на сайті  
   
 
Понеділок, 25 травня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...У Бурштині відкрився центр захисту громадян – перший на Прикарпатті і третій в Україні
25.09.2018 | Переглядів: 586
Рейтинг

     Такі центри донедавна працювали тільки у Києві та Чернігові. У Бурштині Центр захисту громадян створено за ініціативи депутата Івано-Франківської обласної ради (фракція ВО «Батьківщина») Андрія Іваськіва – з урахуванням досвіду його роботи зі зверненнями громадян.
     
      Частина бурштинців  вважає цю подію достойним подарунком простим людям до Дня міста. А деякі містяни наголошують, що відкриття такої громадської установи свідчить про те, що у нашому місті є особистості, які хочуть допомагати людям і мають для цього моральний та командний ресурс. 

     

     «Тут можна казати правду і почути правду», – ця теза прозвучала  минулої суботи під час презентації Центру захисту громадян у Бурштині, що відбулася за участі голови обласної організації «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», депутата Верховної ради України чотирьох попередніх скликань Дмитра Шлимка, першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради Василя Гладія, керівника Галицької районної організації  ВО «Батьківщина» Володимира Костишина, голови Бурштинської міської організації цієї ж партії Ігоря Прокопіва та чисельного представництва партійців з Галицького, Тлумацького і Тисменицького районів. 

     Учасники заходу були приємно здивовані уже потужністю приміщення та сучасним облаштованням Центру,  офіс якого займає значну частину просторого цокольного поверху ТЦ «Гулівер» по вул. Калуській, 5а. 
     
     У цьому багатофункціональному офісі розташується громадська приймальня депутата обласної ради Андрія Іваськіва та депутатів-«батьківщинівців» міської ради;  власне, окружний штаб партії; а головне – осередок допомоги людям та дискусійний майданчик для бурштинців і мешканців навколишніх сіл, зацікавлених у побудові розвиненої, заможної, комфортної для громадян України. 
     
     Щодо конкретної допомоги людям, то до Центру можна звернутися стосовно розв’язання проблем із комунальними службами, державними структурами, закладами освіти та охорони здоров’я. Фахівці будуть надавати рекомендації і щодо оформлення документів та звернень, інформуватимуть людей про їх права та можливості, залучатимуть депутатів місцевих рад до вирішення різноманітних питань тощо. Причому, правова підтримка надаватиметься безкоштовно. Так само на безоплатній основі у центрі можна оволодіти комп’ютерною грамотністю, зайнятися вивченням англійської мови… І навіть, як зазначив один із виступаючих, «якщо треба, то поставити на місце забюрократизованого чиновника, який забув, де і для кого він працює». До послуг громадян – юристи, фахівці з питань життєдіяльності міста, журналісти, помічники депутатів, консультант із землевпорядництва, фахівець з навчання роботи на персональному комп`ютері.

     

     На презентації Центру ключові спікери акцентували увагу на наступних моментах:

     

     Дмитро ШЛЕМКО, голова обласної організації ВО «Батьківщина»:
     –  З одного боку, дещо дивно чути, що в демократичній державі треба захищати громадян – від влади, від її інституцій на місцях, від нечесних суддів, корупціонерів чи рейдерів. Та з іншого боку, такою є наша реальність, що мусимо з нею боротися, підтримуючи Новий курс України, нову Конституцію – суспільний договір, які започаткувала наш лідер Юлія Тимошенко. 
     
     Тож офіс, який відкрився у Бурштині, буде своєрідним дискусійним клубом і на ці теми. Адже люди хочуть не тільки грошей, вони хочуть розумного слова, вони прагнуть, щоб і їх думку почули. Тим більше, що в дискусії народжується істина і дискусія є методом переконання.
     
     У цьому контексті важливо сказати, що з кожним днем пожвавлюється політичне життя, невдовзі воно просто кипітиме і першим найважливішим кроком на майбутнє буде те, кого ми приведемо на пост Президента. Тому надзвичайно важливо розказувати людям, хто може змінити країну і наше життя на краще. Найавторитетнішою  серед претендентів на президентський пост є сьогодні Юлія Тимошенко. Відповідно до соціологічних опитувань саме вона і партія «Батьківщина» користуються найбільшою підтримкою українців. 
     
     Задля просування Нового курсу України у цьому Центрі працюватиме команда перспективних кваліфікованих людей, лідером якої є кандидат у народні депутати нового скликання у виборчому окрузі №84, затверджений президією політради партії «Батьківщина» і підтриманий Юлією Тимошенко – депутат обласної ради Андрій Іваськів. Нелегку ношу він бере на себе разом зі своєю командою, проте ця ноша дуже моральна і справедлива – допомагати людям, і команда до цього готова, – підкреслив Дмитро Шлемко.
     
     Василь ГЛАДІЙ, перший заступник  голови Івано-Франківської обласної ради:
     – Відкриваючи у Бурштині Центр захисту громадян, ми щиро наголошуємо, що це дійсно неординарна подія не тільки на теренах Прикарпаття, але й усієї  країни. Бо йдеться про багатофункціональний, системний Центр, в який будь-яка людина зможе звернутися за  допомогою і бути почутою. 
     
     Івано-Франківська обласна рада налічує 84 депутати, з них 18 є обранцями від партії «Батьківщина». І кожен на своїй «частині фронту» чітко виконує важливі  завдання. Але створенням  Центру такого гатунку Андрій Іваськів усім високо підняв планку. Тепер колегам треба тягнутися, щоб таких осередків сприяння людям в нашій області ставало більше.
     
