на сайті  
   
 
Субота, 7 грудня 2019 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії
07.11.2016 | Переглядів: 609
Рейтинг

     З 24 до 26 жовтня у Львові відбувався  Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії імені Героя України Мирослава Вантуха. 
     
     Юні учасники конкурсу, які приїхали на фестиваль з різних куточків України, показали  глядачам танці різних народів світу.
     
     Фестиваль-конкурс проводять з метою пошуку та розвитку нових форм народного танцю. 
     
     Упродовж трьох днів на сцені Львова учасники показали  свої найкращі хореографічні композиції.

     

     Конкурс тривав три дні і відбувався у Центрі творчості дітей та юнацтва «Погулянка». 
     
     У перший день у  заході взяло участь 18 колективів із Львівщини.
     
     Другого дня у фестивалі брали участь колективи із різних областей України. На огляд журі вони представили свої кращі виступи, яким притаманні артистизм та особливе постановочне рішення. 
     
     На завершення фестивалю відбувся гала-концерт, в якому взяли участь фіналісти конкурсу.
     
     Фестиваль оберігає кращі традиції народної хореографії.  Він закладає ідею співтворчості, об’єднує виконавців, які творять унікальне явище – народний танок, своєрідність якого притаманна нашій ментальності
     
     На сцені були колективи із Києва,Львова ,Сум, Рівного тощо.
     
     Неймовірну красу постановок та яскравість костюмів учасників фестивалю неможливо описати словами. Глядачі отримали неабияке задоволення від побаченого.
     
     Поталанило бути запрошеними на цей фестиваль і галицькому танцювальному колективу «Ярославна», незмінним керівником якого є Галина Колодій.
     
     Гордимося нашими танцівниками, адже вони увійшли до числа фіналістів конкурсу і стали лауреатами цього фестивалю.
     
     Величезну подяку хочемо висловити батькам вихованців, які завжди, навіть у теперішній скрутний час,  підтримують дітей,адже грошовий фонд колективу - це і є вклад батьків.
     
     Висловлюємо вдячність за фінансову допомогу депутатові обласної ради Магалю Володимиру Васильовичу, який виділив кошти на замовлення автобуса.
     
     Також танцювальний колектив «Ярославна вдячний міському голові Трачику Оресту Антоновичу за виділені кошти на придбання обігрівача до хореографічного класу.
     
     Дуже цінуємо Вашу допомогу та підтримку!

Лілія КОВАЛЬЧУК, хореограф танцювального колективу «Ярославна»


 Опубліковано в номері №45 (1938) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

вихованка колективу:
13.11.2016 12:58:20

Хочу справді подякувати Вам - Галина Володимирівно за ваше терпіння і любов до нас, до танцю, до Галича! Бо як би не Ви з Вашим впертим характером - нічого цього би ніколи не було! а також хочу подякувати всім батькам наших дівчат, які дійсно, знаходять любу можливість профінансувати наші поїздки. Не секрет, що ми самі вимушені платити за все: за харування, проживання, пошиття нових костюмів, за сцену там, де її нам предоставляють та за інші моменти. А панам меценатам я дякувати не буду, бо вони того не варті. Профінансував автобус чи придбав обігрівач! велика справа. а виступати за честь м.Галича - це як на вашу думку дорого чи дешево коштує? Якщо так, то закажіть собі на всі свята, де наш колектив залучають, професійні колективи і побачите чи вони за обігрівач вам будуть танцювати, чи може за банєк голубців? Як кимось чи чимось представитись - то всі хочуть, а як реально щось допомогти, то нати вам зломану копійку!

Надя:
13.11.2016 13:10:16

Підтримую попереню думку - наш колектив "Ярославна" нікому в тім Галичі не потрібен, всі тільки використовують наше імя та імя Галини Володимирівни щоб закрити свої питання коли треба! Кажите обігрівач? А де для нас зал, сцена, умови. А чому міська рада хоч раз до дня міста нам нові костюми не пошила? Що слабо? Так, на нас бабла не скосиш. Ми - не асфальт чи труба каналізаційна на вулиці, на якій можна вкрасти чи заробити. Читала нещодавно коментарі в Галицькому слові до статті про те, що міська рада на відновлення фонтану 100 тисяч виділила! Ну і результат - ви всі виділи той відновлений фонтан, що то на 100 тися тягне? Безсовісні. А для нас на розвиток колективу так грошей нема, зажали. Нам - обігрівач? Позор вам Орест Трачик!

гнатівна:
15.11.2016 10:10:52

Знаєте, що я скажу! Нашій місцевій владі, а в першу чергу нашій славетній мерії, заслужений колектив "Ярославна", так само як наприклад худощньореміснича школа, потрібні приблизно так, як пяте колесо у возі! Скажіть шановний Оресте Антоновичу, от Ви подарували обігрівач для дітей! А Ви хоть маєте уявлення, хочаби приблизне, про той зал, в якому наші діти займаються? Впевнена, що ні. А знаєте чому? А тому, що як би Ви були на своєму місці і за всі міські питання справді вболівали, то хоч раз, як то кажуть у 5-тирічку, вибрали би час і зайшли би на тренування до тих діточок, що честь нашого міста, тай подивились би на умови. але Вам то глубоко десь, бо Ви привикли що за любу подачку, Вам і так подякують. Читайте вище про себе, діти добре пишуть!


Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 5 + 5 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


..

 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net