на сайті  
   
 
П’ятниця, 22 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Заливка першої опори обертової печі нового цементного заводу, який будується в с.Ямниця Тисменицького району на території ПАТ «Івано-Франківськцемент»
09.08.2013 | Переглядів: 2187
Рейтинг

     Одним із стратегічних напрямків розвитку ПАТ «Івано-Франківськцемент» є постійна модернізація та переоснащення виробництва за рахунок впровадження новітніх енергозберігаючих та природоохоронних технологій. Розуміючи, що подальший розвиток неможливий без радикальних змін, ще в 1998 році на ПАТ «Івано-Франківськцемент» було прийнято рішення розпочати роботу над впровадженням технології виробництва цементу так званим «сухим» способом.

     Не зважаючи на значну вартість такої реконструкції, аргументи на користь прийняття такого рішення були беззаперечними, зокрема:
     - дана технологія є найбільш сучасною і відповідає найвищому світовому рівню;
     - її застосування дозволяє значно збільшити обсяг продукції, що виробляється підприємством, з одночасним зменшенням її собівартості;
     - витрати палива на виробництво однієї тонни цементу у порівнянні із традиційною енергозатратною «мокрою» технологією зменшуються більше, ніж у два рази;
     - нова технологія дозволяє майже у 2,5 рази зменшити викиди твердих речовин в атмосферу і забезпечити відповідні показники на рівні нижчому, ніж цього вимагають не тільки українські, але і європейські норми.
     Таким чином, в 2006 році між ПАТ «Івано-Франківськцемент» та данійською інжиніринговою фірмою FLSmidth, яка є одним із провідних європейських виробників енергозберігаючого обладнання для цементної галузі, було укладено угоду про проведення першої черги модернізації цементного виробництва  на ПАТ «Івано-Франківськцемент».
     Завдяки плідній співпраці українських та данійських інженерів уже в 2008 році на ПАТ «Івано-Франківськцемент» було збудовано і введено в експлуатацію перший в Україні завод по виробництву цементу «сухим» способом.  
     Проведена реконструкція дозволила підприємству  в 2,3 рази зменшити витрати на паливо,  а за результатами 2012 року  ПАТ «Івано-Франківськцемент» вперше за весь час свого існування, виготовив 1 млн. тонн цементу.
     У квітні цього року на ПАТ «Івано-Франківськцемент» до уваги громадськості краю було представлено  Проект «Впровадження енергозберігаючих та природоохоронних технологій на технологічній лінії №2 цементного виробництва ПАТ «Івано-Франківськцемент», який є другим етапом технологічного переозброєння підприємства.
     
     Головне завдання цього
     амбітного Проекту
     Використовуючи наявну  інфраструкту допоміжних технічних виробництв,  без зупинки    діючого обладнання збудувати та  ввести  в дію  практично ще один завод – мільйонник цементу.  
     Реалізація Проекту дозволить:
     - збільшити  річний обсяг виробництва  цементу ще на 1 млн. тонн;
     - знизити собівартість виробництва цементу;
     - значно розширити асортимент так званих спеціальних цементів.
     Довідково про спеціальні цементи, які є уже нагальною вимогою  часу, але до цього часу не випускаються в Україні.
      Річ в тому, що всі параметри спеццементів (сульфатостійкого, тампонажного , цементу для будівництва доріг і т. п.)    можна забезпечити  тільки на новітній, «сухій» технології.
      Сучасні технології прокладання автошляхів все більше вимагають  дорожного цементу. Після завершення будівництва нового заводу ПАТ «Івано-Франківськцемент» зможе випускати такий цемент.
      Підприємство буде готове  виготовляти також кілька видів тампонажного  цементу, що використовується у видобувній промисловості, зокрема при видобутку  нафти і газу, а в перспективі – при розробці сланцевого газу.  
     Розпочинаючи будівництво нового заводу, ПАТ «Івано-Франківськцемент» розраховує також на розвиток інфаструктури  західноукраїнського регіону, зокрема на розширення мережі  гірськолижних курортів, спорудження  нових туристичних об’єктів , їх інфрастуктурних підрозділів , а  також на  будівництво під’їздних  шляхів , тунелів і т.п.
     Станом на сьогодні між ПАТ «Івано-Франківськцемент» та п’ятьма банківським установами повністю завершено переговори про фінансування представленого в квітні Проекту.
     Свою участь у фінансуванні будівництва нового заводу підтвердили Світовий Банк, Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, Банк Данії, Райффайзенбанк та Укрексімбанк.
     Зважаючи на складність Проекту та його значну вартість, переговори з фахівцями вищевказаних банківських установ були досить тривалими. Тому керівництвом ПАТ «Івано-Франківськцемент» ще на початку року було прийнято рішення, не чекаючи позитивного рішення банків про початок фінансування, розпочати будівництво нового заводу власними силами і за рахунок власних ресурсів.
     Завдяки цьому рішенню, станом на сьогоднішній день, будівництво не розпочинається, а уже іде високими темпами. При цьому, орієнтовний термін введення в експлуатацію нового заводу значно скоротився – третій квартал 2014 року. (Довідково, попередньо Проектом будівництва передбачався термін введення в експлуатацію – кінець 2014 року).
     
