на сайті  
   
 
Понеділок, 17 лютого 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Додаток до рішення № 56 п’ятнадцятої сесії Галицької міської ради від 30.04.2015 року
15.05.2015 | Переглядів: 586
Рейтинг

Додаток

       до рішення № 56 п’ятнадцятої сесії Галицької міської ради 

       від 30.04.2015 року

Порядок обліку громадян, які бажають отримати земельні ділянки  та  надання цих земельних ділянок для будівництва і  обслуговування житлових будинків, господарських  будівель та споруд у м. Галич .

       1.Порядок обліку громадян, які бажають отримати  земельні ділянки та їх надання для будівництва і обслуговування житлових будинків,  господарських будівель та  споруд у м. Галичі (далі Порядок) розроблений з урахуванням вимог Земельного кодексу України, житлового законодавства та у зв’язку із обмеженою кількістю вільних земельних ділянок, які можуть використовуватись під індивідуальну житлову забудову на території міста.

       2.  Право  взяття на облік для отримання земельних ділянок мають:

    2.1.   громадяни,  які постійно   проживають  і  зареєстровані в м. Галичі не менше 3-х років та  забезпечені житловою площею менше 13,65 м2 на кожного члена сім’ї;

   2.2. громадяни, які  перебувають на обліку для  покращення житлових умов та отримання житла в будинках державного або громадського житлового фонду при виконкомі міської ради, на підприємствах, організаціях міста;

   2.3. громадяни, які мають право  постановки на квартирний облік для отримання житла відповідно до  житлового законодавства.

       3.  Надання громадянам України земельних ділянок для будівництва  і обслуговування житлових будинків, господарських  будівель та споруд   на території м. Галич здійснюється в   порядку черговості,  ведення якої покладається на завідувача земельним відділом міської ради   .

       4. Із зазначеної в п.2 категорії громадян в першу чергу земельні ділянки  для будівництва  і обслуговування житлових будинків, господарських будівель та  споруд  надаються громадянам, які  згідно законодавства мають право на першочергове  отримання земельних ділянок для будівництва будинку, а саме:

- учасникам бойових дій;

- учасникам, інвалідам та членам сімей загиблих ( померлих) ветеранів війни;

-  потерпілим від Чорнобильської катастрофи  І та ІІ категорії;

- учасникам ліквідації  наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І та ІІ категорії;     

         5. Громадянин, який  бажає отримати земельну ділянку для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та  споруд   подає на ім’я міського голови заяву, підписану всіма повнолітніми членами сім’ї, яка реєструється спеціалістом по роботі зі зверненнями громадян у відповідному журналі. Черговість прийому заяв  визначається  днем та номером реєстрації  поданої  відповідної заяви та всіх необхідних документів зазначених в п.6 цього Порядку.

          6. До заяви додаються наступні документи:

- довідка про склад сім’ї;

- довідка з бюро технічної інвентаризації про наявність або відсутність     

   житла у приватній  власності у заявника і всіх  членів сім’ї;

- ксерокопія документу, що підтверджує  право першочергового отримання земельної ділянки;

- довідка з місця роботи заявника та  повнолітніх членів сім’ї ;

- довідка про перебування  (або не перебування) кожного повнолітнього      члена сім’ї на квартирному обліку за місцем роботи або за місцем проживання;

- ксерокопії паспортів заявника та повнолітніх членів сім’ї, ксерокопії

  свідоцтв про народження неповнолітніх  членів сім’ї;

- при наявності приватизованого житла, ксерокопія документу про право

   власності та технічного паспорта на квартиру;

- у разі проживання в найманій квартирі договір оренди  житлового

  приміщення;

- довідка з районного  архівного відділу про надання рішенням виконкому

  або міської ради земельної ділянки заявнику та членам його сім’ї в   

  попередні   роки;

- довідка з  міського архівного відділу про передачу в приватну власність

  земельної ділянки заявнику   або членами його сім’ї  рішенням виконкому

  або міської ради в попередні роки;

- довідка  регіональної філії „ Центру  ДЗК ” про наявність або відсутність      правовстановлюючого документу на земельну ділянку.

         При поданні зазначених документів, оригінали подаються для огляду, а ксерокопії завірені секретарем міської ради додаються до заяви.

        7.  Всі довідки, зазначені  в п.6 цього Порядку на день подачі заяви  мають бути датовані не раніше за 3 місяці.

        8. Заява із документами розглядається міським головою , візується  та направляється на розгляд земельної  комісії  Галицької  міської ради.

        9. Земельна  комісія міської ради  розглядає заяву з поданими   документами  і готує свої пропозиції   щодо постановки  громадянина   на облік для одержання земельної ділянки для будівництва   і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд . 

        10. Громадянин та члени його сім’ї, які отримують земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель та споруд знімаються з квартирного обліку та з обліку,  бажаючих отримати земельні ділянки під індивідуальну житлову забудову, згідно поданої ними заяви.

        11. Земельні ділянки,  визначені для індивідуального житлового будівництва,  не надаються громадянам, які вже скористались своїм правом їх отримання та по яких проведено відчуження.  

       12. Рішення про виділення земельної ділянки для    будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  приймається міською радою і оформляється окремо від інших рішень ради.


 Опубліковано в номері №19 (1861) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 5 + 2 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


..

 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net