на сайті  
   
 
Понеділок, 27 січня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Валентин Наливайченко: «За нас говоритимуть наші справи»
12.06.2010 | Переглядів: 3760
Рейтинг

     Валентин Наливайченко В Україні часто можна почути: на зміну політичним старожилам має прийти молода, але та, що «понюхала пороху», генерація політиків – зі свіжим поглядом на справи, з новими більш ефективними рецептами оздоровлення країни. В числі таких називають колишнього голову Служби безпеки України, філолога за освітою Валентина Наливайченка. Недавно він започаткував Громадську ініціативу «Оновлення країни» і чинить за принципом – діяти, а не чекати. Даний громадський рух можна розглядати, як прообраз майбутньої партії.
     Днями стало відомо, що наступного тижня Валентин Наливайченко відвідає Івано-Франквськ. В обласному центрі він проведе зустріч з активом Громадської ініціативи «Оновлення країни», дасть прес-конференцію для місцевих засобів масової інформації, відвідає громадську організацію «Школа лідерів», а також планує  підписати угоди про співпрацю з громадськими організаціями Прикарпаття.
     Пропонуємо увазі читачів перше програмне інтерв’ю В.Наливайченка, яке він нещодавно дав тижневику «Кореспондент».
     Для довідки: Валентин Наливайченко народився 8 червня 1966 року в м.Запоріжжя. Закінчив з відзнакою Київський національний університет імені Тараса Шевченка, за фахом – викладач та референт-перекладач з англійської мови. Вільно володіє англійською та фінською мовами.
     1994-1997 – секретар Посольства України у Фінляндії, за сумісництвом у Данії та Норвегії. 1998 – 1-й секретар, в. о. завідувача відділу консульського забезпечення інтересів фізичних і юридичних осіб. 2000-2001 – радник, в. о. завідувача відділу аналізу і планування, т. в. о. заступника начальника Консульського управління, 2001 – заступник начальника Консульського управління Департаменту консульської служби МЗС України. 2001–2003 – Генеральний консул Посольства України у США. 2003-2004 – директор Департаменту консульської служби МЗС України. 2004-2005 – заступник Міністра закордонних справ України. 2005-2006 – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Білорусь. 2006 – перший заступник голови СБУ – керівник Антитерористичного центру при СБУ. З 2006 року в. о., а з 2009 до березня 2010 року – голова Служби безпеки України.
     Одружений, виховує доньку.

     – Навіщо Громадська ініціатива ОК?
     Спільно ми створили громадську ініціативу «Оновлення країни». Це понадпартійний, не вождистський проект.
     Переконаний, що розпочинати потрібно з оновлення політичної системи. Україна потребує не нових партій, а нової політики, політики   в інтересах народу, у якій головну роль будуть грати громадяни.
      – Чим Ваша ініціатива відрізнятиметься від вже існуючих рухів?
     – Перший наш постулат – слухати людей і вчитися у людей, а відтак складати народну програму оновлення країни. І її ми будемо складати не в Києві, а після того, як об’їдемо країну.
     Ми вже маємо партнерів в багатьох містах. В Дніпропетровську, наприклад, це Громадський актив Дніпропетровська, ініціативи Львова, Севастополя, Чернігова... Ми щодня і по всіх містах  зустрічатимемось з фахівцями, які стануть основою руху. Наш підхід: спочатку – люди, їх потреби, їх програма.
     На основі потреб конкретних регіонів, місцевих програм – якість питної води в конкретному населеному пункті, якість і доступність освіти в конкретному місті, якість охорони здоров’я в конкретній лікарні – буде сформовано загальнонаціональну програму.
     Люди побачать не малозрозумілі партійні гасла, а конкретні пропозиції з модернізації інфраструктури, покращення якості життя.
      – Які ближчі цілі переслідує Ваш проект?
     – Я вже сказав, по-перше, скласти чітку програму оновлення країни та кожного регіону,  по-друге, це участь у місцевих виборах . Зміни слід почати знизу – від наших міст та сіл. Надзвичайно важливо, щоб на місцевому рівні до влади прийшли ефективні, професійні і незаплямовані громадяни.
      – Кого Ви бачите своїми соратниками у цьому проекті?
     – Формування команди у нас публічне і виглядає наступним чином – їдемо в регіон, бачимо там активні громадські ініціативи і пропонуємо їм співпрацю. Не призначаємо когось, а беремо під свою «парасолю» вже існуючих активістів. Критерії відбору у нас прості – людина повинна бути фахівцем у своїй справі та українським патріотом.
      – Ви взяли когось з СБУ в команду?
     – Ні. Нікого з військовослужбовців я не забирав. Я, до речі, сам очолював Службу безпеки України, не маючи військового звання.
     – А когось з політиків Ви би запросили в свою команду?
     – Ні, особливо, якщо говорити про парламентаріїв. В людей до них багато претензій.
     – Створення громадсько-політичного проекту вимагає хоча б мінімального фінансування. Яким чином Ви плануєте вирішити цю проблему?
     – Основою будь-якої справжньої громадянської ініціативи є самофінансування. Люди готові давати свої гроші на громадські цілі, якщо вони бачать в тому свій інтерес та конкретний результат. Тому ми створюємо громадський фонд. Просити грошей у великих бізнесменів не будемо. Місцева громада сама буде вирішувати, у який спосіб будуть фінансуватися її починання. Наша ініціатива досить економна – нам же не треба витрачатися як політичним партіям на дорогу рекламу. За нас говоритимуть наші справи.
     
     


 Опубліковано в номері №25 (1603) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Володимир:
13.06.2010 13:30:47

Нарешті відбувається зміна політичних еліт.

ШДГ:
11.05.2011 17:28:53

ОТТЛЮИИРЛИРИРИЛБ


Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 5 + 1 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


..

 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net