на сайті  
   
 
Понеділок, 25 травня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Діяльність влади впродовж тижня
23.03.2012 | Переглядів: 1384
Рейтинг

     15 березня заступник голови районної ради Михайло Мах, депутат обласної ради Зіновій Береговський провели виїзний прийом громадян в селах Дубівці, Тустань, Демешківці.
     18 березня голова районної ради Петро Стрембіцький, заступник голови районної ради Михайло Мах, керуючий справами Тарас Іванців провели виїзний прийом громадян з особистих питань в Деліївській, Кінчаківській, Тумирській сільських радах. На прийомі було близько 150 чоловік.
     19 березня голова районної ради П.Стремібцький, заступник голови районної ради М.Мах взяли участь у нараді щодо будівництва Галицької районної центральної лікарні, яку провів голова РДА Г.Івасишин.
     19 березня заступник голови районної ради М.Мах провів нараду із працівниками виконавчого апарату районної ради.
     20 березня Відбулося засідання постійної комісії законності, правопорядку та захисту прав людини (голова М.Гойсан), на якому розглядалося питання про роботу служби у справах дітей РДА щодо попередження злочинності, запобіганню дитячої бездоглядності та забезпечення прав дітей в районі; про роботу Галицького РЦСССДМ щодо попередження підліткової злочинності в районі.
     Відбулося спільне засідання постійних комісій розвитку села та аграрної політики, з питань використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин (голови В.Салига, М.Торб’як), на якому розглядали питання: про погодження списання основних меліоративних фондів; про затвердження «Програми боротьби із борщівником Сосновського на 2012 рік по Галицькому району» та “Про зміну меж населених пунктів с.Комарів та с.Сокіл”.
     22 березня голова районної ради П.Стрембіцький та заступник голови районної ради М.Мах взяли участь у виїзному тематичному семінарі із головами, секретарями, бухгалтерами місцевих рад, працівниками виконавчого апарату районної ради, начальниками відділів, управлінь РДА на тему «Запобігання та протидія корупції в органах місцевого самоврядування». Семінар провели Бойчук Л.В. – заступник директора ІФОЦППК, Андрусяк М.М. – в.о. заступник начальника управління державної служби Головного управління державної служби України у Івано-Франківській області та Луцишин В.В. – викладач центру.
     
     

     Питанню створення в області  Дністровського інженерно-екологічного навчально-науково-виробничого полігону для розробки протипаводкових заходів та підвищення екологічної безпеки на території області була присвячена нарада, яка відбулася 16 березня 2012 року в с.Маріямпіль. Полігон охопить територію долини Дністра в межах Галицького і Тисменицького районів з центром у селі Маріямполі. Участь у нараді взяли перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, голови районної державної адміністрації та районної ради Григорій Івасишин та Петро Стембіцький, ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Євстахій Крижанівський, науковці, представники ЗМІ.
     Робочий тиждень голова райдержадміністрації Григорій Івасишин розпочав з наради з заступниками та прийому громадян з особистих питань. Питання, з якими люди прийшли до голови адміністрації, стосувалися вирішення земельного питання та виділення матеріальної допомоги.
     Цього ж дні голова провів ряд виїзних нарад: у с.Жалибори - по питанню соціально-екомічного розвитку села,  у смт. Більшівці - по   будівництву спортзалу у Більшівцівській ЗОШ І-ІІІ ст. та нараду по будівництву  хірургічного корпусу  Галицької ЦРЛ.
     20 березня під головуванням голови райдержадміністрації Григорія Івасишина за участю першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Бродовича, начальників управлінь проведено нараду, на якій обговорено  питання надходжень до бюджету та ПФУ в районі за І квартал та збільшення реалізації промислової продукції в районі.
     20 березня 2012 року відбулося засідання обласної координаційної ради проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду –ІІ»   (Проект МРГ –ІІ), в якому взяли участь голова райдержадміністрації Григорій Івасишин , голова районної ради Петро Стрембіцький та координатор районного ресурсного центру громад Зоряна Орловська. Голова райдержадміністрації Григорій Івасишин доповів  про хід реалізації  Проекту МРГ-ІІ у Галицькому районі, а саме: проекти водопостачання в селах Комарів та Маріямпіль та енергозбереження в селах Бовшів та Блюдники.  
     На сьогоднішній день об’єднані громади сіл Бовшів та Блюдники отримали фінансування перших траншів від ПРОООН/ЄС і співфінансування від райдержадміністрації та районної ради та розпочали впровадження своїх мікропроектів.  
     Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ірини Чернеги проведено засідання комісії з питань захисту прав дітей та робочої групи щодо написання книги «Славетні галичани». Учасники робочої групи ознайомилися з матеріалами про відомих земляків, які зібрали працівники бібліотечних закладів району.  З квітня до процесу збору матеріалів будуть залучені представники загальноосвітніх шкіл. На даний час складено список відомих осіб, біографії яких буде висвітлено у виданні – їх близько 400.
     21 березня  голова райдержадміністрації Григорій Івасишин спільно  з першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Бродовичем провів нараду з начальниками відділів та управлінь, на якій обговорено питання сплати за енергоносії та наголошено на необхідності економії енергоносіїв в бюджетній сфері.
     Питання розмежування населених пунктів розглянуто на нараді, яку провів заступник голови райдержадміністрації Богдан Мазурик.
     Голова райдержадміністрації Григорій Івасишин взяв участь у засіданні консультативної ради з питань місцевого самоврядування.
     Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Бродович здійснив об’їзд м.Галича з метою вивчення стану благоустрою та роботи ЖКП у районному центрі.
     22 березня за участю голови райдержадміністрації Григорія Івасишина, голови районної ради Петра Стрембіцького, заступника голови райдержадміністрації Ірини Чернеги, міського голови м.Галича  Ореста Трачика та головного редактора газети «Галицьке слово» Володимира Теслюка  відбулася нарада по питанню погашення  районною газетою заборгованості перед друкарнею ТзОВ «МістоНВ».
     
     


 Опубліковано в номері №12 (1699) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 3 + 2 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net