібранні взяли голова районної ради Стрембіцький П.Є., заступник голови Галицького об’єднання «Просвіта» Побуцький С.О., заступник голови обласної організації «Просвіта» Рудьковський М.А., представник районної ради Бобрис М.І., сільський голова Остяк Ю.М., старожил села Кукільники Хміль П.В., громада села.
     Розглядалися питання і про відзначення першої згадки про с.Кукільники, благоустрій села, будівництво спортивної зали.
     Продовжили зібрання сільська самодіяльність тематичним концертом «Великий син великого народу», підготовлений працівниками БК та Кукільницької ЗОШ. Чудовий спів, художнє читання поезій, театралізована інсценізація за творами Т.Г.Шевченка приємно вражали глядачів високою майстерністю.
     Сюрпризом і чудовим завершенням концерту стали гості з Івано-Франківського об’єднання «Просвіта» – солісти та ансамбль «Квіти ромену» під орудою Ореста Турка.
     Слід також відзначити оригінально прибраний зал та виставку художньої літератури.
     Тетяна Гудзь, директор БК
     
     Залуква
      У переповненій святковій залі Будинку культури с. Залуква звучать позивні – мелодія «Реве та стогне Дніпр широкий». На екрані один за одним змінюються кадри із життя і страдницької долі поета. На сцені Т. Шевченко і його Доля ведуть діалог, в якому звучать слова із поезій Т. Шевченка, в яких поет виразив свої думи, свої мрії про свою долю, про долю народу, про долю України. Поет в задумі, в зажурі, але сповнений віри у майбуття…
     Одні за одними змінюються ведучі, які читають невмирущі поезії Кобзаря. Лунає віще слово пророка, линуть пісні на слова Шевченка у виконанні аматорських колективів БК. В тематичному вечорі «Свіча, запалена від серця» взяли участь члени зразкового дитячого драматичного колективу (кер. І. Сорочинська), сімейний дует у складі Ярини та Галини Квасній, фольклорний жіночий ансамбль «Горлиця» (кер. М. Чуйко), ансамбль Союзу українок, жіноче тріо у складі Іванни Сорочинської, Мар’яни Петраш, Галини Бибик (кер. І. Сорочинська) та чоловіче тріо у складі Миколи Чуйка, Ярослава Глушка, Романа Коновалова (кер. Я. Глушко).
     На завершення учасники концерту виконали «Заповіт», який підхопили глядачі.
     У вестибюлі БК культосвітні працівники підготували тематичну виставку вишивок, де було представлено чудові портрети Т. Шевченка, ікони, рушники. Слід відзначити вишивальниць Анну Шотт, Тетяну Стець, роботи яких заслуговують найвищої оцінки.
      Впродовж минулого тижня звучало Шевченкове слово у Залуквянські ЗОШ. Заходи ретельно сплановано на тиждень методичним об’єднанням вчителів української мови та літератури, осередком «Молодої просвіти» (кер. Л.Майструк). Проведено тематичну лінійку, конкурс читців, конкурс на кращу ілюстрацію до творів Шевченка, літературні читання із старшокласниками.
     Літературно-музичну композицію підготували і провели учні 9 класу (учитель Л.Юськевич).
     Михайло Залецький,
     сільський голова с. Залуква.
     
      Вже стало доброю традицією відзначати видатні дати українських письменників працівниками Залуквянської бібліотеки-філіалу з учнями Залуквянської ЗОШ.
     14 березня бібліотекар М. Барановська провела дитячий ранок «Великий син великого народу» спільно з учнями 3 класу (учитель Ольга Рарик). Діти ознайомились з книжковою виставкою «Завжди живий у пам’яті народній!».
     Діти в прозі і віршах, цитуючи поета, оспівували чудовий край великої краси, де народився Тарас – великий поет, пророк.
     Гість свята учениця 1-го класу Галицької гімназії Ярина Квасній виконала акапельно пісні «Зоре моя вечірняя» та «Вітер в гаї не гуляє».
     Марія Барановська
     
     Крилос. 11 березня в Будинку культури відбувся тематичний вечір «Уклін тобі, Тарасе».
     Перед присутніми з вступним словом виступила сільський голова Марія Духович, яка розповіла про життя і творчість великого поета, славного сина України, невмирущого Кобзаря.
     Присутні в залі переглянули театралізоване дійство, яке для них підготували учасники аматорських колективів: хор «Воскресіння» (кер. і. Бліца), фольклорний гурт «Крилоський оберіг» (кер. Г.Сорочинська), шкільний хор (кер. О. Габурак). Уривки із поеми Т. Г. Шевченка прочитав Богдан Бацвін. Не залишив нікого байдужим виступи Наталії Мельничук, Дмитра Духовича і Катерини Маланій, які зіграли уривок із поеми Т. Шевченка «Наймичка».
     На завершення тематичного вечора глядачі і учасники художньої самодіяльності виконали «Заповіт» Т. Г. Шевченка.
     Василь Габурак,
     директор Будинку культури с. Крилос
     
