на сайті  
   
 
Неділя, 12 липня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...«МРІЯ Агрохолдинг» продовжує нарощувати свій технічний парк
10.10.2016 | Переглядів: 599
Рейтинг

     Агрохолдинг «МРІЯ» продовжує купувати сучасну сільськогосподарську техніку, яка щадна до ґрунту при обробітку. Так, нещодавно технічний парк компанії поповнився п'ятьма колісними тракторами «Case IH M34R2P Magnum 340» і ще п'ятьма гусеничними «Case IH Steiger Quadtrac 500». Вартість покупки сягає 2 млн 615 тис. доларів. Трактори придбані на умовах лізингу терміном на 30 місяців.
     
     З 2015 року «МРІЯ» була змушена оновити парк сільгосптехніки на суму понад 11 млн дол., адже попереднє керівництво Агрохолдингу вивело з компанії близько 1100 одиниць техніки. Це призвело до того, що весняна посівна кампанія-2015 проходила в екстремальних умовах. Тож весною поточного року Агрохолдинг закупив 10 «Case IH Quadtrac 500». Нагадаємо, їх придбали за 3,2 млн доларів на умовах лізингу терміном на 23 місяці та представили на АТП «МРІЇ» у Хоросткові в квітні. Машинами працівники Агрохолдингу задоволені.
     
     «Хочу подякувати за якість тієї техніки, яку ми отримали. Не скажу, що працювала вона без поломок, але їх ліквідовували оперативно. Серед найсерйозніших — заміна гідрошлангу та гідротрубок. Це ми зробили за гарантією. «Агроальянс» оперативно реагує на наші звернення, і техніка швидко повертається в поля, - зазначив операційний директор «МРІЯ Агрохолдинг» Віктор Кухарчук. - Від квітня маємо дуже багато тракторів, які проробили по 1-1,5 тис. мотогодин. Могли працювати і більше, але, зважаючи на сухе літо, ми дещо призупинили роботи, чекаємо дощів». Окрім тракторів, «МРІЯ» додатково закупила в групи компаній «Техноторг» 4 агрегати для обробітку ґрунту «Turbo-Max», у «Волинської фондової компанії» – 5 глибокорозпушувачів «Cultiplow», також має отримати 4 плуга «Gregoire Besson».

     
     

     
     «Хочу відмітити, що це найкращі плуги в Україні, тому що в них специфічна система перекидання катків. Це недешева техніка, але вона дуже якісно працює. Ми продовжуємо збільшувати технічний парк, бо в наступному році плануємо вирощувати ще 5 тис. га цукрового буряку. Упродовж останніх місяців Агрохолдинг «МРІЯ» отримав до весняних 10-ти тракторів «Case», ще п’ять 500-сильних гусеничних «Quadtrac», а також п’ять 340-х «Magnum», додатково закупили чотири «Turbo-Max». Вони були закуплені під плуги, один плуг вже є, чотири ще в дорозі. Це все під техногологічну карту з вирощування цукрового буряку. Ці трактори перейдуть на вузьку резину, вони будуть сіяти цукровий буряк. Уся ця техніка працює на RTK–сигналах. Також ці трактори використовуватимуться для підсіву цукрового буряку і в оприскуванні», – поділився планами Віктор Кухарчук.
     
      В обробітку землі, посіві і збиранні врожаю компанія «МРІЯ» дотримується незмінного правила – це максимально ощадне ставлення до землі. Тому вимоги до техніки високі. За майже півроку праці на нових тракторах операційний директор Агрохолдингу впевнено називає їхні численні плюси: центр ваги, радіус розвороту, плавність ходу, підмічає, що машина просувається по землі, наче праска. Орієнтуючись на нову техніку, у «МРІЇ» приступили до вирівнювання полів глибокорозпушувачами, вирівнювачами, плугами.
     
     «Ми почали реалізовувати завдання вирівнювання напрямків робіт на полях. Це має полегшити обробіток і поліпшити врожайність, – розповів операційний директор «МРІЯ Агрохолдинг. – Прогнозуємо всі свої роботи на багато років вперед. Техніка буде ходити чітко по маршрутах, зокрема, оприскувачі. Тому для них ми маємо максимально вирівняти поля за допомогою розпушувачів, плугів, вирівнювачів».
     
     У «МРІЇ» використовують гусеничні трактори на всіх кластерах і планують наростити технопарк до 25-ти 500-сильних тракторів, які б повністю забезпечували потреби компанії в обробітку 160 тис. га землі. Зараз у власності Агрохолдингу — півтора десятка таких машин. 
     
     Про переваги гусеничних машин розповів також продукт-менеджер по тракторах і причіпному обладнанні «Case IH» Анатолій Мацюк. 
     
     «Відгуки фермерів говорять про те, що ці трактори менше ущільнюють ґрунт, у них найбільша площа контакту і найменший тиск на ґрунт, менша пробуксовка. Тобто вони більш ощадно діють на ґрунт. І саме ті господарства, які дбають про свою землю, хочуть мати економічну ефективність, вибирають «Quadtrac 500». Трактори «Magnum» – це нова лінійка. Вони мають нову архітектуру гідравліки, електроніки, електрики, новий двигун. Ці трактори працюють значно довше в полі без ремонтів», – наголосив продукт-менеджер по тракторах і причіпному обладнанні «CASE ІН» Анатолій Мацюк.
     
     Регіональний директор торгового дому «Агроальянс» Віктор Черняк розповів про збільшення площ складів запасних частин. Крок не випадковий, адже торговий дім «Агроальянс» очікує, що 2017 рік буде не менш плідним, тим паче у розробці знаходяться нові вигідні проекти з постачання техніки.
     
     «Ми впевнені в цій тристоронній співпраці, тому знову допомогли з фінансуванням проекту. У зв’язку з тим, що технічний парк Агрохолдингу збільшується до 30-ти одиниць техніки, яку ми постачаємо, прийняли рішення щодо зростання штату сервісних менеджерів. Завдяки цьому при виникненні питань ми зможемо мобільно усувати несправності, — зазначив Віктор Черняк. – Ми розуміємо, які в нас є недопрацювання, що потрібно поліпшити. Ми, як партнери, з компанією «МРІЯ» ведемо відкритий діалог, тому знову допомогли з фінансуванням проекту». 
     
     Роботу нового трактора і розпушувача продемонстрували на полі у с. Нижбірок Гусятинського району Тернопільської обл. Додамо, що «МРІЯ» отримала від партнерів не тільки побажання щодо подальшої співпраці, а й пам’ятні відзнаки.

Надія ШТОКАЛО


 Опубліковано в номері №41 (1934) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 7 + 6 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net