на сайті  
   
 
Четвер, 25 лютого 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Служба творити добро
01.03.2013 | Переглядів: 1091
Рейтинг

     Більше 20 тисяч жителів району – люди похилого віку. Добре, коли вони мають дітей і онуків, які про них дбають. А якщо зустрічають старість у холодній хаті, коли нема з ким перемовитися, нема сили, щоб приготувати собі обід?
     Саме для того, щоб обігріти самотню старість, і діє в районі Галицький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Більшість підопічних територіального центру своїм життям, важкою працею заслужили, щоб осінь їх життя була теплою. Тож якщо доля позбавила когось із наших краян можливості зустріти старість у затишку родинного тепла, то працівники територіального центру прагнуть оточити їх теплом державної турботи .
     Нині в структурі територіального центру працюють відділення: соціальної допомоги вдома (завідуюча  Галина Станчевська), організації надання адресної та грошової допомоги (завідуюча  Оксана Довбуш), соціально-побутової адаптації (завідуюча Лілія Гіфес), стаціонарне відділення (для постійного проживання) в смт Більшівці (завідуюча Галина Цівінська).
     Із відділення соціальної допомоги вдома в 1992 році розпочалась історія територіального центру.
     Сьогодні 52 соціальних робітники обслуговують 534 самотніх пенсіонерів, які потребують допомоги та піклування в домашніх умовах. Двічі на тиждень вони їх відвідують і надають до 30 різних видів послуг. Відповідно до закону України «Про соціальні послуги» наші соціальні робітники невтомно дарують людям добро, турботу. Вони виконують безліч доручень своїх підопічних: закуповують продукти та ліки, готують їжу, прибирають помешкання, оформляють субсидії тощо. Робота ця вимагає щирості, людяності, душевності, витримки, адже до кожної людини треба знайти особливий підхід, зрозуміти її психологію,  характер, до речі, не завжди легкий.
     Слова подяки за свою чуйність, добре серце заслуговують  від своїх підопічних всі наші соціальні робітники. Колектив працівників територіального центру стабільний, більшість працівників працюють у сфері соціального захисту понад 10 років.
     В травні 2012 року запроваджено мультидисциплінарний підхід з надання соціальних послуг з метою надання комплексу соціальних послуг залежно від індивідуальних потреб,  в результаті    якого 140 осіб з IV- V групою рухової активності отримали 882 різних видів послуг (соціально-медичні, психологічні, оформлення документів, транспортні та ін.)
     При територіальному центрі в м.Галичі діє пункт видачі гарячих обідів та продуктових наборів, де щоденно 30 малозабезпечених громадян отримують безкоштовно гарячі обіди або продуктові набори.  Протягом 2012 року надано гарячих обідів та продуктових наборів на суму  34,5 тис.грн. Ми вдячні за підтримку в  роботі цього пункту соціальним робітникам та працівникам, які надають постійно благодійну допомогу овочами, продуктими харчування та іншим. Особливі слова подяки жителю селища Більшівці Михайлу Єфтимовському, який з власної ініціативи надав матеріальну допомогу (близько тонни картоплі).
     За сприяння районної влади приміщення Більшівцівської лікарні передано під стаціонарне відділення на 50 ліжко-місць для постійного проживання самотніх громадян, осіб похилого віку та інвалідів. Колектив старається створити підопічним умови проживання, наближені до домашніх.
     На сьогоднішній день у стаціонарному відділенні проживає 40 осіб, з них 11 чоловік з обмеженими фізичними можливостями, 15 чоловік – важко хворі, прикуті до ліжка. Усі мешканці забезпечені одягом та взуттям, проживають у затишних кімнатах, разом відпочивають у великому холі.
     Організовано 4-разове харчування . Аби харчування було різноманітним і смачним, працівники відділення займаються консервацією овочів, заготівлею на зиму картоплі, моркви, цибулі, столового буряка, капусти.
     Щодня станом їх здоров’я опікуються кваліфіковані медпрацівники, умовами проживання – санітарки-доглядальниці.
     Тут разом святкують державні та релігійні свята, іменини та дні народження.
     Вартість перебування однієї особи в місяць складає більше двох тисяч гривень. Зрозуміло, що пенсії не вистачає на всі потреби, але з боку районної державної адміністрації, районної ради, громади селища Більшівці  ми не лише відчуваємо визнання нашої праці, але й маємо щорічну фінансову підтримку на розвиток соціальних програм допомоги нужденним.
     Від імені наших підопічних щиро вдячні тим, хто нам допомагає: благодійному фонду «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ»; членам спільноти «Матері  в молитві» (Л.Чернецька), обласній організації Товариство Червоного Хреста  (В.Старченко), Національному заповіднику «Давній Галич» (О.Береговський), декану Галицького деканату УГКЦ отцю-мітрату  В.Завірачу,  о. М.Рожку, приватним підприємцям району, учнівським колективам  Більшівцівської, Галицької, Кінашівської ЗОШ, які впродовж багатьох років підтримують наших підопічних матеріально і духовно, жителю смт Більшівці Михайлу Єфтимовському. Просто щирим і милосердним людям, які дають пожертви. Особливі слова подяки висловлюємо колективу редакції «Галицьке слово» за безкоштовну підписку 530 примірників газети «Галицьке слово» для наших підопічних.
     В рамках Всесвітнього дня соціальної справедливості 6 березня 2013 року в стаціонарному відділенні смт.Більшівці відбудеться «День відкритих дверей» – зустріч підопічних з головами місцевих рад, на території яких вони проживають, з метою привернення уваги до своїх потреб та влаштування самотніх людей в наше відділення. Запрошуємо всіх небайдужих людей взяти участь у проведенні «Дня відкритих дверей». Наші підопічні чекають зустрічі з Вами.

     Хай буде день майбутній за дверима
     Великим щастям, повен через край.
     Хай буде більше тих, що скажуть: «На, візьми»,
     Хай буде менше тих, хто скаже: «Дай».
     
     

Надія Бабак, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)


 Опубліковано в номері №09 (1748) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 4 + 7 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net