     Соціальна значимість Проекту
     1. Екологія.
     Технологія виробництва за Проектом передбачає максимальну безпеку для навколишнього середовища.
     Запланований на ПАТ «Івано-Франківськцемент» перехід з «мокрого» на «сухий» спосіб виробництва цементу передбачає встановлення 39 одиниць високо-ефективного  обладнання  очистки, що дозволить знизити питомі викиди в атмосферу твердих частинок відхідних газів  з існуючих  50 мг/м3 до 25-30 мг/м3 (слід зазначити, що безпечними, згідно нормативів Європейського Союзу, вважаються викиди, що не перевищують 30 мг/м3, а норма, прийнята в Україні, є 50 мг/м3).
     Зокрема вказані вище показники будуть досягнуті завдяки таким нововведенням:
     • Вироблений клінкер, в результаті реконструкції, буде зберігатись в закритих ємкостях-силосах.
     • Готовий цемент вивантажуватиметься  за допомогою герметичної та повністю  автоматизованої системи фірми «IBAU HAMBURG».
     • Місця перевантажень  матеріалу будуть обладнані спеціальними укриттями з їх максимальною герметичністю та  відбиранням запиленого повітря в системи аспірації, а також будуть збудовані закриті герметичні склади для сировинних матеріалів, вугілля,  клінкеру, цементу та для відділення тарування цементу.
     • Для очистки запиленого повітря застосовуватиметься  обладнання фірми FLSmidth, яке повністю відповідає найсуворішим європейським екологічним вимогам.
     2. Енергозбереження.
     • Існуюча пневмосистема транспортування цементу в силос буде замінена на механічну, що значно знизить питомі енергозатрати і навантаження на аспіраційні системи.
     • Буде впроваджено систему вторинного використання тепла, що виділяється в процесі роботи технологічного обладнання. Це тепло використовуватиметься для сушіння сировини, яка необхідна для виробництва цементу, а також для інших поточних потреб підприємства.
     3. Робочі місця.
     • В результаті реалізації проекту буде створено додатково близько 300 нових робочих місць, зокрема на дільниці видобутку  та транспортування сировини,   а також технологічного  та обслуговуючого персоналу цементного виробництва.
     • Комплексне автоматизоване управління технологічними процесами дасть змогу забезпечити максимальний рівень безпеки обслуговуючого персоналу, що суттєво покращить умови праці на підприємстві.
     4. Надходження до бюджетів всіх рівнів.
     • В результаті здійснення проекту надходження платежів до бюджетів всіх рівнів зросте орієнтовно на 101 млн грн щорічно, а середньорічні надходження в бюджет від діяльності ПАТ «Івано-Франківськцемент» збільшаться майже у два рази.
     
     

Прес-служба ПАТ «Івано-Франківськцемент»


 Опубліковано в номері №32 (1771) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 7 + 6 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net