на сайті  
   
 
Середа, 3 червня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Тиждень в Україні з іронією і без...
25.12.2015 | Переглядів: 536
Рейтинг

     Нещодавно французькі журналісти цинічно розкритикували Петра Порошенка за його буцімто зухвалу промову на кліматичній конференції у Парижі. Мовляв, як він лише посмів прирівняти загибель 130-ти французів від терактів до конфлікту на сході України? Фу, який несмак! «Українців спіткала жахлива доля, але ще гірше мати президента, який йде на що завгодно, щоб отримати співчуття світу», - підлив олії у вогонь журналіст «France 24». По суті, ця ситуація продемонструвала справжнє ставлення «передових держав» до війни в Україні. Ми для них - люди «другого сорту», життя навіть тисяч яких нічого не варті, порівняно зі смертями сотні благородних французів. Київська журналістка Олександра Ковальова справедливо обурилася: то вимагати від України відмовитися від ядерних боєголовок можна було. Зобов’язуватися гарантувати нам мир і спокій, підписуючи Будапештський меморандум, можна було. А тепер, коли Росія напала на Україну і по шматку відгризає її території, усе, на що здатна Європа, - відкупитися подачками МВФ і приректи на боротьбу самотужки. «Ми живемо в світі, де переміг економічно детермінований нацизм. Принаймні у Європі - точно. І переважна більшість в цьому світі - Африка, Азія, Південна Америка і Східна Європа - це, як їх раніше називали деякі європейці, унтер-менші. Наші переживання і наш біль - не важливі. Що б нам не розповідали демократичні рильця на ВВС, - пише Олександра. - Життя унтер-меншів не мають значення у світі, де переміг нацизм. Ну і що, що на Донеччині загинуло 6000 чоловік від російського терору. Ну і що, що діти підриваються на мінах, а російські терористи розпорюють животи українцям. Це ж діти і животи українців. 130 французів котируються дорожче».
     
     Ось так. Завіса дипломатичної толерантності луснула. Однак вгодована Європа не бачить, що насправді Путін тримає її на гачку. Мілітарна активність Росії у Сирії - прекрасна нагода закріпити свою військову присутність на Близькому Сході, відкривши ще одну авіабазу. А головне - перешкодити Ірану прокласти газопровід до Європи, рятуючи «Газпром» від конкуренції та закріплюючи за ним фінансові потоки. Путін знав, що ІДІЛ завдасть удару? О, ну то давайте ми дружитимемо з ним, щоб наступного разу він нас попередив! “Кремль здійснює такий же шантаж тероризмом, як нещодавно — застосуванням ядерної зброї, а ми все ще оцінюємо нинішню, модернізовану модель російського тоталітаризму за радянськими мірками” (Дмитро Шушарін, “День”). Туреччина збила російський літак? Гм...питання: а чому він літав так низько, та ще й знаючи, що повітряний простір над Туреччиною охороняється, по суті, розуміючи, яка доля може його спіткати? А може, Росія продумала і цей крок, прагнучи продемонструвати мілітарну кастрацію НАТО? 
     
     Європа мовби осліпла й оглухла у своєму леті до економічного прогресу. Куди нам, по вуха у боргових зобов’язаннях, до її «животворного» лібералізму? «Терористи нападуть на нас знову... Ми маємо залишитися вільним, креативним та відкритим суспільством. Якщо ми закриємо вільні простори в наших містах, то це означатиме перемогу терористів», - написала французька газета «Ле Монд» після терактів у Парижі. Що ж, очевидно, біда таки геть не вчить Європу. Навіть якщо державним лідерам доведеться піти на певні імміграційні обмеження, вектор руху «толерантності та креативності» залишається незмінним. Що ж, панове, продовжуйте в тому ж дусі! Приймаєте у своє лоно всіх бажаючих: колись, мабуть, випаде нагода перевірити їх на радикальність...
     
     Кожному своє. І очевидно, що Україна воюватиме зі своїми ворогами самотужки. Позиція США надто нерішуча, щоб говорити про реальну можливість військової допомоги. Європа продовжує «запасати жирок», б’ючи поклони то біля християнських, то біля мусульманських храмів. А ми тим часом цілком припиняємо вогонь - знову в односторонньому порядку. Доки бойовики звозять до Алчевська артилерійські системи, що мають властивості гармат різних видів, наші військові, по суті, змушені підняти «білий прапор» Мінських угод, маючи право дати відсіч виключно у випадку загрози життю бійців. А все чому? Бо деякі надто премудрі європейські журналісти встигли наректи знеструмлення Криму «терактом», треба ж якось продемонструвати їм, що ми не винні, що ми за мир...
     
     А Росія за мир? Вона думає про нього, коли обстрілює наші позиції? Спалює українські книжки зі своїх бібліотек, а на деякі в судовому порядку накладає тавро екстремізму? Ставить ультиматум «російське громадянство або виїзд» українським мігрантам? І як нам вигнати цього демона зі своєї землі?
     
     Світ отямиться. Зло не вміє діяти непомітно. П’ючи кров із одного джерела, воно миттю біжить до другого, третього, десятого...Російські амбіції вже не просто показують світу ікла, вони болісно кусають його, тріумфуючи і розпалюючись іще дужче.
     
     Отямиться. Та чи не запізно? 

Тетяна МАЦКЕВІЧ, за матеріалами Інтернет-видань


 Опубліковано в номері №48 (1890) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 9 + 7 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net