на сайті  
   
 
Неділя, 12 липня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...«Все, що не робиться, робиться на краще»
25.01.2013 | Переглядів: 2060
Рейтинг

     25 грудня 2012 року ТРК «РАІ» відзначила свій 20-літній ювілей. Цей день став також ювілейним і для програмного редактора телекомпанії Інни Федунків, яка працює тут з часу її становлення. За багаторічну сумлінну працю, професійну майстерність та з нагоди 20-літнього ювілею Інна Федунків нагороджена грамотою Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення. Життєве кредо пані Інни – «Все, що не робиться, робиться на краще». Тож сьогодні ми познайомимося трохи ближче з людиною, яку бачимо на наших телеекранах, яка дарує глядачам теплу посмішку і щирі побажання.
     
     – Пані Інно, нещодавно Ви одержали нагороду за свою працю. Коли Ви прийшли на телеканал, з чого все почалось?
     – А почалося все ще в далекому 1992 році, коли Молодіжна телевізійна студія «Енергетик» оголосила кастинг на телеведучу вітальної програми. На той час я працювала в Бурштинському енергоколеджі і мої колеги по роботі порадили мені взяти участь у кастингу. Я подумала, що не варто втрачати такого шансу, і ось вже 20 років поспіль працюю в Телерадіокомпанії «РАІ».
     – Хто ще брав участь у кастингу?
     – Це було вже багато років тому і я не пам’ятаю всіх прізвищ, проте одна з учасниць є моєю колегою по роботі та близькою подругою, це Олена Данилюк.
     – У Вас бездоганні мова і мовлення. Навіть на думку не спаде, що Ви народились і виросли на Східній Україні.
     – Так, я народилася на Дніпропетровщині, але навчалася в українській школі, тому з мовою у мене ніколи не було проблем. Звичайно, на початках у моїй вимові з’являлися слова російської чи, скажімо, «східняцької» мови, але я старалася розмовляти чистою українською, бо дуже хотіла працювати на телебаченні, а особливо подобатися глядачам.
     – У Вас у дитинстві була мрія...
     – Мріяла стати вчителем, співачкою, акторкою, телеведучою... Як бачите, одна з моїх мрій здійснилася, головне вірити і впевнено йти до мети.
     – Практично на Ваших очах розвивалось телебачення...
     – Так, адже я є працівником-ветераном, бо працюю від часу заснування.
     – Ви були диктором, ведучою програм, працювали над новинами, зараз займаєте посаду програмного редактора. Що все- таки Вам ближче?
     – Мені більше до душі робота диктора та телеведучої.
     – Робота займає дуже багато часу. Ваші рідні з цим, напевно, змирилися...
     – У моїй сім’ї всі на рівних правах і кожен займається своєю улюбленою справою. Ми розуміємо один одного, підтримуємо у всіх випадках.
     – Лише сміливий чоловік потерпить те, що його дружина більш відома, ніж він сам...
     – Як я вже сказала, у нас в сім’ї панує взаєморозуміння та повага один до одного.
     – Вам легко було привикати тут, на чужині, за тисячу кілометрів від дому? Тут інша ментальність, інші традиції...
     – Спочатку було навіть дуже важко, сумувала за домом, родиною, друзями. Але згодом все налагодилося. Адже була улюблена робота, знайомство з цікавими людьми, нові друзі. І тепер Бурштин є для мене другою рідною домівкою, адже половину свого життя я прожила саме тут.
     – Ніколи не мріяли повернутися додому?
     – Про повернення додому не мріяла ніколи. Адже тут створилася моя сім’я, народилися  донечки. Додому я їжджу в гості, щоб відвідати рідних мені  людей.
     – Я згадую один випадок, який трапився кілька років тому. Ви йшли додому в обідню пору, щоб подоїти корову. Тоді якось не уявлявся мені образ людини з екрана, яка ще й займається веденням домашнього господарства.
     – Попри роботу у кожного із нас є ще приватне життя. Як кажуть у народі, стараюся поєднувати приємне з корисним (усміхається). На той час ми жили з батьками чоловіка, тож доводилось допомагати в господарстві.
     – Ви отримуєте задоволення від того, що працюєте на телебаченні?
     – Безсумнівно, це моя давня дитяча мрія, яка втілилася в життя. Я щаслива, бо не помилилася з вибором професії саме на телебаченні. Адже отримую задоволення від роботи, маю гарних колег.
     – З чим Ви ніколи не погодитесь?
     – Не можу бути категоричною ні в чому, тому слово «ніколи» стараюся не вживати, а жити за своїм життєвим кредо: «Все, що не робиться, робиться на краще!»
     – Вам ближче характер, образ покірної жінки чи войовничої?
     – Я б сказала, що в мені гармонійно поєднані покірна та войовнича жінка.
     – Як реагуєте на критику?
     – Реагую спокійно, адже люди краще бачать мої негативні сторони. Я слухаю всіх, але прислухаюся до тих людей, чия думка є по-справжньому важливою.
     – Пані Інно, я дякую Вам за розмову. Всіх благ Вам та успіхів у творчій діяльності.
     
     

Розмову записала Любов Галько


 Опубліковано в номері №04 (1743) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 1 + 9 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net