на сайті  
   
 
Неділя, 12 липня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...“НАШ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПОРТФЕЛЬ ОБ’ЄМНИЙ,
26.10.2012 | Переглядів: 2237
Рейтинг

     але ми б хотіли надати перевагу внутрішньому українському інвестору”, – зізнається читачам газети голова Галицької районної державної адміністрації Григорій ІВАСИШИН. На запитання: чому, Григорій Михайлович вагомо наводить аргументи: „Ніхто нікуди в офшорні зони не піде, гроші не вивезе. А, по-друге, хіба галичани забули про вислів 30-х років минулого століття: “Свій до свого по своє”? То ж давайте один одному допомагати”. Резонно.

     – Григорію Михайловичу, що вважаєте досягненням, а що недопрацюванням?
     – Давайте ми звернемося до цифр. Напевно, найголовніше: ми забезпечили населення продовольчим зерном. Виробництво молока в районі збільшилося на 528 тонн і складає 1702 тонни. Будівельні підприємства виконали монтажні, капітальні та поточні ремонти на суму 14 727 тисяч гривень, що на 10 відсотків більше, як в минулому році. Зріс обсяг роздрібного товарообороту, він склав майже 108 мільйонів гривень. Це ніби скупі цифри, але за ними – благополуччя жителів району.
     – До речі, які надходження до районного бюджету?
     – Скажімо, деякі підприємства змінили місце знаходження і сплачують податки в інших районах. А до тих, хто вперто не хоче платити податки, застосовуємо штрафні санкції. Результати очевидні. За 9 місяців цього року поступлення до зведеного бюджету становили 182282,8 тисяч гривень, що на 28226,4 гривень більше запланованого. Такий самий ріст є у надходженнях до місцевого бюджету – 198453,3 тисячі гривень, а власні надходження – 90603,2 тисячі гривень, або 105,8 відсотків до уточненого плану.
     – Тут не можна, очевидно, обійтися без малого і середнього бізнесу?
     – Це теж вагомий внесок у бюджет. Сума внесених платежів до бюджету від діяльності малого підприємництва склала 13179,4 тисячі гривень. Якщо на території села, селища зареєстровані малі підприємства, заклади торгівлі, то в бюджет цих населених пунктів надходять кошти. Чим більше підприємств у селі, тим більше платників податків. І не буде боліти голова у сільського голови, як залатати дірки у бюджеті сільської ради.
     – Хотілося б поговорити з Вами на тему інвестицій. В принципі, наш район не пасе задніх в цьому плані. Одна „Даноша” чого вартує.
     – Так, „Даноша” – наш пріоритет, наш меседж. Але в нашому інвестиційному портфелі є безліч пропозицій. І не тільки пропозицій, але й валюти. За 6 місяців цього року в економіку району надійшло 1762 тисячі доларів, що у 2,5 рази більше, ніж за минулий рік. Хто в нас основний інвестор? Данія, Кіпр, Німеччина, Польща. Список можна продовжити. Майже вся Європа хоче до нас. Але, на нашу думку, кращим інвестором мав би бути наш, український, інвестор. Чому? – Запитаєте ви. Бо в офшори гроші не вивезе. І не... А давайте згадаємо Галичину 30-х років минулого століття... “Свій до свого по своє”... Може, відродимо цей почин?
     – Григорію Михайловичу, інвестиції – це добре, але чи є порозуміння між інвесторами і жителями сіл?
     – Для того ми є влада, яка б контролювала не тільки гроші, а й дотримання інвесторами своїх зобов’язань. В першу чергу ми вимагаємо від інвестора дотримання всіх вимог законодавства України та дотримання всіх санітарних, екологічних, нормативних вимог Євросоюзу. Ви прийшли до нас – поводьтеся, як у себе, як у Європі. Ті ж самі вимоги ми висуваємо до українських інвесторів.
     – Одна з можливостей внутрішнього інвестування – розвиток туризму, чи не так?
     – Туризм – це пріоритет нашого району. Історичний, екологічний, героїчний, духовний... Серед останніх повідомлень, які стосуються нашого району: жіночу виправну колонію з Маріямполя буде перенесено на Коломийщину. Голова обласної держадміністрації Михайло Вишиванюк зазначив: “...Не гоже бути тюрмі в святому місці”. В Маріямполі в минулому році заклали Біблійний сад, тут створюють Марійський духовний центр родини. Але Маріямпіль – це і Дністер. Зрештою, і інші наддністрянські села можуть бути туристичною Меккою. Та про них більше чути у час повеней та паводків. Нам слід разом дбати і про берегоукріплення, і про охорону навколишнього середовища.
     – Григорію Михайловичу, незабаром вибори. Подекуди, чого гріха таїти, передвиборна агітація проходить не зовсім цивілізовано: застосовується чорний піар, кандидати в депутати обливають один одного брудом...
     – Я представник влади. Моє завдання, щоб на кожній дільниці був порядок, передвиборна агітація і вибори проходили чесно, толерантно, без ексцесів, відповідали законодавству. Люди виберуть того, хто їм до душі. Кого виберуть, з тим будуть жити і працювати.
     – Якого б депутата до Верховної Ради Ви хотіли б мати?
     – Я не можу втручатися у виборчий процес, але я б хотів, щоб депутатом Верховної Ради був наш чоловік, патріот, націоналіст у хорошому розумінні слова. А ще я хочу, щоб він був лобістом у парламенті, щоб відстоював інтереси нашого Галицького краю. Щоб я його не шукав по Верховній Раді, а щоб він сам до мене прийшов та запропонував допомогу. І не важливо, чи це допомога у прокладенні дороги, чи у лікуванні конкретної людини. А головним для нас усіх є те, щоб ми не були байдужими, прийшли на виборчі дільниці і віддали свої голоси. За кого – вибір кожного.

Розмову провів
     Іван ДОБОШ

     Тільки факти
     
     На жовтень-грудень 2012-2013року державна адміністрація планує:
     • Будівництво третьої черги Галицької центральної районної лікарні. Довгобуд, першу чергу якого здано в експлуатацію в 2004 році. Заплановано до кінця 2012 року здати в експлуатацію ІІ чергу будівництва та в 2013 році розпочати будівництво ІІІ черги. Кошторисна вартість – 26,3 млн грн.
     • Пуск газу в селі Темир.
     • Продовження будівництва клубу в с. Сокіл методом «народної будови».
     • Завершення ремонту сільської лікарської амбулаторії в с. Комарів, реконструкція фельдшерсько-акушерського пункту в сільську лікарську амбулаторію в с. Бовшів.
     • Ремонт, реконструкція народних домів у селах Кінчаки, Насташине, Тустань.
     • Здача в експлуатацію до кінця 2012 року підвідного газопроводу в с.Маріямпіль.
     • Будівництво водопроводу в м. Галич (Галич-Заріка), с. Залуква.
     • Будівництво очисних споруд та каналізаційних мереж в смт. Більшівці, м. Галич (Галич-Заріка), с. Залуква, с. Задністрянське.
     • Реконструкція роздягалень на стадіонах в смт. Більшівці, с. Дубівці, с.Комарів.
     • Ввід в експлуатацію після будівництва артезіанських свердловин і підвідного водопроводу в с. Комарів.
     • Ремонт доріг між населеними пунктами району.
     • Будівництво та введення в експлуатацію тваринницького комплексу в с. Делієве (інвестиційний проект ТзОВ «Даноша»).
     • Будівництво та введення в експлуатацію сміттєсортувальної лінії в м. Бурштин. 


 Опубліковано в номері №43 (1730) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 3 + 1 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net