на сайті  
   
 
Четвер, 25 лютого 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Як політики-популісти перекрутили зміни до Конституції заради виборів 25 жовтня
11.09.2015 | Переглядів: 537
Рейтинг

     Як “Свобода”, “радикали”, “Самопоміч” та “Батьківщина” почали передвиборчу кампанію  з брехні та теракту.
     
     31 серпня вся країна з жахом спостерігала за подіями під стінами парламенту. За кілька днів потому в Жовтих Водах, Цюрупинську та Зміївці матері ховали загиблих бійців Національної  гвардії Дмитра Сластикова, Олександра Костіна та Ігоря Дербіна. 
     
     Юнаки добровільно  пішли служити в НГУ,  створену одразу після Революції  гідності,  але стали жертвами бойової  гранати не з руки окупанта, а колишнього учасника АТО, якого ввели в оману політики “Свободи”, “Радикальної партії Ляшка”, “Батьківщини” та “Самопомочі”.
     
     Коли 31 серпня зранку Верховна Рада під наглядом численних  дипломатів та закордонних  гостей ухвалювала зміни до Конституції в частині децентралізації,  згадані політики почали передвиборчу кампанію  до місцевих  рад і не встояли перед бажанням отримати додатковий мандат десь у райраді.
     
     Активіст ВО “Свобода”, боєць Ігор Гуменюк, міг  не розумітися на тонкощах  законодавства, на суті змін до Конституції, але їх точно тямили Олег Тягнибок, Ігор Швайка, Ірина Фаріон та Юрій Левченко, які мають досвід  депутатської  роботи. Вони, як ніхто, знали, що чутки про якийсь особливий статус окупованих територій Донбасу, нібито записаний у тексті Конституції, - це повна брехня. Насправді зміни до Основного Закону передбачають, що місцеве самоврядування  на Донбасі регулюється окремим законом, прийнятим ще 16 вересня 2014 року - коли Тягнибок і Фаріон були нардепами ВР.
     
     Олег Тягнибок та його соратники цинічно набрехали про зміни до Конституції, а ще гірше, що навіть після кривавої  трагедії  продовжують перекладати вину на інших. Зокрема, з їхніх слів виходить, що НГУ сама кидала собі під ноги гранати,  аби когось “дискредитувати”.
     
     Насправді бажанням пропіаритися страждають не лише політичні сили,  для яких вибори 25 жовтня - це останній шанс лишитися у великій політиці, а й, наприклад, глава Одеської  ОДА Міхаїл Саакашвілі, який, не маючи особливих  досягнень за 100 днів перебування на своєму посту, втручається у сфери, до яких  “губернатори” не мають відношення. 
     
     Так само, як ВО “Свобода”, яка не відзначилася практичними результатами, Саакашвілі не може похвалитися ніякими кроками, які б могли перетворити Одесу в потужний регіон на протиставлення Криму.
     
     Якщо говорити про основні моменти, які критикували політики-популісти в змінах до Конституції, то перше і головне - будь-якої  мови про окремий статус чи  легалізацію  бойовиків «ЛНР» - «ДНР» там немає. Більше того, чітко  зазначено, що  вибори можуть бути проведені лише після повного виводу окупантів і у відповідності до законів України.
     
     Друге, це начебто здача Україною  інтересів на догоду Кремля. Однак після голосування у першому читанні і Росія, і ватажки «ЛНР»-«ДНР» висловили думки,  що це зовсім не ті зміни, яких  вони очікували в результаті Мінських  угод. Натомість Європа і США активно  привітали кроки щодо децентралізації  та обіцяли Україні подальшу підтримку. 
     
     Поки українська влада вчергове відстоювала державні інтереси, “патріоти”, озброєні гранатою, стали своєрідним бальзамом на душу для кремлівських ідеологів, які настійливо показують нас росіянам фашистами.
     
     Третій момент, який активно використовували “свободівці” та “радикали” - це розпуск місцевих рад рішенням Президента. Зміни до Конституції передбачають лише одну можливість розпуску місцевих  рад  Президентом - це ухвалення  рішень, подібних до тих, які призвели до появи «ЛНР»-«ДНР» та анексії  Криму. Але перед цим Президент має звернутися до Конституційного суду, щоб той перевірив рішення Ради. 
     
     Окрім того, аби зміни до Конституції запрацювали, їх  треба ухвалити в цілому 300 голосами  і виключно після повного виконання Росією Мінських  угод.  До того часу парламенту треба напрацювати закони про префектів, про місцеве самоврядування та про органи виконавчої влади.
     
     Те, що українські реформи є  правильними і дієвими постійно,  відзначають наші іноземні партнери. Зокрема, 6 вересня директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард відзначила, що “українська економіка стає  сильнішою та стабільнішою, а сама Україна здивувала світ швидкістю реформ, яку продемонструвала в останні місяці”.
     
     Поки український Уряд відновлює економіку та сигналізує іноземним інвесторам,  що з нами можна працювати, політики-популісти розхитують ситуацію  всередині країни та сіють зневіру серед громадян. 
     
     Ніякі додаткові відсотки на виборах  чи скандальність привозних політиків не мають призводити до смерті в центрі столиці та непотрібного розбрату у тяжкі часи війни.

Мирослава ПОЛІЩУК


 Опубліковано в номері №36 (1878) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 5 + 5 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net