     Межигірці. 12 березня з нагоди 198-ї річниці від дня народження Т. Шевченка бібліотекою с. Межигірці спільно із школою проведено літературно-музичну композицію «Слався, Тарасе великий».
     В концертній програмі взяли участь учні 6, 8 та 9 класів, жителька села Марія Вирста, завідувач клубом Ігор Кучма, вчитель української мови Марія Данилюк. Учні читали вірші Т. Шевченка, звучали пісні у виконанні дитячого ансамблю, дуету у складі бібліотекаря Галини Зіньковської та вчителя Віри Леочко.
     Присутні мали можливість ознайомитись з книжковою виставкою «Великий пророк України».
     Галина Зіньковська,
     бібліотекар с. Межигірці
     
     Німшин. В Народному домі відбувся урочистий вечір, присвячений 198-й річниці від дня народження Т. Шевченка. Учитель української мови та літератури Марія Кицька розповіла про життєвий та творчий шлях Кобзаря.
     Зі сцени лунали пісні та слова Т.Шевченка у виконанні учнів 6, 8 класів. Вікторія Білоус, Анастасія Білоус (уч. 3 кл.) заспівали пісню «Поклін тобі, Тарасе!». Пісні «Це моя Україна», «Україна» майстерно виконала Іванна Костів. Пісня «Така її доля» прозвучала у виконанні Марії Кицьки та Романії Дубельовської. Глядачі мали можливість ознайомитися з тематичною книжковою виставкою «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття». Сільський голова с. Демешківці Зеновій Цибух подякував учасникам за змістовний концерт і побажав творчих доробків у майбутньому.
     Лідія Шекета
     
     Дем’янів
      Тематичний вечір «Слався, Тарасе великий» відбувся 10 березня в Будинку культури. Ведучі свята М. Андрушків та Д. Кропельницька повели глядачів стежками життя поета-пророка. Поетичний віночок слави Кобзарю виконали читці С.Федорів, І. Гуменюк, Ю. Наритник, А. Романович, Д. Кравчишин.
     Інсценізації до творів поета виконали Г. Сторощук, Р. Охріменко, О. Атаманюк, І. Гуменюк, А.Іваник та С. Николайко.
     Уривки з творів «Лілея», «Катерина», «Причинна» прочитали С. Колодійчук, Д. Кропельницька, К. Дяченко.
     Пісні на слова Т. Шевченка подарував глядачам ансамбль «Зоряне сяйво» (кер. І. Казіцька), солістка І. Остапів, дует у складі І. Казіцької та С. Николайко. У концерті взяли участь танцювальний колектив «Фламінго» та духовий оркестр (кер. С. Николайко).
      Дитячий ранок у «У майбуття із наймолодшими іде пророк зорі» відбувся у Дем’янівській загальноосвітній школі. Учні школи читали вірші, співали пісні на слова Т. Шевченка.
     К.Дяченко,
     завідуюча бібліотекою
     
     Бовшів. Ми щиро захоплюємось творчістю Кобзаря, його високим образом, моральною чистотою, почуттям національної справедливості, відданістю праці і свободі. Шевченко сьогодні -це не тільки те, що ми читаємо, вчимо, але й те , чим живемо. У ньому ми черпаємо свої сили і надії.
     Доброю традицією стало відзначати Шевченківські дні в с.Бовшів. В школі проведено літературно-музичну подорож «Шляхи Тараса», а в Будинку культури – літературно-музичний вечір «Провісник долі України». У виконанні учнів та молоді села звучали пісні та твори Кобзаря. З вступним словом виступила зав. бібліотекою О.Крук.
     «Розриту могилу» прочитала Л.Горбачевська, «Причинна» прозвучала у виконанні Р. Мацьків , «Лілея» – Т. Сегінович. Інсценізації до творів Т.Шевченка виконали Ю. Жарський, Ю. Бартків, В.Паук, А. Галич, В. Николин, а пісні – Д. Горбачевський, Р. Мацьків, учні і молодь села. У святі взяв участь танцювальний гурток (кер. Н.Туз).
     До пам’ятника Шевченка покладено квіти, запалено свічку пам’яті. В церкві відправлено панахиду.
     Ганна Очкур,
     голова Бовшівської сільської ради
     
     Курів. В сільському клубі вшанували Т.Шевченка. У виконанні церковного хору та ансамблю «Оберіг» (кер. М. Сірко) пролунало багато пісень. Інсценізацію уривків п’єси про дитячі роки Тараса виконали учні старших класів Наталя Атаманюк, Андрій Сірко, Вадим Цимбалістий, Тетяна Сірко.
     Другу частину концерту було присвячено жінкам, яким дитячий ансамбль (кер. зав.клубом с. Курів О. Бочковська) подарував пісні. «Поему про маму» прочитала Т. Багира. Глядачі тепло привітали найменшу учасницю Вероніку Лесів за її перший віршик «Рідна матуся».
     Концерт закінчився величними акордами «Заповіту» та «Через поле України ішла Божа мати». Сільський голова Л. Крупа подякувала аматорам сцени за прекрасний вечір.
     Ольга Бочковська,
     завідуюча клубом с. Курів
     
