на сайті  
   
 
Четвер, 14 листопада 2019 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Володимир Шкварилюк: «Прикарпатський центр репродукції людини – державна клініка європейського зразка з сучасним обладнанням»
14.08.2018 | Переглядів: 326
Рейтинг

     Напередодні Дня медичного працівника у «Прикарпатському центрі репродукції людини» відбулися урочистості за участі народного депутата України Володимира Шкварилюка. Привітати медиків з професійним святом завітав також і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Зустріч відбулася у новозбудованому корпусі Центру, котрий нещодавно відкривав Президент України. Це, до речі, чи не єдиний лікувальний заклад України, котрий відкривали два діючі президенти.
     
     За словами керівника закладу Ігоря Головчака, це найсучасніший медзаклад, у котрому зароджується нове життя. У новому корпусі лікувального закладу розміщений сучасний операційний блок, відділення допоміжних репродуктивних технологій, лекційна зала, сушильно-прасувальний блок, сучасні вентиляційне устаткування з підігрівом або охолодженням повітря, а також додаткові приміщення для повноцінного функціонування лікувального корпусу. Керівництво лікувального закладу переконане, що цей корпус покращить взаємодію всіх структурних підрозділів і забезпечить виконання основного пріоритету надання медичної допомоги – лікування всіх видів безпліддя та народження малюків.
     
     Варто відмітити, що стіни «Прикарпатського центру репродукції» із дозволу колишніх пацієнтів прикрашають фото щасливих дітей, котрі побачили світ завдяки медперсоналу цього закладу. Вражають у цій медичній установі і операційні блоки, і навіть бокси, в яких під мікроскопами зароджується нове життя.

     

     «Це перший проект, який реалізований за державні гроші і за неповний рік. Тут лікарі працюють у надсучасних умовах із сучасною технікою.  Це усе завдяки державному бюджету і нашому депутатському корпусу, який працює при Кабінеті міністрів в інвестиційному комітеті, - сказав під час відвідин закладу народний депутат України Володимир Шкварилюк. – Бажаю, аби мрії людей, котрі звертаються у цей заклад, реалізовувалися та втілювалися у життя».
     
     Державний заклад «Прикарпатський центр репродукції людини» Міністерства охорони здоров’я України працює в Івано-Франківську вже 25 років. Стараннями медиків та за фінансової підтримки із державного бюджету у стінах цього закладу появляється на світ чимало маленьких українців.  Сьогодні цей лікувальний заклад вважається одним із лідерів за рівнем і повнотою надання допомоги неплідним парам в Україні.
     
     «Наш заклад спеціалізується на наданні висококваліфікованої медичної допомоги подружнім парам, котрі не можуть мати дітей. Щоби медична допомога була на високому рівні, ми потребуємо сучасних у мов і сучасного обладнання, - каже директор державного закладу «Прикарпатський центр репродукції людини» Міністерства охорони здоров’я України Ігор Головчак. - У зв’язку із збільшенням кількості пацієнтів та кількості оперативних втручань та бажанням і потребою довести медичну допомогу до європейського рівня, у нас виникла потреба у добудові  нового корпусу».
     
     Будівництво нового корпусу, за словами керівника медичного закладу, розпочалося ще у 2011 році. Тоді було зведено лише два поверхи. На цьому проект зупинився у зв’язку із відсутністю фінансування. Справу вдалося зрушити лише у 2016 році.
     
     Завдяки тісній співпраці із народним депутатом Володимиром Шкварилюком Міжвідомча комісія з питань державних інвестиційних проектів у вересні 2016 року прийняла відповідне рішення про фінансування інвестиційного проекту із добудови лікувального корпусу Державного закладу «Прикарпатський центр репродукції людини» у 2017 році. На це були виділені близько 70 мільйонів гривень. Володимир Шкварилюк зізнався, що як тільки постало питання із добудовою цього закладу, то питання його фінансування більше було схожим на фантастику, але цей проект вдалося реалізувати максимально швидко.
     
     «Це приклад того, як за короткий термін можна реалізовувати проекти, використовуючи суто кошти із державного бюджету. Пацієнти отримують медичну допомогу на рівні європейських стандартів і практично безкоштовно, оскільки це державна лікарня», - зауважує директор Центру репродукції.
     
     6-7 вересня в операційному залі цього закладу проведе майстер-клас провідний французький професор, котрий на теренах Західної України оперуватиме вперше.
     
     Щороку у «Прикарпатському центрі репродукції людини» амбулаторно лікується 25 тисяч подружніх пар. У стаціонарному відділенні лікується майже півтори тисячі пацієнтів. Після допоміжних репродуктивних технологій вагітність настає у 42% пацієнток. Це, за словами керівника медичного закладу, європейський рівень. Також у «Прикарпатському центрі репродукції людини» діє державна програма, яка передбачає лікування за бюджетні кошти. Ефективність лікування досягає 45 відсотків. 
     
     «Те, що в Івано-Франківську є державний медичний об’єкт такого рівня, це заслуга його працівників. Протягом трьох останніх років на обладнання для медичних закладів Івано-Франківської області із державного бюджету було виділено 180 мільйонів гривень, - підсумував народний депутат.
     
     Володимир Шкварилюк також зауважив, що Івано-Франківська область подала ще один аналогічний інвестиційний проект у сфері освіти. Цього року вже планується початок будівництва сучасного міжнародного студентського центру зустрічей Україна – Польща. На ці роботи у державному бюджеті закладено 20 мільйонів гривень. А Івано-Франківська обласна рада виділила кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації.

Мар'ян Пастущин


 Опубліковано в номері №23 (2018) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 10 + 7 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


..

 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net