     А щоб робота з людьми в цілому давала позитивний результат, потрібні дві складові: це командна робота (один лідер всього не досягне) і постійне спілкування з людьми, щоб знати, що у них болить і яким чином їм допомогти. І бурштинська команда це знає, – сказав Василь Гладій.
     
     Андрій ІВАСЬКІВ, депутат Івано-Франківської обласної ради:
     – Центр, який щойно відкрився – це осередок комунікації з простими людьми. Ми готові їх вислухати. Ми готові їм допомагати. І вже допомагаємо. Щодо приміщення Центру, то мої однопартійці і однодумці дійсно вложили душу в його облаштування. Але приміщення тільки тоді наповниться повноцінним життям, коли сюди потягнуться люди. Тому запрошую всіх – молодих і досвідчених мешканців міста і навколишніх сіл – до співпраці, до продуктивного спілкування, у тому числі щодо майбутнього рідного міста, рідної держави. 
     
     Переконаний, що «Новий курс України», який запропонувала лідер «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко – це чіткий вектор подальшого руху задля гідного життя українців, які мають мати гідну зарплату, гідне обслуговування в медицині, освіті, житлово-комунальних питаннях. Зараз найважливіше – змінити країну, відновити довіру до влади – нової влади, яка буде дійсно служити народові.
     
     Особисто я переконаний, що ніхто не приїде в Україну будувати нам державу. Ми, українці, повинні будувати її самі, своїми діями. Разом зі своєю командою чітко усвідомлюю, за яку відповідальну роботу беруся і не маю права схибити. Я у Бурштині народився. Я тут виріс, чесно заробив перші гроші, створив бізнес і йду у велику політику, щоб законодавчо створювати умови  для кращого життя людей у нашій рідній країні. І щоб в результаті мені не соромно було зустрічатися з бурштинцями на вулицях рідного міста, – сказав Андрій Іваськів.

     

     … До слова, іногородні учасники презентації Центру захисту громадян у Бурштині відзначили як позитивний той факт, що тут не просто говорили про готовність до практичної роботи, а продемонстрували змістовний відео-звіт про практичні кроки задля вирішення екологічних, соціальних та гуманітарних проблем. І ці факти тільки підсилили довіру до оприлюднених задумів.

Марія Палюга


 Опубліковано в номері №35 (2030) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Бурштинець:
26.10.2018 05:41:26

Але Юля вже хоче до влади! То просто капець! Що тільки не видумають. Дуже насмішив валютний міліонер пан Андрій слон, він же іваськів, своїм несподіваним бажанням почути простих людей. Хочеться запитати пана Андрія а чому це він до цього часу не хотів їх почути, а тепер захотів лише через те, що на весні вибори президента. Наші бідні люди ну так вже всім забезпечені, що бурштині, що особливо селяни з навколишніх сіл, що полишають вдома всю господарку, і поїдуть до бурштина дискутувати з представниками батьківщини як нам облаштувати нашу державу. Боже! Який брєд сивої кобили! А які кошти на цю скажімо правду, ще одну агітаційну точку за юльку, вгахали ці шанувальники бурштинців. Краще би ви з жиру не бісились і роздали ті кошти нужденним, хворим, немічним, перестарілих одиноким людям, покаліченим учасникам сто, в дитячі будинки. Пан обласний депутат іваськів, такий меценат, так сильно любить людей, а вже забув як у 2010 році до нього звертались люди щоб допоміг коштами на лікування важко хворої жінки, в якої діагноз був гепатит с. На той час один укол коштував 1500 грн. Людина все була спроба і ніц більше не мала. Ходили до всіх цих людолюбів в лапках щоб хоч чимось допомогти. Ага! Дочекаємося від них. Люди, не слухайте цю брехню! Нікому ми з вами не потрібні. Ніхто за нас з вами ніякі наші проблеми не вирішить. А за юльку згадайте одне. Саме вона підписала угоду, по якій ціна на газ для України була найдорожча, навіть дорожче чим для Європи. І якщо ви хочете такого життя то голосуйте за цю пісню та її команду і тоді нам всім справді повна дупа! Слава Україні!

Бурштинець:
26.10.2018 05:51:20

І ще один цікавий момент. В історії вже був один сильний людолюбів - Володимир Ілліч ульянов він же Ленін. Той теж збирав і скликав народні збори, з'їзди солдатських, селянських та робітничих депутатів. І лозунги були класні. Пам'ятаєте, земля - селянам, фабрики - робочим, всім - мир! Ну і короче так далі. Але думаю всі пам'ятаєте що з того всього обману получилось. Подивіться на пана Дмитра шлимка! Він вам нікого не нагадує? Я вже думаю а може то просто історія повторюється чи що?

Петро Михайлович:
28.10.2018 19:47:05

Нехай Бог допомагає Тільки б особисто радив шлях до політики без юльки і її прапора. Так буде надійніше. Хто така Юлька на сьогодні в очах народу? Звичайно, що може бути її перемога, але вона не одержить цієї перемоги без допомоги ворогів України. Тоді слід думати ....????

Петро Михайлович:
28.10.2018 19:48:57

Нехай Бог допомагає Тільки б особисто радив шлях до політики без юльки і її прапора. Так буде надійніше. Хто така Юлька на сьогодні в очах народу? Звичайно, що може бути її перемога, але вона не одержить цієї перемоги без допомоги ворогів України. Тоді слід думати ....????


Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 8 + 5 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net