     Темирівці. «Іду з дитинства до Тараса». Під такою назвою 10 березня в клубі с. Темирівці відбувся концерт, присвячений Т. Шевченку.
     Пісні «Думи мої, думи мої», «Реве та стогне Дніпр широкий», «За байраком байрак», «Спи, Тарасе, батьку рідний», «Заповіт» виконав фольклорний колектив. Учасники драматичного гуртка Інна Коваленко, Ганна Філь, Андріана Лесів, Вікторія Брецко, Тетяна Миронишин інсценізували «Тополю».
     11 березня аматори сцени виступили перед мешканцями села Ганнівці.
     Ганна Круковська,
     завідуюча клубом с. Темирівці
     
     Вікторів. Святкування 198-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря розпочали священики УПЦ і УГКЦ разом із громадою села – панахидою біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Далі святкування продовжилося в Будинку культури, де учасниками художньої самодіяльності провели тематичний вечір «Кобзарева слава – слава України!». На вечорі звучали поезії Шевченка, пісні та вірші про Шевченка, про Україну, про Бога.
     Ольга Шевадуцька,
     директор БК с. Вікторів
     
     Острів. 10 березня у сільському клубі відбулося свято, приурочене 198-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка, активну участь у проведенні якого взяли учасники дитячого драматичного гуртка. Володимир Вінтоняк чудово виконав роль Тарасика, а Людмила Мисів – Оксанки. Долучились до свята й учасники гуртка художнього читання, які прочитали твори Т.Г. Шевченка.
     З вступним словом виступила завідуюча бібліотекою Марія Пшик. Свято підготувала та організувала завідуюча клубом Оксана Мисів.
     Сільський голова Богдан Шидловський подякував всім учасникам художньої самодіяльності за концерт.
     З такою ж програмою аматори сцени с. Острів виступили з обмінним концертом в с. Ганнівці.
     
     ВИГІВКА. Усний журнал «Шевченкове слово в віках не старіє» проведено для учнів Вигівської школи бібліотекарем бібліотеки-філіалу Таїсою Шемелько. Діти були активними учасниками свята, читали вірші Кобзаря. До свята вони готувалися заздалегідь, малювали ілюстрації до творів Т.Шевченка, які демонстрували під час усного журналу. В проведенні заходу взяли участь учителі Галина Біланів, Люба Кружалко. Також з дітьми було проведено літературну вікторину і дидактичні ігри за творчістю Шевченка.
     Марія Федорів
     
     НОВІ СКОМОРОХИ. Літературно-музичний вечір «Доля жіноча», приурочений 198-ій річниці від дня народження Т. Г. Шевченка, проведено в БК.
     У залі було оформлено книжкову виставку «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття», яку організувала бібліотекар Н.М. Белей. На вечорі звучали пісні на слова Т.Шевченка у виконанні учасників художньої самодіяльності під керівництвом В.Е. Вальошки. Зачарував всіх виступ молодого баяніста В. Сладкевича піснею «Ніч яка місячна…».
     Ведуча М. Якубчак зі святом Весни привітала присутніх в залі жінок. Діти подарували пісні і теплі вітання матерям, бабусям. До привітального слова долучилась депутат районної ради О. М. Грушецька.
     М. Белей,
     завідуюча клубом с. Нові Скоморохи
     
     ТУСТАНЬ. «Поклін тобі, Тарасе». Під такою назвою 11 березня відбувся тематичний концерт у с. Тустань, в якому взяли участь чоловічий квартет Будинку культури с. Тустань (кер. М. Чуйко) та фольклорний жіночий ансамбль «Намисто» клубу с. Медуха (кер. Г. Костишак). Пісні на слова Т.Шевченка « Гомоніла Україна», «Сховалось сонце за горою», «Зоре моя вечірняя» виконав чоловічий квартет. До участі в концерті залучено дітей та молодь села. Роль молодого Шевченка виконав голова молодіжної ради с. Медуха Я. Лазаришин. Н. Данова та Р. Костишак читали вірші поета, поему «Утоплена» – А. Ярицька. У виконанні жіночого ансамблю «Намисто» с. Медуха прозвучали пісні «Думи мої, думи», «По діброві вітер виє», «Поклін тобі, Тарасе». Об’єднавши таланти двох сіл, культосвітні працівники інсценізували уривок з «Українських вечорниць». На завершення концерту прозвучав «Заповіт». Зі словами подяки за проведений спільний концерт виступив директор БК С. Тустань Б.  Кернякевич.
     
     


 Опубліковано в номері №11 (1698) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

міша:
15.12.2012 15:42:10

дермо


Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 9 + 5 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


..

 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net